Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Miért kéne villamosmérnöknek lenni?Baszki pipi ne legyél már ostoba,elsőként megnézed a borítást van-e rajta olyan sérülés ami indokolhatja az akksi sérülést,ez nem biztos hogy törés,repedés,lehet egy egyszerű ütődés is aminek nyoma fog maradni a borításon is.Ha van,akkor le kell bontani a borítást és szemrevételezni,majd konzultálni az elszállítást végző céggel.
De akko mi hajcsa?
Ez ráadásul télleg😃😃😃
A vízbül veszi ki a zoxigént?
Hát ja,elég sok rohadék anyag van.Erre felénk is van egy pár veszélyes üzem,mindig van valami tűz.A legjobb az mikor a helyi szakember elmondja hogy ott az "A"anyag folyik ott meg a "B".Aztán ahol a kettő összefolyott?Na,hát arról már neki sincs fogalma hogy abból mi jött létre.Van olyan anyag ami attól meggyullad ha a levegővel érintkezik,van ami a víztől lép reakcióba.
hát a motorháztető szétveréssel gondolom az akksit akarták semmlegesíteni a hátulját meg azért verték szét ami sajna nincs rajta a vidin, hogy van e éghető anyag tárolva a csomitartóba 😅
Az egyik akinel a nagykalapács volt. 🤣
áruld már el nekem akkor melyik tűzoltó-villamosmérnök vizsgálta a lehetséges sérülést az akkumlátoron és milyen módszerrel? 😅
Gondolom igy kell csinalni,ha eg verd szet.Rosszabb mar nem lehet.
ja kb. szerintem 20 éve a földben van talán ha háromszor jártam ebbe az ingatlanba. Még egyszer megyek amikor kijön a vcsm azt megállapítja, hogy a víz nem folyt a csatornába ekkor elengedik a csatornadíjat azt visszatemetem a lyukat meg zsákossal rábetonozok. 😅
🤣 Szerinted blődiék is így oltanak? 😅 Körbe szétverték az autót. A vidin sajna nincs már rajta épp a hátulját kezdték még szétverni 😅
a legjobb az amikor oda megy az első tűzoltó beveri a hátsó szélvédőt, hogy egy kicsit jobb legyen az égés a bezúduló oxigéntől majd kb. 1 perc mire összeszerelnek addig meg hagy lángoljon egy kicsit jobban. 😅
Hát ez gyakori rossz gondolkodás hogy ha tűz akkor a víz lesz az ellenszer. Aztán ha valami olyan anyaggal kerülnek szembe megy a pislogás.
Sok olyan helyen (gyárak) megfordulunk ahol elég robbanásveszélyes a technológia és a tárolt alapanyag, oktatással kezdődik a nap és hallunk érdekes anyagokról. Régen ADR-eztem, ott szintén tanitottak vízzel nem oltható szállitmányokról
ez egy melléképület egyébként a ház oldalában ami sosem volt szerintem fűtve csak itt megy keresztül a vízcső a házba(kezeit széttáró)
Baze,megtalaltam. 🤣

https://fb.watch/p0mHyslDvg/
Nem.De te ehhez(ehhez is)hülye vagy,az tisztán látszik.
Azért itt is volt aljzatszigetelés gazdagon 🤣
Hidd el nem a viznyomástólett és nem is a műanyag rohadt el a föld alatt😃
Ez is a szakértelemed eredménye lehetett😃😃
ja a cső kb. 60 cm mélyen fut a földben a vésőgéppel meg a járólapot meg kb. azt az 5 cm betont kellett felverni a tetején(kezeit széttáró)
ja leszedték az alját meg visszarakták és úgy állították a talpára igaz(fetrengős)
Vésőgép és átlyukadt kpe cső így egyben kb. determinálja a megoldást 😂
Ezen a lyukon avelt el 206 m3 víz1 hónap alatt(gondolkodós)
Pipinek annyi köze van az égéselmélethez amennyit a saját felgyújtott tyúkólában tapasztalt.
Kerestem mar mert vicces,de nincs meg.
na itt inkább víz volt mint égés(fejét fogó)
És még van jó pár ilyen anyag. Szinte az összes peroxid.