Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most mé? gyorsan motorzott :))
hát nem tudom(gondolkodós)
Most meg kiderül hogy egyszer egy kis rövid ideig használtad 🤷🏼‍♂️ annyira vagy hiteles mint a motorozásod.
Kettő közt van az igazság......
mert ez így is van(kezeit széttáró)
Ja emléxem neked jobb fejszével hasítani mint géppel 😂
meg ti rakosgattátok be a fát mindenféle alápockolással, hogy össze ne dőljön a rakás(fetrengős)
és akkor magyaráztad, meg, hogy nem jó kazánméretre elvágni és úgy tárolni a fát 🤣
jobb lenne ha herdálna amikor felnő? Ha jó játsza ki a lapjait pici melóból el lehet egész életében a jóvoltamból (gondolkodós)
Vagy el is herdálhatja néhány év alatt amit rámarad aztán mehet droidnak a gyárba alamizsnáért. jaj de sok ilyet láttam már életembe(fejét fogó)
Pedig mennyire hencegtél hogy mekkora hasítógép mester vagy 🤷🏼‍♂️
Olyanom nincs, nulla tapasztalatom van vele.
istenments.........
Az élhetetlen spur természeted 😂
hát én egész őszinte leszek most hozzád(kezeit széttáró) Nem szeretnék vegyes tüzelésben rutinos lenni 😅
azt végképp nem jó......a falkat, hőtárolásra alkalmas térfogatot nem melegiti
inkább az infra fűtést fikáznád na az tényleg nem sokat érő(kezeit széttáró)
te blődi az 1,5 millás kérdésedet megválaszoltam amin értetlenkedtél de nem mondtál rá semmit, hogy most már értem, vagy még nem értem vagy tudomásul vettem vagy valamit nyögj már rá baszki(kezeit széttáró)
hát a padlómeleget azt nem is adnám semmiért se oda az tény(meghajlós)
te meddig a faszomba pörögsz még ezen a faszságon?
Egyébként meg akkor sincs igazad ha beledöglesz is 🤣
ne nekem magyarázd(kezeit széttáró) hanem mamlasz haverodnak 😅
22 re van állítva a termosztát. Október 9-től behűlt az idő el is indult a rendszer de október végére, hogy lett 2 nap 22 fok feletti hőmérséklet már nem befolyásolta a műsort így nem hűtötte ki az ajzatot(kezeit széttáró)
Ez csak azért van mert még rutintalan vagy.
Hát egyszer mintha ini mondta volna, hogy a hülyék azok azt sem tudják, hogy hülyék(kezeit széttáró)
ez kb. rád vonatkozik 😅
melyik lehet a rossz? Hogy reggel elmegyek dolgozni és este hazaérek?
Abban igazad van itthon is baszhatnám a rezet mint mamlasz egész évben(gondolkodós) Ehhez még a nejem pénze se kellene 😅
Sugárzó hő 🤷🏼‍♂️ infrapanel 🤷🏼‍♂️
hát igazából a fahasogatás az nem sok, mert akik szoktak nekem dolgozni az erődben azok kivágják felguglizzák és elhasítják a fát és helybe hozzák. A nagy ipari hasítóval viszont vagy 10% túl nagy a kazánhoz és lusták még egyszer a hasító alá berakni(kezeit széttáró) Na ehhez vettem egy zipper hasítógépet. kb egy hétvége alatt piálgatás mellett be lett termelve a tárolóba 5 évre elegendő tüzelő ha marad minden a régiben és lesz továbbra is gáz(kezeit széttáró)Ez a fahordás begyújtás hamuzás kb. 20 perc elfoglatság egy nap. Inkább az a több idő, hogy rá kell néha nézni, hogy áll a puffer, hogy áll a kazán mikor lehet elzárni a tűzteret (kezeit széttáró) Mondjuk eleinte én szoktam csinálni aztán apránként átveszi az asszony hisz még is csak ő van itthon egész nap(kezeit széttáró) Idén úgy számolgatom elég lesz csak egy hónapot fűteni vele, ha kész lesznek a további terveim akkor lehet bele fogok férni a kvótába ha lesz még gáz és lesz még kvóta(kezeit széttáró)
Hangsulyozom, akinek padlófűtése van nem ajánlott a klíma mert azt a komfortot nem tudja és azoknak nem is való....Így nekem se.......de ahol nincs, nem is volt, nem is lesz, ott könnyen szokható
De,rohadt enyhe volt az ősz.