Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem meg egyszeruen a kolbaszokhoz jo, abban van onmagaban zsir, masra nem annyira.
Mondjuk Oswieczimben megennem.
Akkus? Meg fizessek?
Egyszeruen nem fogyasztok annyit, hogy ez megterulo lenne, mire a cuccos amortizalodik.
Igy kicsit dragabb lenne a mutatvany, meg pont delben egyik sem termelne.
Annyival nem lenne jobb, mint amennyivel tobbe kerulne.
Rósejbnihez mondjuk elég jó, de ahhoz is csak a Tefal cucca, amiben a kis lapátka körbe jár és forgatja a krumplit.
Mondjuk amennyibe kerül egy olyan, én is inkább megrázom a tepsit manuálisan 10 percenként.
Mármint kelet-nyugati tájolás? Én tennék fel mindkét oldalra. Sokkal egyenletesebb teljesítmény leadás napkeltétől, napnyugtáig. Akkus üzemhez ez az ideális.
Dehogy,csak ő adja elő mindig úgy.Mindig nyomatja azért tart ott ahol tart mert már gyerekként is melózott,csak azt nem teszi hozzá hogy a családi bizniszben melózott,ami tudjuk hogy általában apáról fiúra száll.Még annyi gondja sem volt hogy mellót keressen,mert ott volt kéznél.Tudod,ahogy mondani szokták"az első milliót nehéz megszerezni"na,hát neki nem volt az,csak járnia kellett a kitaposott úton.
Az is érdem 🤷🏼‍♂️
egyetlen pozitívum hogy nem tapsolta el a családi vagyont pár év alatt
gondolom a vér nem engedi 😄
Ezek nekem kimaradtak🤔
Akkor mire ez a nagy mellény ? 😂 én azt hittem nulláról vagy minimumról indult 😂
kaptál levelet hogy bruttóba kerülsz?
osztogatják serényen, a napelemes csoportokba megy is a sírás ezerrel
ha az öregapja afrikában tudott vadászni a múlt rendszerben akkor szerinted mennyire volt csóró?
Most hogy a szaldó nem lesz, én is.azt gondolom
Pipi?Pénzes zsidó család sarja.
a sok felesleges ch az oka
pl képes vagyok 1-1,5 kg csokikat megenni esténként a két vacsora között
kelet-nyugat 10-10 panel és ennyi a történet
össze is lehet kötni az egészet egybe aztán egy mppt is elbír vele
keleti string már reggel 5- kor tolja az áramot nyáron, a nyugati meg még este 8 után is
a legjobb napelem elhelyezés
Pipi is örökölt egy kisebb vagyont?
Egy fasza kis átbaszás ez a forró levegős sütő. Euronicsben nézegettem, meg akartak győzni hogy ez aztan milyen fasza. Mondom ja de elég kicsi, meg miért jobb mint a sima sütő. Eddig tartott a tudomány az eladónak. Egészséges mert nem kell olaj hozzá.
Mondom neki hogy nekem van egy bosch sütőm ami 3,5kW, nagyjából 6perc alatt eléri a 200fokot(mert ez volt a másik érv hogy a 70liter levegőt nem kell fűteni…) van benne airfryer funkció ami annyit tesz hogy gyorsabban pörög a venti, tehát kb egy erősebb grill fokozat.
Ezt nem a matekodnak köszönheted meg a kockásfüzetes memonak.
Egyrészt kevesen kaptak olyan indulási lehetőséget mint te, másrészt ezt az igénytelen spur életet kevesen vállalják be hobbiból
Te hülye,mégis többet dolgozol mint én.Nem a te számrendszered olyan hogy ha eladom az 5 millás autót és veszek helyette 4ért egy másikat akkor az nekem nem 4milléba került hanem ingyen volt és még adtak egy millát az autó mellé.
mert finnyás és válogatós vagy mint a 130 feletti cimbijeim jelentős része. Minél kövérebb egy ember annál finnyásabb. Ezt sose értettem, hogy akkor mi a faxtól híznak disznó kövérre mint te is 😅
ráadásul valami extra szar kajákat csinál
eddig bármit csináltak sírva ettem meg mert akkora fos volt
Az neked ingyen van vagy nem ? 🤔
Nekem mindegy ki fizeti, ha nekem nem kellett érte fizetni, az nekem bizony ingyen volt.
na ennek a sajátos rendszernek az a következménye, hogy nem kell heti 4*szer portásnak lennem a tűzoltóságon sem utána festékszórósat játszani a havernál, mint ahogy munkahelyre sem kell bejárom sem 2*170 km-re sem 3,9 km-re. Aztán élhetnék úgy mint mamlasz mert már 2 tűt sem kellene keresztbe tennem bár én ilyet nem tudok.(kezeit széttáró) Minden esetre engem eddig előrevitt, hogy tudok számolni veletek ellentétben 😂
Nekem full É-D nyeregteto, sot, tulajdonkeppen az egesz utca. Nem is nagyon latok senkinel napelemet.