Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert az eladás és az akár építés, vagy vásárlás esetén a köztes időszak problémás.
Pláne itt, ahol a mamával még az esetlegesen megvásárolandó motorkerékpár színét is egyeztetni kell, mi lehet egy házvásárlásnál???
Nem cserélni akarja senki.
Azt látom, hogy a pénz jelentőségét, mint közvetítő csereeszköz, azt nem érted. Ha végigolvastad volna amit írtam, akkor láthattad volna, hogy új építése, ami - többek között - más, kisebb lenne. Pl. lapostetős, ebből következtethetted volna ki, hogy nem cserére gondolok.
Értem én,nyilván jobb is.De ér az 700al többet?
Meg mindig legkondi,nincs olyan forum? 😆
Nincs!
Nem az a plusz 700.....
Mondjuk én sem,pont leszarom azt a fertőtlenítő funkciót +700 ezerért.
Műegyetem csak Pesten van, orvosi meg pécsett... nálunk falun nem lehet tanulni... meg a képzettségüknek megfelelő meló sincs itt (nem, nem lakás kiadásban utazik 😁) A gyerek most épp Miamiban lakik, oda se megyek utána, pedig hívott.
Mondjuk az lehet.
aztán amikor lesz jó sok, tarthat felolvasóestéket
Az más.......és ha egy papirlapra irnád le otthon?
😂
valamiből élni kell, dolgozni utálok, meg aztán a bojli is kurva drága
szeretem én a rokonokat, csak ne legyenek nálunk
(kezeit széttáró)
nem is a ti szórakozásotok kedvéért vagyok itt hanem a sajátomé miatt 😅
Sokat kell ugranom. Meg hát mást se érdekel jobban😃
csak azt nem tudom ez miért zavar téged? 😅
pedig belőlük éltek(kezeit széttáró)
Az elmúlt két évben is jól kerestetek az örökségeken rögtön lett új konyha meg új kocsi 😅
a gyereknél az albérletben volt valami ilyesmi, az pár éve valami 700 ezer volt mert megnéztem a típusát
az olyan halk volt hűtés közben hogy nem is hallottad hogy megy, a pesti utcai zaj hangosabb volt
Értem én, meg igazad is van. Csak irtam hogy a fellegvár nem ugyanaz mint a kétszázezres cucc.
ez 2,5 disznó lábai, 5 döglött meg ismerősnél aztán szétosztottuk a körmöket
Nem is értem miért? pedig ez a sára változat most csökkent másfél milláról egy-egyre (kezeit széttáró)
evvel tisztában vagyok, csak ugye ha ezt átszámoljuk villanyszámlába akkor az kurva sok évnyi működés
persze a többi extra is pénz, csak itt vidéken a szarhalmok között ki nem szarja le milyen szűrő rendszer van a klímában 🤣
miért ez egy disznóból van? Hány lába volt?
Az a kényszer hogy mindenre irnod kell vmit 🤣
vannak távoli rokonok aztán néha összejönnek haverkodni
aztán az a 15 lehet csak 12 ennyire nem tudom, csak ilyen saccperkábé
gyerekkoromban nálunk is divat volt, volt hogy hetekig voltam hartán a rokonoknál öreganyámmal a testvérénél, utána meg vissza is ugyanez volt
most már nem tudnék elviselni egy rokont se nálunk fél napnál tovább