Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

miért nem mégy inkább el kamionsöfőrnek, ott vezetgethetnél egész nap még jó is keresnél meg otthon sem kerülgetnének(kezeit széttáró)
én nagyon sok mindent tudok(meghajlós) De ilyet viszont én sem tudnék(kezeit széttáró)
Az ilyen életvitel ellenkezik az egész lényemmel(kezeit széttáró)
De meddig? és milyen használat mellett?
bazmeg akkor költözz pestre vagy valahová mellé a közelbe(kezeit széttáró) Nem tudom nálunk a villanyszerelők nem járnak napi 400 km-t még akkor sem ha most egy kicsit csendesség van(kezeit széttáró) Amikor meg dömping volt a kovid előtt akkor a faluból sem volt hajlandó 1 se kitenni a lábát bár egyik szakma se(gondolkodós) Ha azt merted mondani, hogy harmadik vagy negyedik emeleten lenne a meló elköszönés nélkül rádtették a telefont 😅 Most már kb. leszarom. Meg edzőttem az elmúlt években minimális esetben hívok segítséget (kezeit széttáró) Ha valamit még nem csináltam akkor ott a jutub és már is értek mindenhez is(fetrengős)
Ha ajtót kell berakni akkor azt rakok be 😂
Nekünk volt az 1.4es három hengeres pdtdi arosánk.Rohadt jó kis kocsi volt,lényegébe az 1.9pd-ről levágtak egy hengert.Simán elment 3.5-4 literből.
azt azért ne felejtsd el hogy az a 80év azért tartott eddig mert nem volt még meg az a fejlesztés
most minden eddigi elérhető, szóval simán lehet csinálni egy majdnem jó kocsit, aztán pár év alatt kijavítani a hibáit
Értem. Sztem te sem, csak koszosban. Ellenben nem tudom mire alapozni a kekeckedésed, mert amiket edig irtál egy sem volt igaz. És ne menjünk bele a jelenlegi proészed mutatóiba. Nálam hamar kiesett.
10év alatt nem lehet megtanulni autót gyártani,nem véletlen a mondás.
Igen, csak ezzel is a többiekkel basznak ki. aztán ha bajság van igencsak sokat fizetnek. MSZ 1 asszem az iránymutató...hálózat jellemzőit stb.....szóval ha az utcában akárcsak egy bejelentés is megy és pláne ha kibasz vmi az emelkedett feszültség, a z ÁSZ a kártéritést nem fogja bevállani és erősen vizsgálódni fog, a trafója fesz.-ével képben lesz. Nem gondolkodnék 7 szemjegy alatt
Nem, még csak benzinesbe. De a dizelnél is viszi le a ccm.t és azt se nézem jó szemmel
lehet azt hiszed, hgoy jó volt csak nincs viszonyítási alapod mert soha nem ültél jó autóba 😅
fészbukon olvastam hogy vannak akik már buherálják az invertereket amik ilyen 257 voltokat is csinálnak
? 3 hengereseket gyárt törpe dízelbe? 😅
Gondolom biturbós (fetrengős)
Mmmm.
Az hogy valaki jol tud akkut,akkumrnedzsmentet es villanymotort ossszerakni az nem biztos hogy autot is.
A klasszikus gyartok is uszkve 80 ev alatt jutottak ide,es meg neha ok is elbasszak.
Pedig minden adaott.
A tesla meg tiz eve kezdte.
Ugyanugy mint a kinai.
Ennyi lemaradas van.
A villany csak a startvonalat egyenlitette ki.
És akkor mi történik, még a feszültségeseés se segit rajtad
eddig még nem volt baj nálunk mostanság folyamatosan fejlesztik a hálózatot is eddig ilyenre példa nem volt(kezeit széttáró) Nem utolsó sorban én közel vagyok a trafóhoz 😅
De.
🤣
Nem!
ja az biztos tiszta lesz de valahol a világ végén amikor kitör egy vulkán azt eregeti a füstjét egy hónapig akkor meg azt számolgatják, hogy az emberiségnek 50 évig kell szennyezni ezért a mennyiségért a környezetet. De mindig az autó a hibás 😅
Lehet, nem nagyon figyeltem. A nejemnek panaszkodott a felesége 2015-2016 táján (ő kapta a második kocsit), hogy rendszeresen vissza kell a verdákat hordani a dílerhez. Hol nem megy fel az ablak, hol leengedi magát menet közben, de volt olyan, hogy a csomagtartó nyitotta ki magát, a műszeregységgel több ízben voltak dilik, nem töltött X% fölé, effélék.
Nem akarok én ebből messzemenő következtetéseket levonni minden Teslára, de hogy nekem nem jött meg hozzá a kedvem, az is biztos.
ha gyorsan ráugrik(kezeit széttáró)
szűklátókörű 🤣 vagy elfogultat is mondhatnék 😆
😆