Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szted hogy hegesztenek a víz alatt? Szóval tűz az lehet... ha éghető anyag meg oxidáló szer is jelen van. Vasoxid-aluminum por megvan?
Na szerinted milyen sérüléseket keresnek?Igen,meg is van ott vágva a videó.
Égése közben oxigén keletkezik,tehát képes környezeti oxigén nélkül is az égésre.
hát ja én egész nap csőtörést kerestem de meg lett legalább felavattam az új vésőgépem 😅
Nem tudom találkozott e már valaki átlyukadt kpe csővel mert ma én igen(gondolkodós)
baszod a vízből húzták ki az autót milyen sérüléseket vizsgálnak? Ebben a videóban egyébként hol vizsgálták az akksi sérülését ne hüjéskedj már 🤣 melyik tűzoltó volt ott a villamosmérnök egyébként, hogy vizsgálja(fetrengős) A fenéklemezt előbb levették majd visszacsavarozták aztán úgy borították a talpára az autót mert ez a vidiből kimaradt vagy fenéklemezen keresztül "vizsgálták" az akkumlátor esetleges sérüléseit? baszki nem vagy te tűzoltó? 😅
de oltja ha ilyen faszán a víz alatt van az autó(meghajlós) ugyanis oxigén nélkül tűz sincs(kezeit széttáró)
Hát ha neked az anakonda 1:32-nél,az a te bajod.De a drótkötél már 0:32-nél megjelent.
Eltelt egy nap, és csak egy oldalnyi egymás basztatása volt?

Betegek vagytok?
nem tudom a tető elbírta volna e az akku súlyát (gondolkodós) az egyes lemez lehet átszakadt volna a tömegtől 😅
Mekkora tűzoltó itt mindenki.......Egy kérdés,a talpán állva vagy az oldalára téve vizsgálod át jobban az akksin keletkezett sérüléseket?
hát a kiemelés az ingyen van mint ahogy a te házadat is ingyen oltják. A bírság az egyetlen amit kap az is a kresz megszegése miatt lesz kb. egy tízezer befizető. A kaszkó meg remélhetőleg állja a többit(kezeit széttáró)
Lítium tüzet nem oltja el a víz, de értjük a viccet 😄
1:32-nél mi van a két búvár kezében? egy pataki anakonda, amit épp kifogtak? mert nem a drótkötél... az a végén jött.
nem tudjátok hol az a vidi amikor a francia tűzoltók asszem egy audit kezdenek el oltani de előtte ripityára törik? 😅
Ott van a videóban.
hát elég elképesztő módon mentettek az tuti(fetrengős) Amikor a daru rakta le akkor egy kötél rákötésével páran meghúzhatták volna, hogy a talpára tegyék. Aztán amikor átbillentették biztos az akkuknak is tetszett 😅
Nem az én dolgom tudni, hogy kell kiemelni, én csak fotelből okoskodok. A baj az, hogy az se tudta, akinek a dolga... Daru, két búvár, és ennyit tudtak, hogy a sarkára akasztották a drótkötelet.
Aha,oké....." "autó áramtalanítás" azt jelenti, hogy a feszítő vágóval szanaszét vágják az autót és kivágják az akksit a helyéről."Azért szívesen megnézném ennek az állításodnak az alátámasztását.
lehet, hogy csak az oltást gyakorolták elektromos tűz esetében(kezeit széttáró) Pest elég alkalmas hely tele van a falu patakkal ami keresztül megy rajta mint pl. rákospatak. Ha kigyullad egy elektromos autó akkor csak bele kell ugratni vele az egyik patakba és a tűzoltók majd kiemelik ha elaludt a tűz(kezeit széttáró)
Na jo de oruljon hogy nem a sztenderd minden uveget es lampat modszresen betorunk fele modival kezdtek mint a franciak. 😆
Szoval ez teljesen humánus.
Nyugtass meg légy szíves, mi a hivatalos eljárás?
Hát...rosszúl tűnt a videóból.
Bravó.
Láttam ilyen videót, balesetnél, nem volt tűz meg semmi, de áramtalanítani kell az autót felkiáltással elkezdtek turkálni a motortérben a vágóval és kidobták az akksit. Most nem találom sajnos, de nem az ujjamból szoptam ki elhiheted.
"......nem lett volna......"Na itt kellett volna először újragondolnod a mondandódat.