Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem van 😅
Szerintem már külön fordító alkalmazás is van hozzá a play áruházban
faszom ez mit jelent zotya "liveszarokban adiivka kulson." Így nem érthető miért menthet életet egy hőkamera(kezeit széttáró)
? na mi van felcsaptál vadásznak? 😅
Nekem ez azért szimpatikus mert ki van vezetve a füst és ha jól értem akkor gombnyomásra indul tehát automatizálható/ távindítható.
hát sajnos úgy akkor nem ér(kezeit széttáró) Egyébként minek? Száguldozást akarod kamerázni?
én hasznosabb dolgokkal leptem meg magam karácsonyra riobi akksis kinyomópisztoly meg egy parkszájd behajtó 😅
mondjuk elég drágán fűt óránként félliter gázolaj viszont 40 ezerért meglepően olcsó(gondolkodós) Ilyen webastó és hasonló társaik több száz ezres kategória(gondolkodós)
😅 asszem neked is ilyen autód van ugye? (fetrengős)
Ezek a profik pillanatok alatt lerendeznék azt is 😅
Bocsánat, megkérdeztem, ki is mondta, hogy az étdr nem kötelező? Hát pedig azt kell mondanom, hogy biz' a csak azon lehet beadni mindent a építésügyi hatóság felé, ez nem opció.

(Csak ugye ott- és akkor nem lehet "okosba" megvalósítani semmit, így amelyik kivitelező ki akar bújni, hogy úgy nem vállal, az azért, mert nem tudná "okosba".)
Azért van korlát, ami alá nem lehet létesíteni...

https://tudastar.epitesz.bme.h...
Hát amilyen nyeszlett biztos nem egy öles cigánynak esett neki😃
Én is elálltam a faszba amikor megvolt Életem első és utolsó drágább autója, nincs ebben semki érdekes. Na a zafival nem érdekel, ez is tetszik benne 😁
Ja,de azért leírtad hogy te is azóta állsz messze mióta félted a kotládat
Tőled összeszarta magát,ki volt az valami 18éves bölcsész tanuló?
akkor meg van a megoldás: kell egy lom kocsi bevásárolni járni, kb annyiba kerül mint 2 elemet lefesteni az összehorpasztott kocsin 😁
Úgy van! ........mondjuk tényleg úgy szoktam. 😁
Az asszony is messzebb áll ahová kevesen mióta kétszer is hagytak nyomot az autón. Vagy családiba az kényelmes. Nekem is szövegeltek már a transitért hogy mér oda állok se gyerek.se gyerekülés. Mondtam azé mer itt férek.el bazmeg
Ja az vicces. 😆 mintha olyan messzi lenne a parkoló másik vége, hogy fárasztó lenne elsétálni odáig.
Sajna ez van..megadott darabszámú parkoló létesítésére kötelezik, azok megblróbálnak minél olcsóbban területet szerezni ha egytalán van. Előírás minden boltnak, társasháznak, egyes cégeknek hogy hány darab parkolót kell létesiteni és abból hány rokit. Felénk volt olyan hogy az épitkezésnél nem volt rá lehetőség mert az utca nem adta ki a helyet, de a város akkor is kötelezte az adott számú parkoló megépítésére három utcával odébb, amivel nyilván az ott lakók jártak jól.
Szűkek a parkolók és sok.esetben azért állnak ilyen faszul mert féltik az autót ne nyissák rá az ajtót. Felénk a tescoban állandóan marad a legtöbb autón valami hogy ott parkolt. Igénytelen faszok járnak nagyrészt oda és semmire nem vigyáznak. Bassza ki a dagadt cigány a lom opel ajtaját hogy kiférjen visszafelé meg a bevásárló kocsit is beszuszakolja a két autó közé hogy a hátsó ülésre pakoljon. Szóval felénk a normálisabbak.már leszarják a felfestést és sokszor egymás mellé ugy állnak hogy biztonságos legyen. Nem középre de eltolva és mindneki egy félméterrel vagy hatvancentivel a másik mellé.
Még a Priusnak nyitották neki egyszer. Csávó kezéből kitépte az erős szél az ajtót. Na én azonnal kipattantam és leordítottam a fejét, jól össze is szarta magát, meg bocsánatot kért, aztán láttam hogy csak a kilincsnek nyílt neki, akkor lenyugodtam és annyiban maradtunk hogy legközelebb óvatosabban.
a karcmentes toyotán nagyjából az első 5 teszkós parkolás után lett egy jelentős ajtónyitás okozta horpadás
azóta a hátsó sorban parkol az asszony....
és igazándiból a verso nem kimondottan széles kocsi
amúgy az astrának is baszták oda az ajtót, és a nőt egyáltalán nem zavarta hogy ott ülök benne, aztán amikor mondom neki hogy óvatosabban kellene nyitogatni az ajtót még ő volt felháborodva
később jutott eszembe hogy ki kellett volna szállnom a kocsiból ugyanolyan koppanós módszerrel ahogy tette az a picsa, csak meglepődtem ezen a magas fokú arcátlanságon amit mutatott, aztán amire összeszedtem a gondolataim már elment
Még az F Astrával én simán beálltam ilyenkor. Engem nem érdekelt ha nekicseszi az ajtót, de máskor talán elgondolkodik hogy illene odafigyelni parkoláskor hogyan áll be. Teslával inkább a hátsó részen szoktam megállni ahova mindenki lusta elmenni. Ott másfél helyre szoktunk beállni más autósokkal egyetemben, akik féltik a fényezést. Kivétel az az ütött kopott Suzuki Swiftes öreglány amelyik valamiért mindig mellém áll a kibaszott üres parkolóban is 🤣 bár dicséretére legyen mondva mindig vigyáznak ezek az ajtónyitással, csak az érthetetlen miért nem áll egy üresebb helyre.
Én is azért állok meg távolabb. Csak hát megy az arcoskodás, hogy ki tud a legközelebb megállni a bejárathoz a verdájával.
Nem azért de pont így csinálják a kamionosok felénk 😂
De nincs ezzel gond. A hátsó részen szoktam megállni. A kutyát nem zavarja.
Van benne igazság.
De majd ha egyszer veszel egy ilyen autót és mind a négy ajtódon lesz 4db tenyérnyi horpadás, mert a szomszéd autóval rányitottak, akkor talán máshogy nézed. Egyébként én a legmesszebb szabad helyre szoktam parkolni, hogy ne álljon mellém fogyatékos. Mert ugye, tudok sétálni pár tíz métert. És rajoskodni se szeretek.