Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Felhívtam és orálisan kie.. izé...felvidítottam 🤣
Valami biztos volt.
Hát ez az, mi lehetett!? 😟
Képzett tűzoltók nem esnek ilyen hibába.
Biztos hogy nem boldog a tulaj, de abban a szituban, lehet hogy ez másodlagos kérdés.
Az tök funny lehet, mikor a képzett tűzoltók áramtalanítás végett így felnyitják feszítő vassal egy BMW elejét (dupla zár van rajta, két oldalt) aztán kis keresgélés után rádöbbennek, hogy az akksi hátul van... 🤣
Na mi lett veled Sanyi bá?
Totál kivagyok. 😒
Ettől függetlenül nekem tetszett a videó 😅
Ezt a tüzet kb egy kis palackossal eloltották volna aztán nem kell szétbaszni az egész kocsit… igazi francia gecik voltak ezek.
Hát elég elcseszett amit csináltak.Egyébként azért áramtalanítunk hogy ne legyen tűz,égő autót már nem áramtalanítunk.Ablak betörésnek akkor lett volna értelme ha már ott van a sugár,de elég lassan ért oda az is.
gondolom a karosszériába könnyebb nagyobb kárt okozni mint a felnikbe(kezeit széttáró) Azokkal a faszom felnikkel nem akarták ezt elaprózni(kezeit széttáró) Látszott rajtuk, hogy sokat próbált rutinos tűzoltók voltak(gondolkodós) Egy igazi TEAM (szemeit körbeforgató)
Összeszokott csapat(gondolkodós) Szerintem a műszak végén megveregették egymás vállát, hogy jók voltunk fiúk(kezeit széttáró)
Énkérekelnézést. Kérem, kapcsojja ki. :D
Erre most nem tudok hirtelen vicceset irni...
🤥
Sőt, ha nem figyelsz legalább három tuti megoldást is fognak mondani😃
Bár pipi még tartozik az ablakon kirepüléssel állitását alátámasztandó😃
Elsosorban vicc, masodban is, harmadikban koszonom az infot. Erdekes amugy.
Nem eleg oregek.
Ez leesett, csak azt hittem egyszersmint komoly a kérdés is. :)
Nekem legalább átjött, ezek itt mingyá szakértenek😃😃😃😃
Köszönöm, de speciel erre gondoltam:

http://youtu.be/0HXeVlijtDc
Az anód és a katód bomlásából keletkezik.
Li-ion akkunál a katódból asszem. Mangán vagy kobalt oxidokból.
LiFePo-nak még nem mentem utána, mert nem használok olyat, de nem lehetetlen, hogy ott is van valami hasonló reakció a vas-foszfát miatt.
Amikor veri a jég a szőlőt, a gazda kimegy egy karóval és elkezdi ő is csépelni a szőlőtőkéket és imígyen kiált:
- Nézd Uram, mire megyünk mi ketten!
Tippelek,tul lent vannak.
Van itt tűzoltó?
Azt kérdezném, hogy a rasszista tűzoltók a felniket miért kímélték meg, azoknak miért nem basztak oda egyet-egyet azzal a baszom kalapáccsal?