Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még jó hogy nincs ingyen. Mi napelemesek és villanyautósok dobjuk össze nektek azt is, különben már elfogyott volna 🤣
Hát ezzel most betaláltál, mert a kamionosok soxor így gondolkoznak... és tudod mit? nem is veszem rossz néven, kiengedem.
Az a baj, kihalt a józan ész... szerinted kinek könnyebb megállni, a gyalogosnak, vagy az autónak? Régen teljesen jó volt, hogy elsőbbsége volt, mikor az úton volt, de addig, míg fenn strichelt a járdán, addig nem. a Nagy Liberalizmussal ez jól el lett baxva... meglátják a járdán a zebra előtt 10 méterrel a gyalogot, és bele állnak a fékbe, hátha át akar menni, ki tudja?
...de tudod mit? igazad van! a vasúti átjáróban is a vonatnak kéne megállni! 😅 be is terjesztem brüsszelbe! 🤣 simán elfogadják.
Az ónozás sajnos hamar elkezd KH-zni. Esetleg asszony arany fülbavalójával lenne érdemes ráheftölni, és akkor jó lenne 😆
Én már felvettem 🤣
Spanyol,Olasz ,Görög ott kicsit másképpen mennek a dolgok.
Nem lattam rendesen a videot, mert epp mas dolgom van, de ha a sorompo piros-feher avagy a hattertol eluto, jol lathato szinu, akkor ott nem az ut gazdaja a hulye.
Ha halvanyszurke vascso es zuzott ko utburkolat van utana, azaz csak kozvetlen kozelrol veheto eszre es fekezni is szivo, akkor nyilvan jar a faszkorbacs.
Ott és a németeknél ez van, de már az olaszoknál is kissé vacillálnak a gyalogosok mielőtt lelépnek. 😆
nekem mindegy de ha te teszed ki és én töröm magam össze akkor miután felépülök neked is el fog törni pár dolog a szervezetedben, és az sem érdekel ha ezért kapok x hónapot/évet a sitten, mert örömmel tölt el a tudat hogy azt is te fizeted az adódból
Én pl Ausztriában azt tapasztaltam hogy még oda sem értünk a gyalogátkelőhöz,kb 5méterre voltunk,de az autósok már lassítottak.
Nem tudom csak fura volt ráadásul tényleg rég volt és simán más lehet ma már.
Hagyjuk már ezt a zöld dumát,ha annyira számít a zöldülés,akkor az az autós is álljon ott a gyalogétkelőnél.És ne felejtsük el,korántsem biztos hogy abban az országban is ez a szabály érvényes.
https://www.vatera.hu/mitutoyo-acel-merohasab-keszlet-metrikus-516-964-10-3189456968.html
Mármint tegyek ki a sajátomra? Aztán te fizeted ki?
Abból is készül a pórnépnek való de az csak acélból , potom 600e Ft-ért ! 😅
Már hogy mikrométer ! 🙂
Mikor lapkáztam az 1100-ast , nagyon szerettem volna egy digitális mitutoyot , de még használtan is horror árakról beszéltek ! így jó volt az orosz mechanikus szemüveggel ! 😀
a mérőhasbban elég sok meló van, de egy lófasz kábel más kategória
Na igen ! És a mikrométer mérőhasábok ? https://www.vatera.hu/mitutoyo-keramia-merohasab-keszlet-87-db-0-op-metrikus-516-346-10-3189457553.html
na ezek az igazán nagy átbaszások
60 ezerért ez 300 forintos kábel, ezektől még az ájfónos cég is tanulhatna 😂
Ja és ha már lúd , legyen kövér , veszel még egy mikrométert úgy félmilla körül , és a hozzávaló kerámia mérőhasáb készletet potom 2 millióért ! Szóval néha jó az a szemüveg ! 🤔
Voltunk régebben északon pár országban és fura volt, hogy másképp álltak ehhez, egyáltalán nem lassítottak a zebra előtt a városokban hanem a gyalogosok mikor már többen összegyűltek akkor léptek le a még mozgó autók elé, nálunk már akkor is a zebra előnye fontos volt így ez pont északon eléggé meglepett, de belegondolva épp a környezetvédelem miatt akár jogos is lehet hisz egy autófolyam megállítása minden egyes gyalogosért nem túl gazdaságos és zöld.
Ha ilyennel mérsz , főleg PC-re kötve , nem kell szemüveg , csak megvételnél az USB-kábellel együtt ! https://mitutoyoshop.hu/Mituto... 🤓 😏
Ez meg tipikus gyökér pesti gondolkodás, azoknak szokása figyelmen kívül hagyni az elsőbbség szabályait.képzeld el ha így gondolkoznának a kamionosok is mikor neked van elsőbbséged"neked van vesztenivalód,szépen várd meg míg ő elmegy"
Ezt a buzi gyalogos babusgatást is a liberális eu-ból vettük át...
aki olyan hülye hogy elé lép egy autónak, azt haljon is meg otthelybe 😁
Szépen várja meg még elmegy az autó aztán húzza át a belét neki van vesztenivalója
https://www.manualslib.com/dow... Ha érdekel , akkor itt a manual-ja ! 🤔