Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem a lófaszt nem
Bezony nincs. Multkor is.mutogatott egy gyökér aztán eligazitottam. De sztem ezután is ugyanugy szarik bele.
Kreszben is.igy van. Mielőtt lelép köteles meggyőződni az áthaladás biztonságosságáról. De felénk pont nem ezt ültetik el a fejekben. Hálistennek az áttekerő eszetlen bringásokat már néha lerángatják a rendőrök.
biciklin ülve nincs elsőbbsége, mert akkor járművezető. Ha tolja át a zebrán akkor igen
Boldog és főleg békés karácsonyt mindenkinek.
majd egyszer a hirtelen zebrára tekerő alkoholista faszból elütsz egyt akkor is legyen nagy a pofád. Hagyjuk már ezrt a gyalogos lófaszságot. Felbátorítják a gyalogost akik jogot éreznek arra, hogy minden körülmények között ők a zebrára léphetnek. Elhitetik velük, hogy a gyalogátkelő az egy betonfal. Azt kellene megtanítani, hogy körül kell nézni aztán ha nem jön autó akkor lelépni mert teljesen mind1 kinek van igaza de egy ifa nem téveszt egy gyalogossal szemben(kjezeit széttáró)
Nem azt irtad, hogy elrohant a gyerek?
ezt most nem értem nem látják a bicajosok a sorompót?
Boldog karacsonyt neked is.
Tetszik.
Szerencsére azt latom, hogy ezeknek az embeeknek a megvalto halal nem az egyik pillanatrol a msikra jon el, hanem az utolso par evben azt is megbanjatok, hogy megszulettetek.
A másik jo dolog, hogy latom es tudom, amikor a megnyomorodas mar egy olyan szintet er el, ahonnet nincs mar visszaut, akkor az altalad most bemutatott lenezo-kioktatos szoveggel illusztrált eletmod atvalt a masokban torteno bunbakkeresre, akkor majd megint megkerdezem, hogy vagy pipi?
na ez igazán jó hír(meghajlós) szóval a teszla meg a szubaru a leg kevésbé biztonságos meg felsoroltak még vagy 10 autót melyik milyen szar de szerencsére a dácsia spring nem volt benne(meghajlós) Úgy, hogy blődi is kinyalhatja a szpring sok nagy márkánál biztonságosabb 😅
te meg csak hülye vagy.(kezeit széttáró) Éled a makulátlan egészséges életedet, lehet, hogy a sok befizetett tébéd ellenére tényleg még csak kórházi ellátásra sem fox szorulni mire 100 évesen feldobod a pacskert.
Ehhez mérten minden normális ember elszívja a cigijét, megissza a magáét és rendes ételeket eszik. Kolbász, szalonna reggelire, ebédre csülökpörkölt stb, vacsorára meg az ami ebédről maradt. (meghajlós) Aztán a nyugdíj környékén szépen az életünk során befizetett tb-ket kihasználjuk a kórházban majd 75 évesen feldobjuk a pacskert amikor a szánalmas életünk már egy fabatkát nem ér, mert dolgozni meg baszni már nem tudunk és már önellátóak sem leszünk mert a szociális gondozó cseréli rólunk a pelenkát. Te meg egész életedben megvontad magadtól a jót és kefírt meg hínárt eszegetsz meg még be sem rúgsz a haverokkal 😅 A sok befizetett tb-éd összegét lelakja helyetted más a kórházban 😅 és az életed azon részét az öregkort nyújtod ki amit más már inkább kiszeretne dobni a kukába és inkább megmurdelni mint 90-100 év körül egyedül /hisz a rendes életet élők már mind elhalnak körülölled/ kiszolgáltatottan élni(kezeit széttáró)
Szóval gondold ezt a hínárzabálást át(kezeit széttáró) Aztán az, hogy te ennyi elbaszott év után utolérd a veled korabeli rendes életet élő társaidat már nem lesz elég most alkoholistává válni(kezeit széttáró) Neked keményebb dolgokhoz kell hozányúlni mint pl. drog(gondolkodós)
De még mindig jobb később mint soha(meghajlós) Remélem tudtam egy kicsit segíteni felnyitni a szemed, hogy a tökéletes egészség az nagyon rossz irány(kezeit széttáró)
Boldog karácsonyt mindenkinek!
Hát az, hogy nekem valaki "ingyen" segített haver vagy bárki az mindig sokba került még 😅
Ezeket a "segítségeket" lehetőség szerint kerülöm is. Olyat keresek akit inkább ki tudok fizetni az alkalmi pakolásért, emeletre történő felhordásért stb. Az mindig sokkal olcsóbb 🤣
remélem mert mióta initől olvastam nem is vagyok nyugodt (kezeit széttáró) elszalasztott lehetőség miatt gyötrődöm(gondolkodós)
mer értelmes ember ekkora marhaságot nem is ír 😂
esetleg az eltelt 9 évedre újraindul a 10 év nem? Ha ezt én tudom én lecserélem a 2 éves invertert is. nekem közel 400 ezer 1 éves fogyasztásom villanyból a hülye számításaim szerint megérné ha 8 kilóból kijön egy ilyen inverter(gondolkodós)
semmit 4000 ft-ért veszel másikat, vagy 20 ezerért rendeset ami örök élet ha nem kalapácsnak használod 😅
Mondjuk ez igaz.
Mert mi volt ebben a nem tisztességes?A segítségnyújtás elmúlasztásából így is ki lett mosva.
A gyerek, ah kiskorú volt, akkor a gyámja, vagy valami ügygondnok simán leállíttathatta volna, hogy a gyerek beismeri, ő hibázott.

Csak megjegyzem, az, hogy a haverod kapott egy év eltiltást, az már ott volt a kartonján, hogy volt egy személyi sérüléses balesete. És az nem fest jól egy esetleges következő esetnél. Hát ezt kockáztatta azzal, hogy önként lemondott a tisztességes elbírálásról.
Vett neki, de csak a nevére... nyugi, ki lesz adva az is 😅
Sztem pipi már nem adhat ki saját nevén többet, mert akkor megvonják a járulékát, amit az értelmi fogyatékossága miatt kap 🤣
Kit kell elriasztani és mitől,az a gyerek teljesen be volt szarva.Én sem vittem volna tovább,választhatott,ügy lezárva és megy az élete tovább vagy folytatja és ügyvédhez járkál bíróságra járkál esetlegesen évekig.
Szerintem az asszony is.Ez a hülye csak talicskázza haza lóvét,és a hülye most meg még vett is egy lakást neki hogy legyen hova menni az asszonynak a másik emberrel.