Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

„mégis csak német“
Szerintem csak a rendszam az autonak nèmet ( müncheni)…
Amugy a nemet közlekedesi kultura is folyamatosan romlo tendenciat mutat. Ennel csak az angollal van rosszabb tapasztalatom, mert azok vezetni sem tudnak. Csereben ott meg az utak is keskenyek nem csak a parkolohelyek…
itt azért van egy kis tévedés
megépítette az xyz nevű multi a parkolót, felfestette és ott kell parkolni, aki nem tud ott parkolni az menjen máshova parkolni
ennyi erővel beállhatna a sanyi a kamionnal is keresztbe 12 helyre, hiszen jött kiflit vásárolni mert reggelizni szeretne
Soha nem fogják megtapasztalni, amíg nem ekkora autóval kell parkolniuk. Ha meg beállnának egy felfestett helyre, azért szövegelnének, hogy nem tudnak beszállni a csüttögőjükbe. Szőrszálhasogatás az egész.
Írd bele, hogy amikor a szomszédod kurva anyjáért megy a mentő, az fog majd odaállni.
jelentsd fel természetkárosításért, szándékosan festéket öntött a földre
Aha, lefénykèpezem a nyomait :D
Murvára? Ez jó ötlet, én is megfestem az utcát még a földes részt is ha meg esik a pocsolyákra polifoam útjelzőket teszek. 🧐 😁
na az ilyet kellene megpokrócozni 😂
Ahova költöztem, az egyik szomszédnak nem tetszett hogy nem úgy parkolok ahogy ő azt megszokta ezért felfestette narancssárga sprayvel a murvára hogy hova álljak 😂😂 szerinted milyen feje volt amikor keresztbe álltam a vonalra ? 😂
Pedig egy bmw gyűlölő vagyok 🤓
Mégjobb a váci úti tesco parkoló, rendszeresen beállnak a parkoló kijáratához, így abból a parkoló részből senki se be se ki 🙈😁
mégis csak német, azok kicsit kultúráltabb faj
Ohhhhhh,ez amatőr,nalam keresztbe 3 helyre szoktak allni.
Vagy a kis dízelessel megküldeni, már ha van 😁
állt volna a szélére, ott pont elfért volna
az lett volna a lényeg hogy a szélesben se fér el a buzi béemvés....
Azzal a kibaxott nagy tankkal hogy álljon be abba a szűk festésbe?
Annak baxnám a fejét aki ezeket a csíkokat fölfestette csak 30-40 centivel kellene szélesebbre, hogy normális autók is elférjenek meg ki lehessen szállni de tudom, akkor néggyel kevesebb parkolóhely jutna
Át kell kapcsolni hűtésre. Addig mig boldogul vele😃
Még az is csoda hogy nem emerre az oldalra állt, a roki parkolóba 😆
Akkor nem is fog lefagyni........
Én mondtam.....asszem ebbe nincs....
Minden sztereotipianak van alapja. Ennek is. Ez a mai emlekezteto. :D
a bmw-s ugye mind köcsög 😂
Nalam olyan kod van, hogy 100 meterre, ha ellatni. 3 fok. A drei wetter klima meg mindig tart :D
nekünk leolvassza a gree
a fűtés meg csak alul van a tàlcán
én +5 fok alatt nem fűtök légkondival
Nem baj az ha más alatt! Az a lényeg hogy ki az 😉
Na ezért jó ez a párás 0 fok körüli hőmérséklet. Pedig ebben talán fűtőbetét is van 🤷‍♂️