Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

😀ott is van gyorsan gazdája a szuvenyirnek?😃
Hát, hozzánk most érkezett az új MAN-el egy Heros(magyar cég) által fejlesztett és gyártott hőkamera,nem vagyok túl optimista,de hát valaki biztos jól járt így.
Vannak szar hágók rossz utakkal.
Ott minden jo.Nem lehet melle loni.
Misurina jó, azt szeretem.
Senj is 550 km.Az 1z-21 ig megvolt.
Ha pentek este 6 korul indulok ejjel kettore lienz korul alszok reggelig es onnan mar tizkor a misurinanal szelfizek,vsgy valami.
Lienzig. A sella már élmény😃
Furgonnal lienzig vagy a szokasos sella kor lienztol?
Embereket kerülni akarom😃
Az jó kiindulási pont. De egy nap meg neked is vagy hatszáz km
A svájciak gyökerek állítólag, a saját anyját felnyomja mert 2 szem mogyoróval többet vett a tálból :-D
Svajcig nem jutok el,a dolomitok is szerintem lienzig furgonnal fog menni.
Svájcot terveztem be nem tom összejön-e........
Talan a hatar melle,ha nem rugnak ki a dolomitok a cel.
Iden bejott,es nem kaptam büntit se. 😀
Hát már az se százas. Egyre túlszabályozottabbak.
A kárpátokn túlra épeszű ember amugy se menjen
Menjünk inkább Ausztria felé, jobban járunk 😊
A kézi kütyüszben óriási a szórás, felhasználás határozza meg. Hőmérséklet tartomány, képfrissités, felbontás, csomó szolgáltatás. Kategóriájában ugyanazt tudja csak kis helyen elfér, nem kell rakosgatni vagy elkészitrni otthon ne maradjon. Nyilván egy másfél.millás kézi hőkamera nem ugyanaz a liga.
A karpatok utan van vaami hegy vagy csak a lapos posvany saras szar utak es megapanelrengeteg?
Es jo sok zsaru AK val?
A dräger jó cucc, ott melóztam 13 évig 😁
Ez a napokban akart tüzeskedni. Nem régi, de mondjuk jo példája annak, hogy az érvéghüvelyt nem elég a vezetékvégére huzni egy vastagabb vezetéken és a szoritócsavarral meghuzni, hanem sajtolni is kéne célszerszámmal.......már ha volna.....de sok mesterember egy gagyi érvégnyomót nem vesz 6-16 méretben...
Inkabb csak az adatok,a hideg csak a szokasos.
Nem tudom az milyen lehet amit raknak már egy két telefonba is,lehet legközelebb olyat veszek aztán összehasonlítom a dräger-el.
Ehh, a megyehatárt nem lépi ebbe az irányba........valami fóbiája van a mordorral.......