Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az is kell, mint köröm a cerka hegyére. Jó. Legyen opcionális, mert van, aki erre mozdul rá.

De ha az jelen példánál maradva az ajtók nyitogatását szoftver vezérli és mint látjuk, nem résmentesen, akkor hadd legyek már bizalmatlan luddita geci és bízzak jobban egy kapcsolóban, amit én nyomok meg akkor, amikor akarok.
És ha az a gomb nem teszi a dolgát, akkor ne annak a kegyelmére/jóindulatára legyek bízva, aki majd egyszer kiad egy szoftverfrissítést, hanem apa szépen lekapja az ajtókárpitot, kiméri a kapcsolót vagy kicserél egy 4000 Ft-os centrálzár motort. A robotpilótájukat is megtarthatják maguknak. Majd ha annyira alkalmatlan leszek közlekedni, bemegyek a kocsival a dílerhez és belerakatom, de nem akarok azzal packázni, hogy egy szoftver malőr miatt egyszer csak úgy döntsön a kotla, hogy ő most nyom egy padlóféket.
(ezt se én találtam ki: https://www.washingtonpost.com...)

Mondom, esélyesen velem van a baj, mert a szakmai hátterem miatt olyan iparban "nőttem fel", ahol divat lett bug-os félkészterméket kiadni a kezük közül, amit majd firmware frissítésekkel patkolgatnak, csak azért, hogy kettő héttel a konkurencia előtt legyen piacon a szarjuk.
Sztem is, csak lehet jobban sikerül elsőre és kevesebb a visszahivás emiatt😃
Dolgozik......könnyités
Megint hülyeséget beszélsz,Németeknél ugyanúgy van visszahívás,keress rá bármelyik gyártóra.
Mosogasson az asszony. 😆
Lássuk be, az is egy szükségtelen opció, viszont jó parasztvakitásnak. Nekünk pl a mosogatógép ilyen. Szól hanvégzett, elekadt, hol tart, inditható meg ilyenek. De ezek nélkülnis pont ugyanúgy működik és egyébként is többnyire éjszaka dolgozik.
Hát ez az.Nem is értem hogy lehet ennyi idióta egyrakáson.
baszki
a nej vett egy forró levegős sütőt aztán a telefonról indítgatja..
egy kibaszott sütőhöz is wifi kell
akkor pont a villanyos kocsinak ne legyen okoskodó bármi része?
Meglepő módon többnyire eu-s szabályozások miatt
Szerintem már egy ideje nem jó az irány
na legalább ezeket visszahívják (kezeit széttáró) a japán kocsikban is azt szerettem leglább visszahívták minden szarért és ingyen cserélték amit kellett amíg a német autógyártók meg jól elkummantják a típushibákat (kezeit széttáró) soxor úgy kellett kiperelni belőluk a jusereknek.
A swittyet 2 szer hívták vissza az 5 év alatt amíg nálunk volt fater korollájába meg komplett automata váltót cseréltek 8 éves autón egy visszahívásban. Nekem is volt, hogy hívták vissza valamelyik furgont de valami banális hiba miatt én nem vettem a fáradságot, hogy elmenjek azért egy szervizbe (kezeit széttáró)
hát nem gondolnám 3-szor ellenőriztem a vizet meg a függőt meg a síkot. Az a helyzet, hogy ez egy mellékbejárati ajtó a kazánháznál és ezeknél az ajtóknál nincs állítási lehetőség a berakás után, úgy, hogy különösen vigyáztam, hogy ne legyen benne csálé 😅
Valszeg velem van a baj, de ez a mindent is tudó és mindent is szoftverrel vezérlő történettől hullik a hajam - márkától függetlenül.
Akkor végképp nem értelek.
sosem dolgoztam egy tanult szakmámban sem őszintén szólva nem is szeretnék 😅
Mekkelek.
Nekem az volt az utolsó Focus automata váltóval. Szerettem, kurva jól ment. Amikor kaptam helyette kölcsönbe ugyanúgy 1.5 4 hengeres i30-at, azt hittem kockásra marom magam annyira nem ment a focushoz képest.
Ráadűsul szar jutyubot nézett, mert ajtótokot középen nem ékelünk ki.
Te ez az ajto csálé mint a keritesed,baj van a szemeddel?
Csináltam, ma már nem fehérembernek való. Szeretek nagy autót vezetni, de minden amit régen nyujtott mind kiölték, csak új autó és ennyi.
(fejét fogó)
Na épp ezért. A kóklerek helyben is megteremnek, nem versenyzek velük hogy sok munkám legyen de ne keressek semmit. Nem értesz ehhez se, és megint az van hogy olyan autot kéne vennem amit te jónak tartasz bár használhatatlan és még ott is kéne laknom vagy dolgoznom ahogy te jónak gondolod mert épp láttál pár jutyubos tutorialt.
Nem egy szinten gondolkodunk. Te sem a tanult képesitésedből szedted a vagyonod de azt gondolod az a fajta lehetőség midnkinek adott amit megcsiptél.
Az tetszik hogy nem rettensz meg a munkától, de a gondolkodásod azért kicsit elrugaszkodott.
Meg most is vannak bosszanto hibak,a kilincs pl fogyoeszkoz,pedig divatos.
A mernokgardat hosszu ido raszoktatni mi a jo ut,addig sokat keresgelnek az erdoben.
Ezert sem jo hogy ratoljuk a ruszkikat a kinaiakra,meg az eszakkoreaiakra,az elobbieknek eleg csak szolni az atombombaknal hogy ne arra menjenek,hanem amarra mert mi mar mentunk es lerovidul 4-6 evvel egy fejlesztes,az eszakkoreaiak par muholdkilovest elbasztak,feltettek par vonatra egymillio 152 es granatot es lam sikerult egy kemmuholdjukat feltenni orbitalis palyara.
Ilyesmi a technikai tapsztalat,amit nem nagyon lehet roviditeni.
Nekünk 6évig volt meg,elég sokat mentünk vele.Akkoriban pesti ingázás is volt meg város.....minden.Most a kisköbcentivel azért van baj mert belerakják a nagy dögökbe.Az meg egy 1100kg autó.