Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te ostoba,autópályán ment és sose ment 90km/h fölé.Vajon ez hány km lenne 150nél?
Nem hát, ez buzis kína fos 🤣
Ezért kell Teslát venni. Az 140-el szöttyög, és nem szopod be a töltőket, így dízelt sem kell bérelni a horvát nyaralásra sem.
a négykerék meghajtású tesla jó lenne tennékbrá egy difizár appot 25 centi emelés bütykös gumik
ja és szétvágni a hátulját hogy elférjen benneva 200x90-es habszivacs
nyáron hűtene télen fűtene szóval tényleg fasza lenne
Amikor majd valamiért ki kell hívnod messziről valami egyedi eszközödnek a karbantartására a szakcéget, és az autó beszállásakor kezdődik a mérnök óradíj, és ki kell fizetned a 2*1 óra pluszt, amikor megállni kényszerül az akkujának delejezésére, majd akkor elfogadod - mert érted mi a baj, csak nem akarod elfogadni - hogy miért nem a villanyjárgány a megfelelő a lakott területen belül közlekedésen kívül, és még az sem bárkinek.
Azt mondod nem alkalmas? 😆
https://villanyautosok.hu/2023...

De már egy mostani modern villanyautóval is. (persze gyanítom nem ilyet kaptatok volna, Dacia Springgel meg valóban kemény lenne)
Teslával 45perc töltés:
https://abetterrouteplanner.co...
Dacia Springgel 5óra töltés 🤣
https://abetterrouteplanner.co...
Pedig teerted mire valo. 🤣
Az autó napi használati eszköz lett, a repülő meg nem. Szar a hasonlat.
De hát te is csak tolod a mantrát, de, csak egy szakadt opellal jársz horgászni, pedig arra egy tesla pont megfelelne😃
Amikor Lübeckbe jártam akkor 1 tankolás volt Berlinnnél és így volt 14 óra az 1400 km. Az elektromos ilyen anyataxinak jó a körmös-bolt- ovi háromszögben, vagy valami managernek aki bearaszol 12km-ről, beáll a mélygarázsba és töltőn van egész nap az autó. 1x felmerült hogy legyen nekünk melósoknak is, de amikor kitalálják, hogy ugorj már le szombathelyre, de előtte Szegedre mert hát Sz betűvel kezdődik mindkettő, biztos útba esik, hát erre nem alkalmas. 😁
0 forintból erre tellik
de benzinest se veszek újat
egy 250-es robogó a cél de nincs egy sem éppen amit szeretnék
abból jó lenne a villanyos de nincs 500 alatt egy sem 100-120 km hatótáv mindenre is elég lenne
Es meg mindig egy szakadt aszmaval nyomorogsz.
Legalabb egy emiev vagy hasonlo nyomoroncot vegyel mar. 🤣
igszándiból te sem érted hogy mire való
ennyi erővel a pöcsöd is egy felesleges dolog hoszen egy vödör vizet se kehet ráakasztani bezzeg a kezedben akár kettőt is el tudsz vinni
😂
amúgy a repülő is egy kibaszott szsr dolog mert nem tudok az utcánkban felszállni veke és a teszkó parkolóban se tudok leszállni vele
ja és kibaszott drága egy repülő sztán nem lehet veke boltba járni
tehát a repülő csak szar dolog lehet
Ja,es itt mi volt a gondolat,miert?

