Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bezzeg, ha a tökeiden csattogtatná...
Jaja, ritka is és az meg nagyon ritka hogy akivel ez megtörténik, az ismerje is az autóját.
Ezt rosszul látod... ha megveszel egy ilyen "fostalicská" jönni fognak a pinák ajándékba csőstül 😅
15 éves pumpedűze ezt nem tudja 🤣
Faxt. Gyökér vagy megint...
12 éves Asztma J. Olajok, szűrők, gyertyák, 2 hátsó rugó, vízpumpa, termosztát, csak az anyag 120, úgy, hogy a Bárdiban max kedvezményem van. Meg jött rá 80 munkadíj.
Így, hogy igazán semmi komoly baja nem volt... kicsit kopott már a vezlánc, arra azt mondta, munkával anyaggal még 150.
És ez egy öreg fos autó...jó ha 2 millát ér.
Jegyzem meg, erre az Opel szervíz 580-at mondott (a vezérlésen kívül!!!) persze ők még cseréltek volna pár dolgot, amit nem kell 🤣
Most sincs fogalmam, mi az? 😂
Látszik hogy fogalmad sincs a reklámról.
Ezek a videok nélkül tudnád mi az a jetcar.ru? 😆
Akkor is lehet venni ha van otthon😃😃😃
Jaj de válogatós valaki 😂
Hát egy topless benzinkúton szívesebben tankolnék , csak ne férfi legyen a kiszolgáló ! 😅
jó de ha pinát akarok akkor veszek pinát ha nincs otthon, azért nem fogok egy fostalicskát megvenni
pinával mindent el lehet adni
a reklám szakma meg olyan hogy az átlag ember fel sem fogja "mikor basszák át"
Akkor már ez, legalább vicces :-D

https://youtube.com/shorts/7TY...
állítólag a kocsmába a fogyasztás is akkor több ha kirakott csöcsű pultosnő csapolja a sört(kezeit széttáró)
Rég jártam ilyen helyeken de én kocsmába inni jártam társasággal és nekem pl. pont mind1 volt ki szolgálta fel amitől berúgtam(fetrengős)
Ezt a baromságot, most komolyan, valaki azért veszi meg a járgányt mert a szöszke csattogtatja rajta a műkörmeit? 😂
A kocsi nem emeli meg a pulzusszámomat, de az ASMR-rel és a YT-os ingyenélőkkel tele a bakancsom.
a kütyübazáromba elfér 😅
bí em dábljú ennek melyik része bánt? 😅
Hát ezt kár volt megkattintanom :D
Szerintem nem atlag...... 😆
https://youtube.com/shorts/ASo...
Nagy szükséged lesz rá
ja a kép 😅
Ehhez mit szóltok?
Már csak a színe miatt is rendelek egyet 😅
Rosszul fogalmaztál a bmw is átlag autó,a tulajok hiszik azt hogy nem átlag autó,ezért jól le lehet őket húzni.Mert hát a nem átlag autó nem átlag költségekkel jár,így mindenki jól jár,a szerviz nagy haszonnal dolgozik a tulaj meg elhiszi hogy ettől több.
a bmw életérzésnek ára van 😅
Normál átlag autóknál ezek még kifizethetők 😅