Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is hasonló van , egy mitutoyo , amit számítógépre lehetne kötni ha meglenne az interfész ! 😉
Elég sokat fizetünk visszafelé is. Ha meg ők adnak nekem “ingyen” napelemet. Én heti 5nap csak termelek és ők eladják akkor is kihasználom őket ?
Ejj de betaláltam, asszonyka már válni akar vagy inkább rivot szed ?
Énféle drogos alkesz? Se nem iszom, se nem drogozom, se nem cigizem. Elég jól mellélőttél faszfej.
nyugi, majd eltakarítja, aki oda szórta! 😁 júniusra nyoma sem lesz! 🤣
Az a baj, amit ide szántak azt ide szánták. Hiába mondom hogy az én részemet másra költség, megkapja más.
Bár abba a meghondolás.már nem fér bele. Befogadott igény kell.
Ha gyors vagy még összejöhet😃
Kellett nekem ide születnem , nem költöztem ! ?
Akkor van 8 napom meggondolni?
Jól szét van faragva. Szerencse, hogy nem te vagy a fogorvosom.
Nincs ebbe semmi gyanus. Dec 31-ig jár a tiz év. Utána nem.
Kellett neked oda költöznöd.
végül egy szilikon bicikli lámpa oldal érintkező lett az áldozat
ez rugalmas meg fényes is, egyenlőre jó lesz
először réz lemezből csináltam, de az nem rugalmas és néha kikapcsolt
Sajna , és piszkosul esik ! Sehol nem tolják a nagyon felkészült hótolók !
Óóóó... ne már!

(Itt majdnem, hogy süt a nap, de egy fél órája még veretett az égen.)
sehol !
Az mondjuk, hogy a hülye balfasz jenki elhiszi (úgy hiszi), hogy ment közben hátrasétálhat a lakóautóban megfőzni a kávéját, arról nem az autó tehet.
pl 3as inverter helyett 5ös aztán öröm és boldogság
azért vannak a fészbukon okos emberek is nem mindenki hülye, bár az igaz hogy 10 hozzászólásból 7-8 értéktelen
én is valami mérnök félétől kérdezgettem anno mit hogy csináljak/szerezzek be, az beszélt rá a 48 voltos rendszerre mert először csak 24 voltban gondolkodtam
Győrbe már több mint 10cm a hó ! Hókotró sehpl ! 🤔
Gyanús ez nekem akkor is. Nem tudom mi gyanús, de az.
:-)
Pontosan nem tudom, de sztem csak akkor ha nagyobb illetve más invertert teszel be.
Mondjuk ha egy embernek én állandóan segítek míg ő soha nem ér rá mikor nekem kéne segítség akkor azt nem barátságnak hívják hanem parazita-madár viszonynak. 😁
Pont, hogy nem spórolom meg, mert a teféle drogos alkeszeket kell kitartania a dolgozó adófizetőknek. Ezért kell wc papírt vinnem a kórházba, mert te elfoglalod azok helyét, akik jogosan használnák.
Nem "kell" megfizetned, hanem te akarod majd... vagy elvárod, hogy ingyen legyen? Pont a segítés jó példa: segítesz, de legkozelebb neked segítenek, az is kiegyenlítődik - és nyilván elvárod, nem az anyagi érték miatt, hanem mert az lenne természetes.