Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne is mondd, pont ebbe vagyok épp... fiam J Asztmája valami faxom Sport Tourer, 245/40 18... úgy megy, mint egy szekér, a nyomvályú is viszi... meg persze téli guma egy vagyon rá. Most épp 16" felnit keresgélek... már ha megtartják a verdát.
A videóban is csak azt mondták, hogy "vélhetőleg" de most divat mindent erre fogni. Amúgy a nyomásnak engedve vettem én is téli gumis szettet és kurva kellemes meglepetés ért. Eddig a nyári guma 225/45x17 volt, gyári méret. Most a téli 205/55x16 szintén gyári méret, és sokkal kellemesebb, nem vernyog a kormányszervó, sokkal könnyebben megy az autó. Úgyhogy tavasszal el is adom a nagy kerekeket valami versenyzőnek 😅
Mondd neki, hogy tavasztól 100 disznót fogsz ott tartani ha nem veszi meg, az lehet még nagyobb nyomás 🤣
én többnyire leszarom az embereket, azt csinálnak amit akarnak, de ha már szomszéd meg néha beszélünk is, átveszem a csomagjaikat akkor nem gondolnám hogy okoskodásnak vette volna
aztán az is lehet hogy jobban rühell mint a saját szarát csak azért jópofizik hogy vegyem át a csomagjaikat
anyámékbutcájában ugyanúgy elbaszták a szigetelést de azt leszartam mert sosem beszélek azokkal az emberekkel
El adnánk a telek felét és lehetőleg a szomszédnak, de nem akarja, most nyomás alatt tartom, hogy vannak cigó érdeklődők és nem annyira tetszik neki. 😁
Majd megkérdezem a szomszédokat akiknek 80%-a nem szigetelt, hogy miért nem? Ha szerencsém van kevesen vágnak pofán. 😏
Tudod,senki nem szereti az okoskodó szomszéot,hiába mond jókat. 🤣
Most se nagyon hozza vissza, a komplett szigetelés a lányoméknál az olcsónál került volna 8 millába és ki tudja mennyi megtakarítástbértek volna el és az hány év alatt térül meg? Akarják persze csak még nincs miből, nekünk meg már az életbe nem jött volna be.
nekünk sok hibával lett szigetelve de szerintem mégvmindigvnem hozta sz árát vissza, cserébe lett 2 jelentős hőhidam amiből az egyiket lehetetlen lenne megcsinálni a másik meg 500+ ezer
ib 10 éve lett volna 2 milla a hibák többségének a javítása
ami vicc hogy még mindig elkövetik ezeket a hibákat hiába mondtam a szembe szomszédnak mit csináljon nem tette....
Nyilván.
gondolom volt rá pénzetek
de akinek nincs az csak kölcsönre tud ilyen nagyobb beruházást csinálni és úgy kurvára nem érte meg
nekünk anno 600 ezer volt a szigetelés+a szín anyag ára
és nem volt egészen 5 ezerrel kevesebb a gáz havi csekk
és úgy 600 hogy én ragasztottam-hálóztam a hungarocellt apósék meg leszínezték a brigáddal pár ezresért
szóval mondhatsz bármit 15 éve nagyjából értelmetlen volt (az akkori 5centis) szigetelés
most lenne értelne csak nem háromszoros áron most se hozná vissza 20 éven belül egy komplett szigetelést+ nyílás záró cserét
és most lehetbmobdani az "annyival többet ér a ház" panelt csak ez nem mindig igaz
pl nekem az hogy lett egy cigó szomszéd jelent minimuk 10 milla bukót eladáskor vagy többet, jobban járnék ha megvenném a cigó házát mert akkor kevesebb a bukó
A madár a videóban is úgy vélte, mijafaxnak az a téli... aztán az első tempósabb ívben elszállt egy kis déren 😅 qrva nagy mákja volt, hogy nem verték telibe, mikor keresztben parkolt a pályán
Emlékszem. Annak idején az volt a duma, hogy hülyeség ez a szigetelés mert csak becsomagolod a házat, nem lélegzik, meg úgy sem térül meg soha. Aztán most megy a jajgatás.
Persze környékünkön mindenki elkezdett szigetelni mint a bolond, mert rájött hogy mégsem olyan hülyeség, csak ugye most a sokkal drágább építési anyagokkal és munkadíjjal.
8 fok van éppen kint. Remélem visszacseréltétek már a nyárigumira. 🤣
Ha ez így lenne, mi miért szigeteltünk? A födém a minimum amit leszigetel az ember ha a falakat nem is mert valamilyen üreges téglából van.
Nem tudom a kormányt hibáztatni azért mert az emberek basztak arra hogy pénzt fektessenek a saját házukba a saját kényelmük érdekében.
kurva jó cucc mert lazán eltépi a menetet a készülékház lemezben😂
földeléseket feltenni a csőre meg a cső rögzítéseket huzigálni teljesen jó, bár kézzel gyorsabban megcsinálom
ellenben a festett csavarokat kitekerni jó mert nem rohad le a kezed 25 csavar után se
ez azért egy egész nagy kormányzati hiba hozadéka
évekig altatva volt a nép az olcsó energiaárakkal hiányzik sok évi fejlesztés mert minek az sosem hozza az árát vissza....
most amikor a púpozva pakokt szaros vödröt felrúgták már menthetetlen a helyzet
még ha meg is akarnád csinálni minden 3x annyi lett reál értéken
szóval fűtünk fáradt olajjal meg kocsi gumikkal, telibe szopatva a jövő generációit
Ilyenem volt, mikor még PC-t szereltem, csak blekkendekker 😀 mai napig műxik, csak már alig használom. 4 db AA-s NiCd akksiról ment.
Na akkor lehet ez itt a legnagyobb probléma nem pedig hogy alacsony a kvóta 🤔
kicsi csavarokhoz ilyen kell
van valahol egy dönthető fejű is de nem találom
Az nincs illetve kissé a mienk.
A metabólm két dologban szubjektív jobb.Mindkettő megszokható apróság.
Az egyik hogy a metabó 1.-es fokozatban alacsonyabb sebességgel üzemel,tudom lehet szabályozni kapcsolóval a fordulatot,de nekem mehhhh,a másik hogy a parksinde-nak a nyomaték szabályzója maxon is túl korán recseg le.Fúrón meg kicsavarja a csuklóm ha nem készülök rá.Ez a két dolog nem a legjobb mikor fejjel előre hanyadt kitekert kezekkel csavarnék be egy szekrény belsejében munkalapot.
Ha egésznap akarsz 35-ös lukakat fúrni dugd be a konektorba a fúrógépet,ne akart öröktöltés 3 18650-es cellábol kifacsarni.
Én is ezt mondom, ugyanolyan makita geptest, az egyik tokmányos a másik 6szög. Baromira érződik.
Ezt a parkszájdot lehet megvenném mert olcsó és otthonra teljesen jó.
Leginkább kapukat, garázs ajtókat szerel-javít. a legöbb csavar M8 alatti. Azért szereti ezt a marok akkus tokmány nélkülieket.
Én 35-ös forstnerrel pont most csináltam meg 3 ajtót, a 2 Ah akku már a végét (8-9 lyuk) már nrm bírta - és ez nem ilyen kicsi, hanem eggyel nagyobb, lapos akkus.