Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem biztos, hogy ott hatan meg tudnak venni 1 pizzát 😂
majd látod 😂
időrendbe megyek ennek sincs előzménye(kezeit széttáró)
kamerás képednek nincs előzménye (kezeit széttáró)
😅
hát igen 😅 Gondolom 10 óra üzemidővel nem lenne kellemes ha a fülkébe menne a füst 😅
Az úgy müködik, hogy beülnek valahova, vesznek hatan 1 pizzát, mindenki kap 1 szeletet és stikában toljàk a szatyorból a 4 napos májkrémes zsömit? 🤣🤣
hát ja van amikor az obiból tolok ki 3 mázsa csempét aztán én nem szeretem ezt áttologatni a komplett parkolón 😅
Mer lusta mint te😃
http://www.thedoble.com/camper...
A bejegyzés vége táján a how-to.
Tudom, drága.....
asszonynak most zúzták le a dákóját a pepkó parkolóba 😅
Huhhh...... 🥴
Lásd előző......vadásznak másmilyen kell
Olvass már mielőtt kényszeresen reagálsz a kényszeres rögeszméd miatt.
hát én meg minél közelebb szeretek a bejárathoz állni(kezeit széttáró)
Köszi az infót, majd játszok vele egy kicsit. Úgy is tele kell rakni minden kannát, pet palackot stb. gázolajjal mert januárban sarcemelés 😁
Ja ezt én is utálom. Meg azt, hogy egyenesen kell beparkolászni két autó közé furgonnal(gondolkodós)
Ha kibaxot halszálkára csinálnák a parkolókat könnyebb lenne az élete mindenkinek. Igaz soronként bukna 2 parkolóhely de hát az a tapasztalat, hogy karácsony kivételéve egyébként sincs soha tele egyik parkoló sem a multik előtt (kezeit széttáró)
De jó hogy mondod, basszus ha nem szólsz lehet hogy továbbmegyek úgy 🤣
az! miért?
legyél teljesen nyugodt(legyintős9 Amikor elszakad a szíj azt észre fogod venni(meghajlós) Te is az a fajta vagy aki csak utána cseréli? 😅
még kigondolja de szerintem inivel jobban jártál volna(kezeit széttáró)
az gáz(kezeit széttáró)
édesapám megmondta, hogy ha veszek valamit és kétszer használom akkor már megérte (kezeit széttáró)
Találj rá még 1 melót akkor rendben leszel 😅
kaját, piát vigyetek 😅
Ez spec. így van. A fél liter akkor érvényes, ha maxon üvölt. 8kW-os volt a műhelyben, mikor már csak temperált, 4 decivel elketyegett bő 3 órát.
Egy dologra kell figyelni: amikor megjön, nincs rendesen beállítva. Ki kell tapasztalni, hogy lesz ideális, próbaüzemmel. A pumpa frekvenciája és a venti fordszáma határozza meg az üza./levegő arányt és az alapbeállítás kissé dús, a kipufogó szagán érezni. Ha sütőolaj vagy efféle is megy bele, akkor még több levegő fog neki kelleni.
Ki tudja az övén már mennyire fognak a zárak elől,egyszer már le lett bombázva az eleje.