Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

miért lenne kényszer? eladják vesznek az árából kisebbet (kezeit széttáró)
jaj(fejét fogó)
A parazita. 😁
én se bánnám, ha zotya nem itt szemetelné tele a topikot a hülyeségeivel 😅
De ha megnézed a SEER és SCOP számokat, nem sok tudja prezentálni.
15 napig ki vendégeskedik ott?
mondjuk azon kicsit sem csodálkozok, hogy ilyen messze költöztek tőled 😅
ezt még én is meg tudnám venni, csak 1.1 millával több mint amit én adtam a klímáért 🤣
így akciósan még 10x annyi sincs.....
nekem minden probléma ahol egy kicsit is sétálni kell(kezeit széttáró) hozzá szoktam a jóhoz. Az azt jelenti, hogy autóval kvázi egyenesen a nappaliba állok be. lakáskulcsom sincs, sose vót(kezei széttáró) garázskapu távirányító az autóba van felszerelve azzal közlekedem a házba. ha meg nem állok be mert csak hazaugrottam van kapunyiógomb a házban az ajtó mellett azzal lecsukom egy kapcsolás. ha megyek kifelé akkor is egy kapcsolás kinyitom a kaput beugrok az autóba ott is nyomom a gombot, hogy lecsukódjon(kezeit széttáró)
nincs ettől jobb és kényelmesebb aki ezt nem így látja az hüje(fejért fogó) Nincs ellene józan érv(kezeit széttáró)
miért lenne kényszer? a nagy házat mindig el lehet cserélni kisebbre, fordítva ez már nem feltétlen sikerül ha csak nem van az ember kitömve jó sok pénzzel
szóval ez csak akarat kérdése, de ha nem akadod akkor sírni sem kell...
Amennyiben nem a gagyit veszik meg. De egy ururu sararára nem sokan szánnak pénzt
https://klimazonnal.hu/daikin-...
nem baszki, kicsit 2 órám ráment erre a 10 körömre hogy megpörköljem, szétszedjem és a belső részeket is lángoljam
olyan faszán sikerült hogy még a szarszagot se érezni a körmökön pedig benne áztatta a gazdája vagy 7-8 hónapig
és ha én azt mondm nem érezni akkor azt tényleg nem érezni, mert olyan az orrom mint a hannoveri vérebnek 😉
Ez nem hiba, ez kényszer.
azok az egyik leg jobb klímák papírforma szerint(gondolkodós)
hát ezt nem vettem a számításba (kezeit széttáró)
kipufogó tuning kidobott pénz, egymagában semmit sem ér
karbin lehet agyalni az egyszerű csak a gyertyát kell nézegetni, de túl sok lehetőség ebben sincs pluszban
a vario részhez nem értek, csak annyit hogy időnkét érdemes új szíjat feltenni mert megérezni a végsebességben
bár amilyen kis habtested van ez sem fog túl sokat nyomni pluszban
a görgő cseréket lehet a legjobban észrevenni, ha az 5 grammal majdnem jó akkor a 4 gramm tuti tol majd olyan gyorsulást mint egy 4 motoros tesla 😁
a 62 egész jó nekem 63 volt a csúcs az út széli mérőke szerint, de ehhez már hasalnom kellett mert olyan felületem van mint egy kamionnak aztán az az 50 ccm már azt megérzi hogy ki van cippzárolva a dzseki
nekem is mideám van 10 éve na az pont nem az a széria ami csendes és huztatmentes 😅 a maga idejében jó klímának számított(kezeit széttáró)
Persze persze..........ha sose megy se ki se be senki egész télen akkor esélyes.
Mind a kettő zárt rendszer.
Értem én, de azé valahogy mégse ugyanaz. A hideg alul jön be az ajtónyitogatással a meleg meg fenn marad. A sportcsarnokban teljesen más fűtési rendszer van és kisebb a nyilászárók aránya. De mindegy, biztos így van.
lehet elég lenne egy kiszuperált mig21 hajtómű is gondolkodós) lehet hamarabb is hozzá lehet jutni mint egy bőingéhez (kezeit széttáró)
jingjang jung
de csak egyszer kell fűteni a légköbméter az nem viszi az energiát 😅
szerintem csak dezsavűd van 😅
Valószínű eflevi nem találkozott még a mai kornak megfelelő klímával. Pl., itthon a 10 éves klímánk az ilyen ahogy mondja csak mi fűtésre egyszer használtuk a 10 év alatt amikor megmakkant a kazán keringetője ez volt kb. 1 éjszaka. Azóta rakattam néhány klímát néhány helyre ami tulajdonképen gagyi de már ezek is szélzajmentesek 😅
sok szülő benne marad a régi nagy házban amikor a gyerekek elmennek(kezeit széttáró)
én ezt a hibát nem követem el ha kirepül a fióka húzunk kisebbe amivel nincs sok gond(kezeit széttáró)