Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

motorban lehet hamarabb megbékélnék vele.
Bár a 765 gyíkoknak való 😁
A 765,900,1200 az kurvajo. 🤣
jaj jaj elindult folszvágenéknél a lejtmenet(fejét fogó) Ha 10 eladott járműből 8 elektromos amiről köztudott, hogy zsákutca akkor nagyot fognak szaltózni(fejét fogó)
ahogy mondod, plusz versenyszellem
😆
azt se tudta megmondani, hol volt a kiskőrösi ktsz ahol gyártották a bukót (fetrengős) Én nagy nehezen kinyomoztam kb. a lidl helyén készültek a mesterművek nekem is volt belőle egy metálkék példány 😅
Majd megszopjátok mindannyian...pláne ha lesz pár barom akinek 25-30 kw-ra tellik és ugyan semmi szüksége rá, de nehogy aszomszédé több legyen. Sok sikert.
Na, kb ez a helyzet. Nekem se szopás. Nyilván fárasztóbb de nem akadokfenn rajta, és komfortosabb, mintha mindennap bezárnák a gyárkaput mögöttem. Rengeteg uj ember, uj hely, uj információ.....valamelyest szeretem.
akkor blődinek még most kell bevásárolni(gondolkodós)
nálunk tuti az utca harmadának van(kezeit széttáró) Sanyáéknál meg nem lett divat nem lehet ám mindenkit átbaxni mint engem ezzel a napelemesdivel 😅
Ebben nyilvánvalóan igazad, van, de akkor se tudnék otthon ülni, se a büszkeségem nem engedné, se a kiszolgáltatottságom nem viselném el. De tény, kényelmes lenne.
Az hogy 10év múlva mi lesz a matek,csak egy marha számolgatja
Pipi bazmeg, ha ebből van pénzem mit csináljak? Menjek horgászni mint ini? Ha igy lesz a következő negyven évben kurvára fogok örülni, mert egyrészt még élek, ráadásul dolgozni is birok, másrészt lesz munkám.
én még lehet rakatok a kéményekre van 3 nagy kéményem azon csak fér el még valamennyi a lényeg az, hogy támogatásba jöjjön(meghajlós)
A birka efektus.Szomszédnak van,akkor nekem is kell.
baszod nálunk is ingázgatnak az emberek a munkáért de max oda-vissza 40 kilométert(kezeit széttáró) ezeket a 100-200-400 km eket nem értem(kezeit széttáró) Akkor miért nem költözik inkább oda a delikvens. (kezeit széttáró) Van most egy olyan albérlő párom akik mind a ketten kecskeméten dolgoznak(kezeit széttáró) Mondom akkor miért itt béreltek??? Le se bírtam beszélni őket, hogy ne ide jöjjenek fiatalok, mobilak miért jó nekik ingázgatni nem köti ide őket semmi(kezeit széttáró)
És fura mód mind jó volt.......ugyhogy oka van. Most leálltam vele mert az egyöt háromhenger nem épeszű dolog
mondja az aki fordokat vásárolgat egyiket a másik után annál nincs lentebb 😂
hát ha neked munkáért heti 1200 km-t kell rázatnod magad a konzervdobozban egész biztos vagyok benne én is, hogy te többet mégy autópályán(meghajlós) Remélem ez így is marad a következő 40 évben(meghajlós) Már az, hogy nekem ennél többet ne kelljen autókázgatnom mint eddig(meghajlós)
azért mert rosszul választottál feleséget sajnos én is(kezeit széttáró) Mint az emberek 99% is(fetrengős) Mamlasz viszont tud valamit. Ha nem is ért az égvilágon semmihez egyet viszont nagyon jól csinált az életében 😅
hát pajti én sem szopok hanem örömmel csinálom és a falun belül ill. a környező agglomerizációba kell csak mennem aztán a végén ebből marad is valami nem úgy mint a fizetésből 😅
sanyi otthoni ingyen áramról töltött vellanyautó 10 év múlva nem csak megtérül de pénzt termel.(kezeit széttáró) neked ingázóba aztán pláne. Ha az elektromos autót 10 év múlva ki kell tolni a ganés gödörre már jó haszonnal a háta mögött lesz kitolva(kezeit széttáró) Persze nem mind1,hogy mennyibe került a vásárláskor és, hogy hány km-t futott. (kezeit széttáró) én a mostani üzemanyag árakon 5-6 kilót spórolók az üzemeltetésen. Egyrészt nincs üzemanyagköltség és a fenntartási költség meg nem sok. A kötelező szervíz az első volt 25 ezer a második 33 nem bánnám ha az én autómnál is így számolnának 😅 De már megbeszéltük, neked nem való a vellyanyautó mert hülye vagy a számoláshoz nem is értem miért hozod ezt mindig fel ha sosem lesz úgy sem(kezeit széttáró) Most azt akarod róla lebeszélni akinek már van vagy aki azon gondolkozik legyen e a későbbiekben 😅 Tök mind1 megrögzött vellanyautó ellenes vagy szerintem inkább engedd el a témát 😂
Nekem tökeletesen igazolja azt a kepet ami itt van a nemet cegnel. Itt is ugy gondoltak, ha jok vagyunk az allofutesekben, napfenytetetökben, cabriokban, akkor csont nelkül tudunk fali töltöt meg EV aksikat is tervezni ugyan azzal a szakember gardaval, meg par friss diplomassal…
Majd figyeld a termelesedet, hogy valtozik. Ha szaporodnak a kiseromuvek es tobb a betermeles, nehogy ugy jarj, hogy a tied mar nem fog tudni visszatermelni a halozatra.
hát most az utcában megint lett 3 új napelem(kezeit széttáró) Nálunk úgy látszik ez divat 800 méter hosszú az utca kb. a harmadának van már napelem(kezeit széttáró)