Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fasznak vezettek ennyit.
Nem az áram, azt az ukrán náciktól remélték beszerezni, hanem az elosztása lesz a probléma.
Belvárosban? Töltőoszlopok? Ha-ha-ha, majd legfeljebb nem a töltési idővel kell kalkulálni, hanem a busszal, amivel a polgár kimegy a város szélén az ipartelepen létesített hatalmas parkolóhoz, ahol áll az autója és kivitelezhető lesz, hogy tölthesse is, mert a belvárosban nem fogja.
Értem mire gondoltál, azé tettem szmájlit
Vállalkozóként lehet, alkalmazottként, hogy becsattogj havi 22x arra a 30Ft/km-t adják amivel kitörölheted.
az enyém másfél volt(kezeit széttáró)
Hát kivéve, ha a kéri alteregója éppen úgy viselkedik mint ahogy ő írta, és a 30 perc tankolás majd 25 perc múlva kezdődik.
De csak azért, mert amit vetett azt most aratja.
Az nekem is meg van sokszor😃 megfizetik😃
Nekem napi 180-at kellett volna ingázni Budaörsre, erre kb. 200e-t számoltam amiböl 150 üzemanyag. Azért az már nem kevés, ezt nem fizetik meg sehol szerintem.
sajnos a folszvágennek 100 év alatt sem sikerült 😂
Ja. Én is az autopályátol 3km-re lakok..na ide telepitettek.egy fizetös töltöt, nagy ritkán leesik valaki tölteni ide. a pályárol de a környékröl senki nem használja. Szoval nyiregyháza felé egy hat kilométeres kitéröt is be kell tervezni ahol.ülhecc az autova mer semmi nincs a pusztába😃
Mert mindenki csak autópályán közlekedik...
Tehát az elektromos csak oda jó, imigyen ez a hajtás csak részmegoldás, vagyis nem jó.
Sajnos nekem az jön le, mint a napelemeseknél.
Amíg ingyen pénz volt, addig persze nem volt érdekes a beszédben ez, mindenki zöld volt, meg az unokájára élhető világot akart hagyni meg a szokásos baromság, amikor meglibbent a lehetőség a havi elszámolásnak, hirtelen senkit nem érdekelt a szép zöld bolgyó, mindenki csak a befektetésének a megtérülését kérte számon.

A villamos autózásnál nekem ilyesmi kezd körvonalazódni.
egy ismerősöm napi 2x130km megy ráadásul pest túlsó felére, 3 havonta cseréli az olajat a kocsin
vannak helyek ahol nincs rendes meló és kénytelen utazni
pl nekem az első rendesebb város ahol munkát is lehet találni az kecskemét, kb 50 km
simán megérné már ide is a villanyos kocsi ha új kocsiban gondolkodnék
Amikor te baszol ki szándékosan a másik teslással, akkor furcsa tőled ezt olvasni.
Én nem mondom, vagyis írtam, hogy a közlekedők 0,01%-nak tényleg lehet jobb.
De ha mindent megszámolunk, ami a közlekedés során felmerül, és az autó bekerülési árával, a fizetős kútoszloppal számolva nem jobb, és erre a suttyó állandóan az országosan 9 töltőállomással példálózik, ami 9-ből 5 a fővárosban van, hát... nem túl korrekt és elfogult.
Igen, félreérthetően írtam, nem a költsége lesz több, hanem az otthoni töltés megvalósítása, és itt hozzátenném, hogy a családi házban élők előnyben.
Tehát van egy 20 millás autóm de mégis béreljek egy másikat mert messzebb akarok menni?Ezt az ingyen dolgot meg már elengedhetnéd!Ma már elhangzott ha nem otthon töltöd akkor annyiba kerül mint egy 8 literes benzines.
nálunk 95% dobja rendes iramba az utolsó 5%-k amit lassan tölt(ene) De hát én nem várom meg. Én van, hogy csak 20-30%-ot töltök bele amivel tutira hazaérek(kezeit széttáró)
Aha, megint a mellébeszélés.
Kaposváron élek, mondjuk Mohácsra kéne járnom, esetleg Kecskemétre, tudnál mutatni erre az útra tesla dedikált gyorstöltőt?
Aha.

A kötekedésről annyit, hogy te már lejárattad magad, amikor azt írtad, hogy leszarod a többit, te nem fogod úgy használni a töltőállomást, hogy a másik szerencsétlen megvezetett teslás is hozzáférjen.
ja egyszer bérelsz egy évben autót az összes többi nap ingyen használod.(kezeit széttáró) Mennyit kocsikázol egy évben? 20 ezret?
akkor óvatosan számolva 1000 liter benya(gondolkodós) az 600 ezer ft (gondolkodós) benzinesből dupla(kezeit széttáró)
Napi 120? Az én esetemben - csak hogy érthető legyen az álláspontom - nem tudok elképzelni olyan munkahelyet, ahová 60+60 km-t utazzak naponta. Van az a pénz, de azt meg nem fizetik meg. Ha mégis, akkor pont leszarnám a kedvezményesen töltött, meg egy normális fogyasztású modern autó közti km költség, pl-ne, ha ezért egy minimum 2-3-szoros árú autót kéne vásárolnom.
Az 50 forintos áram nem lesz 50 forint, ha autót is töltesz.
ja az új parki behajtómat is tölteni kellet 360 db 3,5* 5 facsavart bír(kezeit széttáró)
Nagyobb formátumú politikusoktól már kaptunk eleget,köszönöm.Engem jobban érdekel a szemlélet,egyszer talán eljön a politikában az a generáció aki más lesz,lehet hogy nem élem meg,lehet hogy még csak öt éves,de egyszer biztos változni fog.El nem hiszem hogy aki eziránt érdeklődik és ebbe az irányba folytatja a tanulmányait az mind egy idióta kapzsi hülye.
Namostmeg politika,nagyon szetszortak vagytok.🤣
Hogy ne csak mindig napelem legyen, azért a tudás az tudás, el kell ismerni 😁

https://www.facebook.com/reel/740095261473993?s=yWDuG2&fs=e