Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tiszta depis vagy. Megütött a hideg?😃
Kerüld el Ukrajnát akkor. :D
Igazabol par alkatresz kene a robogohoz,de nem lejtmenet hanem zuhanas van.Meg tel,kod,stb.
Szoval a mwsternek tutijo nekem max ha azt kell megelozni hogy kiluggassanak 5,45 ossel.
Világos. Esetedben teljesen indokolt.
Is. Meg villamos hibakeresés karbantartás fekülvizsgálat
Ezek nekem is vannak.viszont sokszor nem hozáférhető a mérés helye, mert mondjuk.tele van.árammal vagy épp forog előtte egy ventillátor. Az IR hőmérő meg macera és nem feltétlen tudok arra a pontra mérni amit szeretnék. Ez viszont tökéletes de legalábbis annak tünik elsőre. A 25Hz frissités kimondottan jó, ahogy huzom a képet rezzenéstelenül látom a kijelzőn. A flir volt a kiszemelt de drágább, 9Hz a frissités, belső saját akkuja van ami le tud merülni és jóval.drágább.
Gondolom klímázásnál hasznos.
Hozzám hasonlóan neked sem elengedhetetlen kellék azért :)
A mester úrnak speciel segíthet a diagnózisban, ha pl. langyos vezetéket keres vagy valami hőszivattyús készüléket kell ellenőrizni.
Mostanaban nekem minden kimarad.
Szoval ilyenem se lesz.
120 körül. Mi is néztük, hogy a műhelybe jó lenne valami efféle, de van 3-4 K-tip. hőmérőm meg két IR pisztoly úgyhogy kimarad
Ezt drágán, 133.....
Az hasznos,foleg most egy liveszarokban adiivka kulson.Eletet menthet.
Hogyé merik?
Hőkamera
Pont nemaz 😀
Miez?
Mar azonkivul hogy akciokamera.
Én meg megleptem magam karácsonyra egy ilyennel
Bár nem alis, de hátha ér ez is😃
Az jo,en valami 40e kornyeken vettem de a vicces haz nelkul 10l es tartallyal.
Egy csendes uzemanyagszivattyu nem art hozza.
Engem idegesit a kattogasa.
Ilyesmi.
Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! HUF7,570.31 49%OFF | 12V/24V 22ML/28ML Car Upgrade Ultra-low Noise Heater Fuel Pump 1KW-5KW For Eberspacher Universal Car Air Diesel Parking Oil Pump
https://a.aliexpress.com/_m0BdtM4
Igen, csehetől jön elvileg.
Eu raktar?
105$-ért 🤪
Ezen itten 40e van irva.
Hogy lett 2,5x es aron?
Rendeltem egy ilyet, 105É-ért, olyasmi amit Zoli ajánlott, ha valakit érdekel, a kuponkód: BGe8b692

https://www.banggood.com/EU-Di...
Én nem bánom hogy milyen módon, csak ne legyen maga alatt. 😅
Akkor most te coming outoltál?