Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem.Az extrak nem ernek semmit.
Igazi napraforgó az ember
En a kinaiakat varom,azok rendet tesznek,lenyomjak az europai markakat,a teszlat kilovik a marsra es jolesz. 😆
Azt a pipi akarja,nem?
Szintén,én 150re szoktam állítani,de kell nézegetni a tükröt,mondjuk a pipi lehet a zöld rendszámosokra gondolt,mert azt még én sem láttam csak amikor elmegyek mellettük.
hüje vagy? 2 éves autó 1 hónapos új műszerfallal az csak dob az értékén? 😅
Teljesen.
Nem vagyok az elektromos hajtás ellensége, sőt, toleránsabb is vagyok a többségnél. De látva azt, hogy nálunk szerencsésebb történelmi fejlődésű országokban sincs minden tökélyre fejlesztve ezen a téren, bajosan látom a jövőben magamat egy full elektromos autót vezetve. Hibridet talán.
Azt most nem hozza fel mert ma villanypárti😃 bár nem azzal jár😃
hát már lassan totálkáros mint mamlasz béemvéje 😅
Ennél mindenképp
Nem te szoktad mondani hogy egy mai dizel tisztább levegőt fúj ki mint amit beszív?
Kirepült az ablakon?😃
ennél???
Azt se mondtam még hogy pár hete szétvágtuk az első springet,emberünk a nyolcason elütött egy szarvast,úgy kellett kivágni és nem élte túl.Szerintem ezek a dolgok mindig elég beszédesek.És nem,nem esett be az ölébe.
hát nálunk nincs túl sok karosszériás itt hónapos kivárások vannak(kezeit széttáró)
Nem.tehetem önös érdekeim miatt😃
hát akkor ments meg azt a kibaszott földet azt ne járj egy dízelüzemű foshalommal napi 400 km-t munkáért 😅
Be vagy tépve. Tempomat 145 és nem gyözök kisorolni mert utolér valaki😃 mondjuk kecskeméten még.nem.probáltam😃
nekem nincs olyan autóm ami képtelen lenne 130 felett menni (kezeit széttáró)
hát én járok elég sokat autópályán. Felrakom a tempomatot 130-ra de max egy két idióta bmw-s előz meg azt kb. ennyi. Valahogy én nem látok senkit száguldozni 150 ekkel(kezeit széttáró)
Mindenkinek van😃
nekem akkor is van ingyen villany ha nem süt a nap(kezeit széttáró) Pedig itt felénk október vége óta nem nagyon mutatta magát eső viszont annál több volt 😅
Hadenincsigazuk?
Annyira nem mindennapi, heti két három.nap.és.az se folyamatosan.
Lassan tiz éve tart ez a kapcsolat és azota csak bövül a kör szerencsére. De bármi beeshet aztán másfelé kell nyitni.
Sokan mozognak ennyit, kevesen vannak az ingatlan bizniszben😃
Mészafenebe...... 😭