Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Melyik matador? Nekünk az van, 2év alatt elkopott az kb 40ezer km, igaz nyáron is fent volt. Én hankokot vennék.
Háát, szerintem egy rakás szar ez a klímás fűtés. Gázkazán elindul, meleg van, nincs huzat, csend van. Ez a szar meg vagy halk és nem fűt vagy fűt de hangos és huzatot csinál. Engem zavar nagyon, kocsiban is kb csak lábra nyomatom mert zavar ha a fejemre jön a meleg.
Teljesen úgy érzem hogy a klímás fűtès az a szegény ember hőszivattyúja.
Na na,
Meg a cigóké, de már azok is többe nézik az x5-öst😃
nem a bmw az a ficsúrok, boyracer-ek autója(kezeit széttáró) Merci az urak autója(kezeit széttáró)
Annyiba is kerül.......ráadásul minden opcionális vackot külön kell megvenni hozzá.
Túlárazott, de a legfelsőbb kategóriát képviseli
panelba?
Nem bmw-je?
a dajkin baszod a klímák mercedese 😅
Ja ja,rémlett hogy valamelyik nagy gyártó kezében van már egy ideje.Ami a lényeg hogy azokat a kínai szemeteket kerülni kell,az két év után olyan kemény mint a beton,zajos,hullámosra kopik....
És ha belegondolunk az még mindig nem is sok érte,kap érte egy fűtés és hűtés rendszert.
Amugy conti tulajdon.....
Akkor lehet az lesz. Már ingyen szállitással találtam negyvenért is
Azt én nyugodt szívvel ajánlom,én is azt vettem,most már harmadik éve használom,teljesen jó.
Van olyan klima,ami gond nélkül végig füti a telet akár miinusz husznál is. Csak az hatszáz felett kezdődik........
Úgy kell állítani a lamellát hogy ne az ember fejére fújja.Olyan kell amin van éjszakai funkció,akkor gyakorlatilag nem is érzed és hallod hogy megy.Nem rossz ez a klímás fűtés,bár tény hogy én sem bíznám erre a fűtést.Ez szerintem kora tavasszal ősszel tök jó egy egy hűvösebb napon de hogy télen erre nem bíznám a fűtést az biztos.Bár van nem egy ismerősöm aki csak ezzel fűt,és dicséri.Kandalló ott van ha bejönne a -20,de hát ugye már ez sem jellemző nálunk.
Néztem azt is. Attól többet nem akarok költeni gumira
Nem az de nyilván kompromisszumos.
A fűtés macerásabb. A kültérinek a hidegbe kell leadni még hidegebbet - nagy levegősebesség, nagy ventillátor fordulat. A kompresszornak nagyobb nyomáson kell dolgoznia és gyorsabban szállitania, nagy komoresszor fordulat. A beltérinek le kéne dobni a meleget magáról oda ahol szükség van rá, azaz lefelé, mert a hideg lefelé törekszik. A nyomorult meleg meg felfelé igy le kell kényszeriteni, itt is magasabb ventillátor fordulat kell. Hűtésnél meg az a nyomorult hideg magától leesik, alig kell mozgatni a levegőt. Szóval jó az csak tudni kell a gyengepontjait és ennek megfelelően beállitani.
De valóban zajosabb mint a hűtés esetén, és van még jó pár kompromisszum amivel meg kell békélni ha füteni akarunk vele. Viszont ilyen formában és hatékonyan nem sok minden alakitja át az energiát.
Vizet nem is használtatok? :D
Matador nem rossz,főleg ha az ár/érték arányt nézzük,nem egy világmárka,de nem is egy kínai neve nincs,azt hiszem valamelyik prémium gyártó keze alatt fut.
Azt ne mond hogy te is klímával fűtöd a házat.
Mi számít normálisnak ? Engem a hűtésnél nem zavar, de amikor fűt akkor nagyon. Olyan mintha mindig az arcomba nyomná valaki a hajszárítót pedig messze vagyok tőle.
Nekem ez a klímás fűtés egy parasztvakîtás csak.
Csapágyas mókuskerék ritka, mint a fehér holló, vagy kurva sokat megy a gép, de az sok év.
A szűrő sajna egy idő után átengedi a mikroporokat azok meg a forgó ventillátorba bombaként csapódnak és belediffundálnak😃
Inkább mondjatok valami olcsóbb C-s téligumit ami jó.