Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Így van, egy fél lityis üditősüvegbe meg egy 20 literes kannába is pont ugyanannyi vizet kell pótolni ha egyformán ereszt 🤷‍♂️
én meg lent az óceánparton ha végleg visszavonultam(kezeit széttáró)
hát ilyen alapon egy sportcsarnokot is csak egyszer kell felfűteni ha a légköbméter nem viszi az energiát pont ugyan annyiból kijön mint egy félszoba fűtésigénye csak az első felfűtéssel több 😅
Nem véletlen. 😏
Nincs annak a szarnak egy külön topicja, mert ez itt eléggé off 🤣🤣🤣
Egy dremellel kireszeltem egy 7g gorgoszettet 5g-ra,jobb lett,de meg nem az igazi,kell valszeg egy 4-es,de inkabb egy jobb vario,meg talan egy kipufogo.Meg karbihangolas.
De 62-t igyis megy.
névnapok, születésnapok, karácsonykor mindig jönnek, ezen kívül nem nagyon
Ja, igaz. Nem irtam végig ftxc35b
Hát ....ahogy nézem szinte minden beltérije FTX.Nem tudom az enyémnek mi a művészneve.
Beszéltünk róla, a daikin olcsó klimája mert ezt a piacot se akarta kihagyni de kiadta a gyártást csak nevét adta hozzá. Az FTX sorozat ez.
Tudja a tököm mi a típusa,felőlem gree is lehet.
Nem ismertétek a mondást? hogy: ha az anyós/szülő papucsban át tud jönni, akkor nem lakik elég messze! 😁
Ftx35b? Mer akkor.az gree😃
Nem, nem, Blédet én nem tiltottam sose 😃 az nem baj, ha hülyeségeket beszél valaki, mind vagyunk így... régebben téged viszont igen 😃de mostanában meglepően normálisan tudsz társalogni. Én a gyökereket nem bírom, pl. most csak frílac van kikapcsolva, mert ő hiába adja itt a jófiút, valójában egy rosszindulatú savanyú gyökér. Látod, még pipit is olvasom, pedig nála hülyébb itt nincs 🤣 de ő az ártalmatlan fajta 😁
én 26 évesen cuccoltam el, kb 400 méterre 😁
amúgy ismerőséknem megvannak a szobák csak nem gyerekszobaként hanem vendégszobaként, és az év 350 napjában senki sincs ott
Mert te már öreg felnőtt vagy, a gyerekeim meg fiatalok... őnekik még éles az emlék az itthoni időkből 😃 Meg persze az se mindegy, hogy laktok, ha egy városban, vagy közel, akkor nem kell fenntartani szobát - de nekem anyósék, egyik gyerek 240 km, másik 160... ezeket nem lehet úgy látogatni (meg ők se minket) hogy megyünk-jövünk. Helyünk van bőven, akkor miért számolnánk fel a szobájukat?
Kawa leírta,vagy szarul van beállítva vagy egy hangya fing is huzatot csinál.
Én a Sanyitól kérdeztem hogy a huzat mennyire zavarja. Azóta okoskodsz itt hogy nincs huzat. Hagyjál békén. A kanapé fölött van, mennyezetre állítva teljesen. Mégis érzem a lakásban sok helyen a huzatot. Ennyi.
Neked most mi a bajod?Vagy keversz valakivel vagy amnéziás vagy Én az elejétől fogva ezt írtam.Nem azt írtam hogy nem tud huzatos lenni,én azt írtam hogy be lehet úgy állítani hogy ne legyen huzatos.Baszki,ott van alatta a kanapé amin ülsz és arra van irányítva max fokozaton persze hogy huzatos lesz,de ki az a hülye aki így tesz?
Legkondizunk?
El fogjatok venni kawa bizniszet ennyi tudassal. 🤣
Hát... én a kerékre ragadtra nem tudok mit mondani, ezzel nincs tapasztalatom. A kigyulladással kapcsolatban meg nem ülök fel arra a vonatra, de annyi bizonyos, ha beindul, nincs kegyelem. Kérdés, mekkora az esély r. Az nekem sem tetszik annyira, hogy a garázsból egyből a nappaliba, de az egy épületben elhelyezés nem az ördögtől való. Mondom ezt úgy, hogy nekem kb. kb. 5 méter kell az eső elől futva megtennem, az autó és a ház között, az még az én világomba belefér.
Az már, hogy a15 van, ha vissza kell mennem a becsukni a kaput, mert az vagy 20 méter. Igen, automata, de nekem problémás, mert az egyik oszlop a szomszéd házfala (mindenhol az utcában) szinte, és a karos megoldás vackolós lenne. ha a másik oldalon az élősövényt kibaszkodnám, akkor lehetséges lenne, de nekem amúgy a visszaséta nem probléma az esős eseteket leszámítva.
Na, hagyjál inkább. El fogok oda jutni mint a mamlasz hogy letiltalak. Zolival lassan kezetfoghatsz mellébeszélős címért.
Én írtam olyat hogy nem tud huzat lenni?Nem,én azt írtam hogy be lehet úgy állítani hogy ne legyen,én az elejétől fogva ezt írtam.Daikin van,de szerintem ez rohadt mindegy.
Kerékre ragadt szar, meg minden is elég büdös. Ilyen gépek nem kellenek a lakásba. Ráadásul jól tudjuk hogy a villanyautók kigyulladnak minden héten kétszer 😁
Van ilyen. Fancoil néven keresd. Ha rendes hőszivattyúra cserélem a gázkazánt én is gondolkodok én is ilyesmiben, mert sokkal hatékonyabb lenne mint egy radiátorral. De igazából nincs gond a sima klíma beltérivel sem. mert átfújja a meleg levegőt a plafon alatt és a helyiség túloldalán a fal mellett áramlik lefelé és forgatja az egész szobában a levegőt, csak éppen fordítva mint a radiátor.
Persze nem erre találták ki ezeket, de nálam elég szerencsés mert elég gyorsan megforgatja a levegőt és befűti a lakást, gyorsabban mint a radiátor.