Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, és jellemző tud lenni.
kezdésnek jó(óranézegetős) de a tagsághoz még azért kapaszkodni kell 😅
Fűkasza télen? Miért nem hóekét vettél 😅
Nincs. Hideg van. Egyébként is jobbára meg csak olyanok vannak itt mostanság akik nem motoroznak
Van egy régebbi straus, hasonlóan mükodik. Csak ez kombi gép többmindenre jó lesz nekem
kölcsön kaptam, egész nyáron kés+burkolattal váhott a gazdája, én meg vagdostam az akác hajtásokat aztán letört egy nagyobb csomót a törzsről és lebaszta a burkolatot
vicces mert előtte heréig érő gazakat vágott a gazdája
De legalább tudod most már 😅
azért árulják ennyiért mert megveszik
amíg találnak hülyéket addig ennyiért árulják, ha elfogynak utána majd bezuhan, aztán ami most 60 milla ismét 15 lesz mint 2010 körül
pesten azért lehet találi 500 feletti munkás béreket is, gondolom ehhez kell némi agy is
500ezres fizuval ha 5-6 évig anyuciékon élősködik a legény össze tud spórolni 30 millát, persze akkor nem kell herdálni sokat
Van uj tema?
Esetleg motoros? 😆
300 milla egy 50 nm2 lakásért? ugyan már kawa(legyintős)
Erre normális embernek nincs pénze(kezeit széttáró)
ezt az árat szerintem még németország frekventált helyén is megsüvegelnék.
A mostani normál ár is a valóságtól elrugaszkodott ezek az árak meg egyenesen elképesztőek.(kezeit széttáró)
most akkor nem úgy van, hogy stagnál meg csökken az ingatlanok ára? mert az elmúlt évnek elméletileg erről kellett volna szólnia(gondolkodós)
Akár téged is, mivel van rá pénzed. Engem biztos nem.
ini a 30 misi is elképesztő ár egy lakásért 300 ezres fizetésekhez mérten. 40-50-60 millió alatt már nincs lakás pesten.
Ezt honnan? miből? Lakótelepeken átlagos dolgozó családok élnek. Az életkezdő fiataloknak mennyi esélye van megvenni ott egy lakást?
Én most kezdeném az életem pestet és a nagyobb városokat számításba se venném lakhatás céljából(gondolkodós)
Az nagyon nem mindegy
Földhöz semmi nem tapad azt tanuld meg. Porlik, egyben jön le rola minden. Ha meg vizesedik, ami vályog esetén még a levegőből is belemegy és gyüjti, akkor sár lesz és az is enged. Válykot mindig valami rögzitéssel kellett ellátni. Nagyon régen sürü szögelés és.drót tekergetés szögről szögre, később csirkedrót ( az én házamon.is.az van) ujabban meg rabicháló (az meg anyám házába került bele) de ezt is szöggel dróttal kell a falra rakni.
ha késel vágsz akkor vedd le a védő burkolatot
rá is van matricázva, egyből megláttam amikor lerepült 😂
postával együtt 7 ezrem bánta azt a kis figyelmetlenséget
Nem. Te igénytelen vagy, mer abbol is a legszarabbat vetted meg mer ingyé volt
Helló Pipi! Be lehet lépni a parkside klubba? Ma vettem egy fűkaszát, ami 4az 1ben. Igaz már van egy polírozó gépem tőlük. 😅
haver ott lakott nem messze a nefelejcsben, igaz az már 7. kerület volt
sokat tébláboltam a környéken, elég lehangoló vidék, állítólag sok cigó kicuccolt arról a környékről is ha ez igaz akkor élhetővé vált a vidék
régen egész falkákban ácsorogtak az utcasarkokon, utáltam őket mint a kutyaszarokat
jópár éve számoltuk hogy egy pesti lakás, meg egy délegyházi ház között annyi a különbség hogy nagyjából 150 évig tudtál volna ingázni a különbségből pestre
és szinte stresszmentes a közlekedés mert volt vonat, busz, magánjáratok, meg akár saját kocsi
akkor még járt a vonat aztán mondta az ember hogy vonattal gyorsabban beért a lurdy házig mint kocsival
ez ugyan abban a kerületben van ugyan akkora területtel és nincs rossz állapotban kb. nagykőrös szintű áron szerintem ez a hirdetés már holnap nem lesz fent(gondolkodós)
van 6 milla/nm2 áron is ez egy 50nm lakás(hülledezős)
Ezek az árak nem tudom kit céloznak meg(gondolkodós) Ez már veri a bécsi szintet is ott 4 millió körül van a lakás négyzetméterenként(gondolkodós)
Nem volt , gyári új lett bele VW Póló 6R van neki ! 🤔
https://roadster.hu/ingatlanar...
Hát ez egész elképesztő(gondolkodós)
4 éve a kopaszi gáton épülő új ingatlanok eladási ára négyzetméterenként került 1 millába ami akkor irdatlan összegnek számított(gondolkodós) Most az új építésű lakóparkban 3 millia 1 nm2????
A használtak is 2 millába kerülnek Pesten?
Akkor egy lakótelepi 2 szobás lakás 100+ millió(szemeit körbeforgató)
Nem tudom elhinni, hogy ennek lehet piaca a magyar lakóközösségben(gondolkodós)
Nem is kell alkudozni,én sem szoktam, egyszerűen kizárom a lehúzkodókat.
Nincs gond, csak fel kell feküdni a futószalagra és átküldenek a röntgenen 🤣
De igazából kézi detektorral megkeresik a fémet benned. Egyik kollégában is van, de már ismerik. Neki a térde szokott becsipogni.