Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na látod, ezt simán elhiszem.
Nyugi, nem a te fajta elektromos autóra gondoltak, hanem elektromos autóra. A tiéd közelebb van egy nyuggereknek való elektromos székhez, nem tudom, mi a neve, de ilyesmi:
Volt már olyan valakinek, hogy új kompakt csapágy majdnem úgy lógott mint a lecserélt? Igaz kínait vettem hirtelen mert csak az volt (igaz rákeresve olyan áron adták mint máshol a koyo-t), de amiket eddig én cseréltem azokkal nem jártam így se motornál se autónál. A tengely szépnek tűnt mondjuk 3 éves futó knott tengellyel így csak nem az sérült meg bár a fene tudja, majd szétszedem megint és átnézem, de hát a fene egye meg. 🤨
a munka elvégzése után nem fizetek ha előtte nem fizetek nem csinálják meg 😅
A cikk elég egyértelműen fogalmazott az /elektromos autó lukszuscikk/ és nem taglalta a márkákat(kezeit széttáró)
Úgy, hogy tartsunk magunkat ehhez ha kérhetnélek nincs szükség az extra megjegyzéseidre 😅
A munka előtt vagy után?
hát mint utólag kiderült ez ragasztó az meg tapad mindenhez is mint a fene(kezeit széttáró)
nem(ujjávl nemet mutató) ha befektetnek a az utazó böröndökhöz a futószalagra ott úgy is átmégy a röntgengépen látják, hogy nem kamuzol 😅
az az elektromos autó ami neked van az olyan luxus mint anno a club 99 whisky volt 😂
a kisvárdai kevertnek is jobb volt az íze
bontóban vagy után gyártottan nem volt?
a munkadíjon én sem alkudozom(kezeit széttáró)
legfeljebb nem fizetem ki(kezeit széttáró)
baszki nekem ez az egy mondat ütötte meg a fülem (gondolkodós)

" elektromos autó még mindig inkább luxuscikknek tekinthető."

nekünk meg van egy ilyen (kezeit széttáró)
lehet nagyobb sznob vagyok mint mamlasz csak eddig ezt nem tudtam?
ja tényleg ott a szigetelő. akkor ragasztót húz a csaj(gondolkodós) Egész furcsa megoldás mi a nikecelre tesszük a ragasztót(gondolkodós)
Csak azt nem tom mitöl fog ott maradni mert se drotozást se hálót nem látok
mert nem gúzol csak gletvassal keni a vakolatot itt nincs minek fröcsögni. (kezeit széttáró)
jók ezek a gizdák mert nem esznek sokat emiatt alacsony a fenntartásuk
https://youtube.com/shorts/R-H...
hasznosabb menyecske az biztos, meg alkatra is jobb(gondolkodós)
baszki ezt átjárja a sz.rszag (gondolkodós)
Ez vagy ps, vagy valami komoly betegsége van de ez nem normális derékméret(szemeit körbeforgatós)
meg kell is(kezeit széttáró)
Dehogy. Ahol van kapu, ott VAN kézi kereső is.
Részben pont ezért. Az megmondja, ha a lábadban van valami hülyeség.
Kell ha gyorsan át akarsz jutni
De ha a bennem lévő vasak miatt üvölt a fémkapu , nekem azt igazolnom kell valami orvosi papírral ? 🧐
Voltam pár éve Liege-ben a reptéren, a haver elvitt csak úgy a kamionnal, de nem voltam a menetlevélen mint kocsikísérő, a kettős használatú reptéren az őrség ki is szedett a fülkéből, és igaz, hogy augusztus vége volt, de olyan kurva hideg volt, én meg póló, rövidgatya, mezítláb papucs, hogy komolyan azt gondoltam, itt a vég.
Aztán az egyik megszánt, beengedett a konténerbe (őrség), a nigger fransziául beszélt hozzám, de még nézni is hülyén nézhettem ki pólóben amikor ők meg vattakabátban.
Aztán látták, hogy a franszia nyelvvel semmire nem mennek nálam - én azért megválogatom, hogy miféle nyelveken beszélek, vannak elveim - akkor békén hagytak, amíg a kamionos haver kifelé fel nem vett.
Majd mutatom a képet a cégnél a karbantartóknak, hogy ugye, hogy így is lehet.
A minap betont kellett bevinni az AUDI-ba . A papírozás után a beléptetéskor átkellett mennem a fémdetektor kapun , természetesen villogott a lámpa , kirakatták velem a telefonokat , villogott megint , mondtam , van vas bennem nem kevés , de sajna azt nem tudom kipakolni ! Mivel a beton fontos volt és várták , így adtak kártyát , és bemehettem ! Eltudom képzelni mi lenne a repülőtéren ! 😇