Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Érdekes az észjárás.
Én már teljesen elvesztettem a fonalat. Volt gáz, drága lett a gáz, csináltatott egy vegyeskazánt pufferral sok pénzért aztán most nem használja mert sok időt elvesz a fatüzelés ?
Az ahol soha sem fűtöttél fával és ahol leírtad, hogy nagyapáddal egyszer hasogattál, akkor is majdnem levágtad a lábad aztán most meg okoskodsz hogyan kell hasogatni.
Tehát ne ehhez viszonyítsd a dolgot.Ne a fatüzelést viszonyítsd a fa tüzeléssel rásegített gézfűtéshez!
igaz(kezeit széttáró) de mi a kérdés?
Már megint hülyén számolsz,szokás szerint.Úgy fizetsz 191ezret a gázért hogy rásegítesz a fával,igaz?
ez igaz de havi 16 ezer forint áldozatot hozok a kényelmemért 😅
ezt önzőségnek hívják hát nincs rajta mit szépíteni(kezeit széttáró)
191 ezer forintot fizetek a gázért.
ahhoz, hogy ne kelljen fűtenem 12 hónapból 6-ot fával sajnos kidobom az ablakon ezt az összeget.(kezeit széttáró)
De tovább megyek. Amíg minden gáz rezsi csökkentett volt akkor dupla ennyit is kifizettem a gázért vidáman(kezeit széttáró)
Pedig akkor egy forintot nem költenél fűtésre.
én nem ezért vettem hasítógépet ami neked ugye lassú volt és szerinted kétszer kellett fogni ha jól emléxem az idióta kifogásaidra tavalyról 😅
Továbbra is ugyanazt tudom mondani,fával ingyen tudsz fűteni,de te fizetsz helyette a gázért .HÜLYE!
itt melyik eleje cáfolja a végét vesézzük már ki had legyek én is okos mert egyenlőre még a sötétben tapogatózom(gondolkodós)
te mondod aki a fejszehasogatás mindenhatóságáról hinti az igét hasítani meg nem tud vele 😂
én nem szopok. Én nagyon szeretek dolgozni(kezeit széttáró) én örömmel indulok el itthonról minden nap. Ma pl. a padlásfeljárónak csináltam meg a helyet vettem lehajthatós padlásfeljárót és a 70*70-es nyílás kicsinek bizonyult az 1 30-as feljárónak(kezeit széttáró) Holnap egy bejárati ajtót fogok berakni még olyat nem csináltam de néztem 2 jutubos videót, úgy hogy nem lesz gond. (kezeit széttáró) aztán felmegyek a padlásra és elkezdem lefeszegetni azokat a valószínűleg annó ingyen szerzett hulladékdeszkákat amiből lett a födém járófelülete. Aztán újból szigetelem a padlásteret és kap rá megfelelő padlózatot(gondolkodós) Mondjuk gyorsba kiszámolva csak a faanyag több lesz mint fél mikulás és mondjuk ennek most nem örültem de kiheverem 😅 Persze biztosan sokkal másabb úgy dolgozni mint ha megélehtésért kellene azért felkelni, hogy valamilyen munkahelyre rendszeresen bejárjak valamennyi bérért(gondolkodós)
láttam ilyet én is elég sokat(gondolkodós) A hülye gyerekek országos szintű élelmiszer nagykert meg kamionflottás céget meg komplett tűzéphálózatot nulláztak le.(kezeit széttáró) Most lesz egy építési beruházó akinek a cége erre a sorsa fog jutni hamarosan. Az öreg meghalt, mondjuk öreg sem volt mert 52 éves. A 20+ éves gyerek meg herdál a céget meg szétcseszi. ezek mind a mercigyárba vagy valami hasonló nagy múltú helyen kötnek ki de lesz néhány szép évük előtte(meghajlós)
A kis szemüveges? :))
Megnézem ahogy a pipi egy 20-30kg-os tuskót a feje fölé emel 🤔
Nem érzed, hogy a hozzászólasod elején màr cáfolod a végét? Leírod hogy nincs tapasztalatod, de aztán okoskodsz hogyan kell 😅
Áltában?
Apám nagyon szerete a favágást...na ezt tanultam én is tőle :) de sose vettem hasznát
apropó új szerszám(gondolkodós) holnap a lidilbe 20-as a fekete csavarozó(gondolkodós)
Fel is írom el ne felejtsek érte elmenni (gondolkodós)
Meg egyenesen 😅

Október 7-én leraktam, ma beindítottam, majd februárban megint :D pöcc röff, hátsó felnibe belekerült egy 8-as valahogy.
Jut eszembe...ha elherdálja két éven belül, akkor te teljesen feleslegesen szoptál egy életen keresztül :)) erre meg nálom van néhány látott példa 🤣
baszki akkor vettem amikor hintetted az igét a fejszehasításról 😅
Most derül ki? Mikor nem raktam fel ide az új szerszámaimat? 😅 Baszki 30 éve van erdőnk de csak tavaly fűtöttem életembe fával akkor is csak 2 hónapot(fetrengős) Te hol és mikor mondtam, hogy vagy 30 éve hasítok fát? 😅 Szerintem 1 hétvégét használtam összesen a 142 ezres gépet mondjuk ehhez nem kell szaktudás bele kell tenni a gépbe azt nyomni kell a gombot 😅
A te nagy fejszézős múltaddal amihez egyébként tényleg kellene némi rutin annyit sem tudtál, hogy nagyobb fatuskónál meg kell fordítani a fejszét a fejed fölött és a fejsze smolljával kell ráütni a tőkére akkor azonnal kettéhasad a tuskó(kezeit széttáró) Micsoda ostoba vagy te 😅
Én ugy érzem tőled jobban:))