Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja én is sokkal jobban bízom a mechanikusban és én sem látom normálisan csak szemüvegben de az meg mostanában sajnos mindig rajtam van
románoknál sokfelé van a zebra előtt egy bekeretezett rész, ha ott a gyalogos akkor át is akar menni szóval fékez az ember, ha nem ebben a részben van akkor nem fékezünk mert lehet épp alakit vár vagy ilyesmi
amúgy meg az anyjuk picsáját az összes rendőrnek, ha balhé van nincs szabad ember aki kijöjjön, a szomszéd lánnyal is kötekedtek nem túl régen a cigók a yard ki sem jött
de méregetni mindig van ember meg elbújni itt-ott és nézegetni ki indexel ki nem
egy kiskőrös méretű putriban már drónnal nézegetik ki megy át a sárgán, erre is van ember
nekem van egy magyar tolómérőm, meg egy mitutoyo ami olyan kivitel mint a te ruszkid
én a digitálisat sosem szerettem mert a századok változnak ahogy nyomod össze a pofákat, nem jelent semmit de zavaró
de
kezdek egyre szarabbul látni, még látom a skálát de gyengébb fényviszonyoknál már nem az igazi
ez is csak félre volt baszva évekig mert kurvára nem kellett semmire sem, az elemtartó fedele meg sincs, lehet elhordták az egerek
Helyes,máskülönben sosem tanulják meg hogy a gyalogátkelőnél a gyalogosnak elsőbbsége van.
Csak a szemüveged legyen rajtad ha használod 😅
gondolom friss a sorompó, ilyenkor illik erre a figyelmet felhívni a létezésére
miután levették a gipszet és visszajön az izom én tuti eltörnék pár dolgot azon aki ezt így kitette
Az én tolómérőm orosz vasból van és bele vannak rovátkák karcolva azt kell leolvasni... sosem merült még le
Ez jó, szétröhögtem magam rajta amikor először láttam
http://youtu.be/ZNfMbvW7pjg;t=25s

Ugye, aki a sorompó miatt valószínűsíthetőleg a másét használná körültekintés nélkül.
De minek?😃
Nem az mér helyetted , van hozzá program meg táblázatok , már nem emlékszem pontosan , valamikor kiveséztem , érdekelt mi a faxért lehet a számítógépre kötni !? 😉
Aztán minek😃 ha már az mér helyetted akkor ne mérj😃
Ománba , vagy a qrv@ anyámba !? 🤣
Ománba, ott ritkán havazik.
Öööööö, ilyenbe más formában mintha én is beleestem volna vagy 10 éve: https://www.economx.hu/belfold...
És hova is mehettem volna ? ! 😐️
Na melyik része volt ennyire mélyreható, az hogy rivót kell szedjen ahhoz hogy elviseljen téged vagy az hogy már az elmén feküdt mert tönkretetted az életét ? 🤔

Ennyire fájt az igazság hogy hazudozni kezdesz, drogosnak nevezel? Annyira kibukik hogy eny hazug kis spicli szardarab vagy és még gyáva is mert amikor mondják hogy mutasd az arcod, elbújsz 🤷🏼‍♂️
ha már kezemben a tolómérő megmértem a bejövő vezetéket, persze csak a nullához férek hozzá
szűk 6mm átmérő az alu vezeték, szóval ez egy 25mm2 vezeték, és ebbe nem akarták bekötni a 25+16 ampert
szerintem csak szopatni akarnának, de most már úgy is mindegy
Abszolúte nem.
De téged felhúztalak ahogy látom anyabaszó.
ez würth, de kritikán aluli minőség
20 éve a würth csak prémium dolgokat forgalmazott, ez a szint mára nagyot esett
persze most 15ért nem kell azt elvárni amit 50 ezerért kapna meg az ember, de ilyen faszságok mint az elemtartó korróziója felháborító, kb 0,01 cent plusz költség egy rozsdamentes lemezke....
a távirányítóknál is ugyanez a helyzet, a 90es évekbeli távokban rozsdamentes volt a fém alkatrész, ha kifolyt az elem kimostad és hibátlan maradt
legalábbis az aiwa táv ilyen
Ja, akkor már össze is téptem a félig kitöltött papírokat.
...már töltöm a nyomtatványokat.
Még a kéményre is napelemtáblák lesznek szerelve.
Nem. Eljöhettél volna, most nem esne rád a hó.
https://edition.cnn.com/2023/1...

A faszkalap "közgaszdász professzor" szerint, ha a cégnél heti 80 órát kell dolgozni, akkor 50%-al fel kell emelni a fizetésüket.