Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A kereskedoknek is elni kell valakibol.
Ja,mindenki ismeri a pipi matekot.Elég sajátos rendszer.
Mondjuk annak pont annyi értelme van mint a fingópárna applikációnak a Teslában. 🤣
Én amúgy nem értem ezeket a mini sütőket. Ott a rendes sütő, erre vesznek az emberek egy újabb csetreszt, amit lehet kerülgetni mert éppen divatos, pedig pont azért építettük be a sütőt a konyhapultba hogy ne kelljen kerülgetni.
Ha a németek csinálják akkor én is rettegnék tőle, de a Tesla jól csinálja, így baromi hasznos és kényelmes.
nem hinném lesz rajtam gumicsizma(kezeit széttáró)
ha éjszakai portás lennél viszonylag kis pénzből össze lehetne hozni egy napelemes töltőt a kocsihoz
úgy tuti megtérülne gyorsan, ha szegeden lennél éjszakai postás akkor még gyorsabban 😆
Még családi házon sem!
Tető nem megfelelő (pala kizárva, szar szerkezet kizárva) szar a tájolás, árnyékolt a felület stb......
Ezt ő sose látja be. Meg azt se hogy tulképp neki sincs teljesen ingyen. Csak addig számolgat mig valami neki tetsző szám jön ki
Inkább ne menj,veled mindig történik valami
Na dec 10-én a tiszakécskei strandon 618-as vízállásnál kis híján kifutott a letykó 😅 Ma alulról karistolja a 700-at szerintem a bódék víz alatt vannak megyünk katasztrófa turistáskodni 😅
azóta is lamentálgat pedig nem sokkal húzza tovább mint te nektek már kár morfondírozni bármiről is 😅
Ezen röhög az egész Teslás közösség, hogy visszahívásnak nevezik az online frissítést, ami 25perc alatt automatikusan megtörténik. Az én Teslámat pl. kutyasétáltatás alatt "hívták vissza" 🤣
https://villanyautosok.hu/2023...

Megjegyzem olyanért csesztetik a Teslát ami más autón a kutyát sem érdekel, hiszen a ráfutás gátló egy autón sem elvárás hogy mindig tökéletesen működjön, meg elég kevés autóban ellenőrzi a rendszer folyamatosan hogy figyelsz e. Pl. a te Opeled is simán engedi hogy bárkibe belehajts teljes gázzal.

Aztán ez már fel sem tűnik mellette senkinek: https://villanyautosok.hu/2023...
https://totalcar.hu/magazin/hi...
Pipikem nem kellet sokat lamentalni,fel ora alatt kifogyott.
Kivéve ha nincs hova rakni,de már megint csak beszélsz gondolkodás nélkül.Nem tudom ma magyarországon hány ember él családiházban illetve olyan helyen ami alkalmas napelem telepítésre,mert hát anélkül teljesen más a matek is,nem igaz?Szóval nem,sok embernek nincs rá lehetősége.
Olyan nincs, hogy ingyen napelem, olyan van, hogy mas fizeti helyetted.
és rád miért nem igaz? Magyar állampolgár vagy? Volt a 7 gyerekedből legalább egy 25 év alatt 2022-Ben?
Ha ezek helyénvalóak akkor neked is minden lehetőséged meg volt erre.(kezeit széttáró)
Kettő letelt,aztán hogy a maradék ötben mi fog történni........igaz?
ingyen áramról töltve belátható időn belül megtérül egy 4,5 millás dákós beruházás havi 2000 km-s ingázással.
ettől a kliót sem vehetted volna olcsóbban. Már annyiszor kiszámoltam neked de hát ostoba fejekbe nehéz értelmet önteni(kezeit széttáró)
A napelem nekem került 1,5-be a dákó 4,5=6 misi. 2000 km/hó 5 lityis fogyival 100 liter per hó évente 1200 liter *550=660000 ft/év Ebből vond le a fenntartási költséget az kb. nulla egy benzines/dízelhez képest meg vonj le havi 15 ezret amiiért a 6 misiből ingyen van a komplett otthoni áram is(kezeit széttáró) Akkor ez mindennel együtt szumma 900 ezer forint amit nem fizettél ki ha benzinnel jársz. A 6 milliós beruházásod megtérült volna 7 év alatt. (óranézegetős) Ebből már kettő letelt volna(óranézegetős)
Viszont most már nem tanácsolom(kezeit széttáró) Eleve sikeresen győzöd meg magad mindig ellene de már kifutottál az időből(kezeit széttáró) első sorba olcsóé már nincs villanykocsi az a hajó elúszott és te nem szálltál fel rá mert addig lamentálgattál, hogy kifogyott a keret(fetrengős) De a legfőbb baj, hogy 60 felett a 7 év jövőbetekintés már merő bátorságra utal 🤣 Pár év és úgy is feldobod a pacskert neked már nem érdemes invesztálnod semmibe. Ha jön a nyugdíj inkább azonnal hord el a qrvákhoz legyen még valami kis boldogság az életedbe 😅
Ne ebben egyetértünk, a mi szennyezésünk a természeteshez képest semmi.
Sokszor kiszámoltuk, hogy nem........az, hogy neked "ingyé" volt a napelem, a villanyautó vagy bármi sajnos nem igaz rám és a hasonszőrűekre. Nekem minden sokkal többe kerülne mint a clió ára volt nem beszélve a citroenről és a plusz nem 10, de 20 év alatt sem jönne be.
Ott van pénz, nálunk nincs, ennyike. Gondolom a város összes utcájára már árnyékot vetnek a napelemek. 😁
Baszki,az audinál még az első generációs a4-est is visszahívták 2020 környékén a légzsák miatt.huszonévesen.
Persze,publikusak a kemmuholdak adatai,ja,a politico is irta,mi a fenet tud kezdeni a ruszki meg a kimdzsong a 155 os granattal,dobajak kezzel?
Egymasrautaltsag van a kozos ellenseg miatt.Kissinger inkabb kijatszotta oket egymas ellen,az ukrajnai baszakodas meg osszehozta oket,pedig nem szeretik egymast.
Ja tudom,putyin egy beteg allat,es agresszor ukrahna es az usa egyutt orkodik a demokracian,a jogallamon,mint ket angyal.
Honan veszed ezt a sok marhasagot?
Annal a kemmuholdnal a google sima, public google mapse kb 30 evvel elorebb jar.
Eszak Korea amit adott 152 es 155 granatokat, egy reszuk a csoben robban fel, a masok reszuk meg vagy a cel ele, vagy moge esik a rossz mennyisegu hajtoanyag miatt, meg egy reszuk nem robban fel.
A ruszkik magukat toltak a kinaiakra, azok meg kapva kaptak az alkalmon.
ja valamelyik audinál régebben az olajszívattyú volt szar csak a blokkok álltak be tőle de el nem ismerték, a passátnak is volt némelyik verziónak baja azokat sem hívták vissza a transzportert meg hagyjuk is milyen kanosszát kellett véghez vinni vlalamelyik egészségügyi intézménynek amikor a komplett flotta behalt valami egr maradványoktól amit a motor bedarált azt kuka lett a blokk. Ezeket egyet sem akartak elismerni csak qrva nagy ráhatásra(kezeit széttáró) Az asszony 6-7 éves szvittét holot második tulajdonos volt visszahíták még olyanért is, hogy a csomagtartóba a pótkerékcsavarnál valami alátét vagy mija faxom rozsdásodhat 😂