Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megint?.nem.ez az elsö?
Nyugi pipiné megin lezuzta a vellanydákót,szerintem jovore mar blődi se tudja osszerakni,meg karbonbol se olyan allapotban lessz,tipik noi vezezo.
Majd vesz 9 ert egy ujat.
Azt igen, ha rákészül. Multkor is ott ült benne a figura vagy félórát, sztem kurvára bánta már hogy ott kell dekkolnia.
Telefonnyomkodás aztán ennyi
Nem akarlak idegesíteni, a fővárosi létet én, vidéki bunkó többek között ezért nem értem. Én, ha a robogóval megyek és a közlekedési szabályokat ha nem is merőlegesen vágom át, de kicsit szabadabban értelmezem - és hazaszólok előtte, hogy a gyerek nyissa a kertkaput, mert rekordöntésre készülök - akkor pontosan munkaidő vége percre pontosan +8 perc múlva csobbantam a kerti medencében.
Ha tisztességesen haladok és nem futás közben rúgom le a textilt, akkor ez felmegy 15 percre is.
Mér lenne a 150 fizetös?
Nem.tudja csak ha 120-nál.többet nem mész. Viszont én azért ezt böven tullépem hogy másféloránál ne legyen több az ut. Ugyhogy töltenem kéne valahol, de ahol dolgzni kell ott nincs töltö a.közelbe se szinte sose.
Ja,csak te annyira szarrágó vagy hogy a biztonságukat is beáldoztad ezért.
Nem, mert nem lett belőle semmi, de jobb is. De itt Pesten a napi 3 óra közlekedés átlagos, akár bkv akár autó. mondjuk tőlem a 15. kerületből a 11. ker reggel 1,5 óra kocsival 🙈
Akkor a termoszból kávét?
Az 21 nappal havi 3800 km, 7 literrel számolva, 580,- forint literenként csak a nyál 154 ezer. És hol az autó?

Egyszer engem rá akartak venni a saját autó használatára, mondták, fizetik természetesen a benzint. Mondtam is, hogy oké, hozok be egy kannát, teszünk bele benzint, üljenek rá és mehetnek Isten hírével (ha csak ennyiből áll szerintük).
Kicsit mondogalódtak, de letettek erről.
na legalább nálam nem is volt titok,hogy miért vellanyautót kapott az asszony 😅 Az ingyen áram már megvolt amikor hozzánk vágtak 2,5 mikulást hát lehajoltam érte azóta ingyen autózik az asszony. mondjuk volt kb. 3 hét amikor egy kölcsönautóra kényszerült én mondtam is, hogy nem fizetem bele a benzint 😂
Egy mai autóval a 130 messze nem hasítás.
150 nem fizetős,csak neked ez a szám már elérhetetlen.
nem tudom mi a hülyeség. Ha a vellany autó biztonságosan tud 400 km-t, úgy, hogy az autópályán lehet vele hasítani 130-al akkor az autózások 99%-ra elég. elég arra, hogy elinduljon a delikvens és hazaérve az éves szaladós napelemrendszerről töltse ingyen(kezeit széttáró) Ha felröppen itt ez a vellanyautós téma akkor hirtelen mindenki 1400 km-re svájci genfbe jár egy seggel és autópályán is mindenki 150-el akar menni pedig az már fizetős a véda szerint. 😅 Szóval aki nem jár minden nap autóval 400 km- felett annak teljesen jó opció a vellanyautó ha van otthon ingyen áram(kezeit széttáró) Az asszony dodzsemje a legkisebb akkuval van szerelve minden villanyautó közül. Még télen is el lehet gurulni vele szűk 200 km-t. Aztán mindenki megnézi éves szinten mennyit autókázik vagy naponta mi az az átlag km amit megtesz hamatr kiderül, hogy a kisdákót sem tudná kihasználni a nép java 😅 ugyan is napi 200 km az havi 6000 éves 72 ezer km. A furgonnal megyek ennyit 3 év alatt úgy, hogy azért én használom rendesen 😂
Napi 180? Uh, elég sokat fizettek ezek szerint neked ezért a plusz 3 óra autózásért.
Az árokparton mer budi sincs
Is......
Jaj ne má', nekem nem ér meg 6 km-t, hogy zöld bolygót hagyjál az unokádra? Milyen vagy te, és közben pisálhatnál is, amíg töltődik az autód.
Ez ilyen 😅
A slozira muszaj. 🤣
Jaja, értem én :-) Amikor bemondtam, hogy ezt a költséget figyelembe véve mi a bérigényem, ott is kaptam egy szmájlit 🤣
Én is tudok ilyent, többet is, de én azt írtam, hogy ez nekem semmilyen szín alatt nem opció.
Muszáj.... mingyá negyvenezer van. a márciusi autoba 😒
céges kocsival jár kártyára tankol
de minden karbantartást neki kell intézni, büntetéseket is ő fizeti
Honnan tudod?Még nincs is 100 éves.