Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Úgy tűnt a videóból, előbb spanit akartak áthúzni alatta, az nem sikerült... majd jött a drótkötél direktbe.
Én? hát kihúzni csörlővel, amerről belement, fel a partoldalon, akkor daru sem kell, meg áramtalanítás se... de ha úgy nem ment volna, akkor ajtók kinyit, tető alatt át 2 spani, oszt csá, lehet emelni. Orosz videókat kell nézni, ott vannak megoldások 😄
Szóval hol láttál ilyet?
Jajaja, ez igaz. Ha nincs baleset. Akkor ha belelépsz egy tüskébe, és térdtől levágják a lábad akkor az rendben. Végülis a tüskétől megszabadultál.
Kíváncsi lennék hol láttál ilyet?
úgy gondolom nekik nem az a fő cél hogy az autót megmentsék
a gazdának se lehet ez a cél hiszen akkor nem volna ilyen helyzetben
ha nincs baleset nem kell a feszítővágóval baszakodi, ilyen egyszerű
én már azon meglepődtem hogy kibírta a kiemelést, nem szakadt ki a futómű, rallykon láttam már pár kiszakadt futóművet némelyik alig kapott és máris 3 lábon bicegett
amúgy szerinted hol tudták volna kiemelni? az alja bukó az akku miatt ha a fülkét emeli akkor összecsuklik az egész kasztni
amúgy az akkut el tudja adni meg pár kacatot, de az egész elektronika megy a levesbe
szerintem az hogy kiemelték az már 300 feletti összeg, szerencsére nem gázolajos mert még kapott volna 3x ennyit természet károsításért is
plusz a yard is megbassza baleset okozásért szóval lehet nyúkálni a zsebbe egész mélyen
Ezektől ne várj sokat, amikor az "autó áramtalanítás" azt jelenti, hogy a feszítő vágóval szanaszét vágják az autót és kivágják az akksit a helyéről. Kíváncsi lennék nekik hogy állna a szájuk ha valaki így próbálna meg segíteni nekik.
Ha valami csoda folytán nem lett volna TK a szegény Golf, a kiemeléstől biztos az lett 😅 A szakemberek ráakasztottak egy 2 centi vastag sodronyt az egyik futómű bekötésre, és vízzel együtt* kiemelték sarkánál fogva, aztán letették az oldalára 🤣

*nemhogy kinyitották volna az ajtót, hanem még azt az egyet is becsukták, ami nyitva volt...
Ha esetleg megkotlik az 1 hengeres dízel, én már nem is gondolkoznék másban mint elemes kisautóban , végülis csak a szivattyút kell benne pörgetni 🙂
Tudtam én, hogy a villanyautók veszélyesek: https://telex.hu/belfold/2023/...
nekem nem 😅
5 éven belül szerzett ingatlannak eladáskor mindig van szja-ja mind1, hogy örökség vagy vetted.
550 körül van 600 körül daikin az már jó lehet
Na, fobbek kozott ezért is nem gondolkodom csereben.
Nem, mozgasproblemas gyerekekben gondolkodom. Az jobb.
Na. A mostani er mondjuk 50-et. De egy resze 5 even beluli, epitek egy masikat telekkel egyutt mondjuk 75-ert. Ha kiszamold, akkor latod, hol a baj.
https://www.klimagep.eu/tcl-wi...
Itt lehet látni.mire gondolok. De nem csak ettől függ, viszont sokat segít.
Nem tudom hogy van e más gyártó ami így oldja meg, de ezt én valahogy hihetőbbnek érzem hogy huzatmentes. 🤔
Mert nem tudom elhinni hogy a kis mókuskerék pörög, a lapát terel. Egyiknek van hangja és csinál huzatot, a másik meg csendes huzatmentes.
Samsung felejtős az utóbbi években.
Egyébként egyre több gyártó csinálja hogy az oldalsó terelőket perforálja, az sokat segít.
Erre már az olcsó TCL-nél is van tipus WindX és thermoX ilyen.
Mennyiért lehet korrekt huzatmenteset venni aminek a fűtés teljesen mellékes ?
Kíváncsi vagyok, a samsungot dobta be a gugli leghamarabb windfree kategóriában.
pont nem ő rá gondoltam ő csak a góré lenne szedné a többiektől a pénzt akinek nincs klubbtagságija mint nekem.
én még az a maradi féle elavult korszerűtlen fószer vagyok aki a női nemet kényezteti szívesen és nem a férfit 😅
Na azt még nem építettem de aki új házat épít és véletlenül lenne rajta valami illetékféle azt hiszem az lenne a legkisebb költsége a többihez képest 😅
Egyébként szerintem nincs,mert ha vállalod, hogy 5 éven belül beépíted az építési telked akkor semmiféle adó nem terhel(kezeit széttáró)
Swingelni akarsz frilacival? Meleg szaunában? azt a homár mindenit 🤣
az örökölt javak eladására pont ugyanazok az adózások tartoznak mint bármi másra. Az örökölt javaknál kizárólag annyi a különbség, hogy jogilag nincs vagyonszerzés, mert nem megszerezted az adózott jövedelmedből hanem kvázi a nyakadba hullott. (kezeit széttáró)
Az eladásnál már semmi különbség nincs. Ha ingatlanról van szó a rajt (óranézegetős)az akkor indul amikor a földhivatali tulajdoni lapon rajta a neved mint tulajdonos.(kezeit széttáró)
Tényleg, új ház építésénél van illeték?