Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor vegyél kisebb autot neki
nem. egyszer a fél elejét összetörte azt mondta észre se vette, sőt nem is ő volt meg lehet ez egy 2 hónapos másik kocsi aminek nézegetem az elejét 😅
Felőlem mehetsz 50el is,csak ne tartsák fel a szaroddal.
Amugy még idén kész lett volna😃😃😃😃
hát ja a pepkós vásárlásai azokban a rohadt szűk parkolókban olyan nagy batár autóval 😅 Január 2-ra kapott időpontot a karosszériáshoz a hátszelemnek köszönhetően 😅
De nem akarják. És ennek is oka van.
Mer pont én tudnék.a föld megmentéséhez hozzájárulni, nem a nejed a napi 30 kilométerével😃 és pont.erröl ugattok😃
mert 130 a megengedett tulajdonképen a mostani szabályok értelmében már a 131 is fizetős ha úgy akarják(kezeit széttáró)
Csak most okoskodik,mióta olyan autója van ami erre képtelen.
Most te, hogy jössz ide te furgonnal jársz mert abba férnek el a cuccaid meg a létra 😅
Furgonból még nem sikerült olyan autót összehozni, hogy jó legyen azok kb. 150 km-t tudnak. A posta meg a futár cégek előszeretettel használják de nekik nincs több a napi megtett km nekik teljesen jó választás (kezeit széttáró)
Ráadásul a tesla eldönti helyetted, hogy habár lenne rá pénzed, de mégis eldönti, milyen tájakat fedezz fel. vagy honnét ne vegyél felséget magadnak ha az anyósmamát az eredeti helyszínen akarod látogatni, így pl. Balkánról lehetőleg semmiképp, vagy a tesláddal az autókölcsönzőig menjél csak, egy jó kis benzinesért.
Ez csak tény,egy kis adalék.
Lehet vagy szabad?Nem mindegy.
most jön a biztonsági kártya 🤣
Tulajdonképen ezeknek a beszélgetéseknek eddig mindig ez volt a vége(fetrengős)
Nem az engedélyezésen mulik. Pont te okoskodsz aki nyélgázon ment odavissza a pályán nyilegyenesen
Mert ott adnak annyi pénzt hogy tudjak motorozni. Itt sóher faszok vannak, pedig dolgoztam itt helyben is a pesri cégnek, és pótmunkát is kifizették vastagon😃 ami persze nekem os böven megérte. Ha egyenesben vállalom a felét is.sokkalták volna😃
Hol lehet ennél gyorsabban menni?
persze én tudnék itt a városban a kossuth lajos utcán is így este 10 után de melyik az az országrész ahol engedélyezik a 130-nál nagyobb tempót? Balaton az ilyen?
Nem. A 600 km egy lehetőség. A mostani mindent tud. 5 perc tankolás, nem kell kerülőút, nem kell tervezni, ha melegem van és klímázok vagy sebességet váltok nem kell újratervezni, harmadába kerül, mehetek kicsit, mehetek nagyot, milliónyi töltőállomás ha útközben inkább arrafelé kerülnék egy új látnivaló miatt, bármi.
A villany jó a városon belül elmenni a gyerekért HA nem emeletes házban lakom, mert ha igen, kicsit drága lesz a tankolás.
A nepelemet is meg kell venni. És ha nincs nap, nincs ingyen villany.
De nem is itt a baj, mert való igaz, hogy 100 km-re hetven forintjával hálózatról is 1000-1200 Ft a töltés költsége, ami egy takarékos autóhoz képest is a harmada, de ha messzebbre akarsz menni, urambocsá még vissza is jönni, akkor azért nem fenékig tejföl a dolog.

A Spring pl. nekem pont kicentizve lenne csak elég. Dél-Baranyából megyek évente háromszor Székesfehérvárra, ami 190-195 km. De hazajönni már nem tudnék, mert hiába viszem a töltőt magammal, anyósomnál a konnektorból 13 óra alatt töltene fel annyira, hogy haza is jussak még aznap. Egy bő 400 km-es kocsival ésszel hajtva ez nem ügy, teljesen igazad van. De évi 3 ilyen körre (évi 6000-et ha megyek kocsival) nem veszek nagy hatótávú villanyautót.
170 körül megy az autóm óra szerint többet de felfelé csal(kezeit széttáró)
Én is így vagyok,én már kihúzom a belsőégésűvel.
szarni muszáj. Fasznak jársz leninvárosból pestre dolgozni közelebb nincs meló?
mer én akkor inkább nem járkálnék járkálna a faxom(fejét fogó)
De miért egy munkanélküli nővel példálozol?
És a manuális indítás is ezek szerint a jófejségen múlik. Hat. Múlhat.
Van.olyan napom is.....szoval a villany gagyi