http://youtu.be/DG9Izqp6WWU?si=XfG3w-j6FYRbrjwd
Nos,alapvetoen a BYD dolphin siman megfelelne nekem es kb a tarsadalom 70% anak.
Es nem buzis feher tesla,ez fontos teny.
De a tarsadalom 70%-a barhogy eroltetik nem tud 12milliot kiégetni egy jarmure.
Vagy ha igen elvarja a kompromisszum nelkuli hasznalatot.Ez van.
De meg nem tart ott a villanyautozas.
Amikor atlepi a fajdalomkuszobot a kiesett jovedekiado,rogton nem lesz olcsobb az uzemeltetes,es valljuk be,nehez megrmeszteni azt a tenyt hogy nehezen kiegetsz egy vagon penzt,es vagy masfel napig szuttyogsz 110 el az autopalyan utban hollandiaba,neha beszopod a toltofejet mert van huszfele uzemelteto 25 fele fizetesi megoldassal,vagy berelsz 4 napra 120 ezerert egy dizelt es a 12 millas csodajargany helyett azzal mesz.
Ez meg a ciki kategoria.
Aha... nem télen, kilencvennel és lehetőleg egyszerű sik uton. Kösz😃
Ez pontosan így van,nem kell gondolkozni előre,mert 10km-enként van kút,tehát az elektromos,visszalépés.És ez nem agy kérdése,ez kényelem.Ott azon kell agyalni hogy mikor hol hogyan fogok tölteni.Tessék,27én megyek ausztriába,500km.Én beleülök az autóba és mindenféle számolgatás ,beiktatott kényszer megállás nélkül elmegyek sőt,haza is jövök anélkül hogy az autó etetésével foglalkoznom kéne.
Nem, hanem arol van szo, hogy benzinessel ketszer akkora tavolsagot teszek meg ugy, hogy a tavolsagra valo uzemanyagot kb. 5 perc alatt tankolom bele, es az utamat egyenesen acelhoz tudom tervezni, nem kacskaringozva, kozben kotelezo udito, pisi,cigi.

Az mar csak hab a tortan, amikor hulyenek probalnak nezni, hogy a villamos auto nem szennyez.
Én nem vagyok ellenző 😃 istenkiráy vele menni (egy normálissal persze, nem ilyen fillérbaxóval) mint egy sportmotorral! de sajna a használhatósága is kb. annyi. Nekünk még nem tud pótolni egy benyást. Ami tudna, az meg 4x annyiba kerül, mint amit a jelenlegi ér, az megint nem opció.
Ja, pont erre való. Ha messze mész, hiába van feltöltve otthon, az csak az első 3-400 km-re ér valamit.
énvazt látom hogy a vilkanyos kocsik ellenzőinek azba legnagyobb baja hogy nincs agyuk egy picit előre gondolkodni, mert hozzászoktak ahhoz hogy 10km távokon van benzinkút és gondolkodás nélkül tud bárhol tankolni
Én nem állok meg, csak ha feltétlen kell. Főleg nem, ha 1000+ km van. Az Adriai menéseket (~800 km) egy negyed órás megállással szoktuk letudni, ekkora távon még tankolnom se kell 😃 villannyal ez 2 megállás, 2 óra +.
amúgy egy épeszű ember úgy vesz villanyos kocsit hogy otthon tölti és avval jár melózni
egy 5kw rendszer lazán kitermel átlagban napi 20kwh felett, már egy havi szaldó tökéletes ahhoz hogy 8-9 hónapig ingyen közlekedjen
Az tényleg cumi , de majd csak bővítik a töltőket mindenhol !?
Ja,erre meg az a nagy bevált duma hogy "úgyis megállsz enni,inni,pisi,kaki,cigi,nyújtózkodni stb,szóval nem gond ha pár száz km-enként állsz fél órát"
Hát a múltkor ez pont előfordult. Szlovákba mentünk, és nem akartunk ott tölteni, nem ismertük a renccert meg az árakat se. Szóval mentünk, még itthon töltés, szlovák, és pont visszaérjünk még magyarba tölteni. Ja, csakhogy a töltőn fenn lógott épp egy másik, és azt tudni kell, hogy az utolsó 20% gecilassan tölti mind - és persze kis köcsög divatmajom bölcsészkinézetű gyerek kivárta a 100%-ot, 40 percet vártunk rá, azalatt ő anyuval az Auchanban shoppingolt 😡 és onnan indult a mi 40 percünk.
Sebaj, addig shoppingoltunk az Auchanban! 😅
valami kínai gyöszt teszteltek az tudta ezt az 5 percet
az hogy mennxi töltő tudja ezt nem tudom és nem is érdekel gondolom minél több ilyen kocsi lesz annál több helyen tudják ezt
a teslás vezetéseket nem ismerem
150-el meg nem illik közlekedni 🤣