Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megnézem, köszi. Csak a hang alapján tippeltem, hogy csapágyzaj. A szűrőket 3-4 hetente zuhany alatt mosom, magamtól nem gondoltam volna koszra.
Ha nem ordenáré és van türelmed egyik kézzelefogod a mókuskereket a másikkal kis ecsettel kiporolod. Nem százszázalékos de sokat segít.
Kosz lesz az......a lapátok élén aztán egyre beljebb tömődve a későbbiekben. Nyisd fel a lamellát és nézz be amikor áll a mókuskerék.
Elég szar. De minek?
Nagynyomású mosóval meg mosózsákkal ujjá lehet varázsolni. Ha nem ér semmi bele és a csapágya se szar akkor a rárakódott mocsok eltávolitása után helyre áll az eredeti levegőáramlás és jó eséllyel kussba lesz.
Ez inkább csapágyzaj-szerű. Szerintem itt nem sokra megyek a csiszolópapírral :)
Tévedés. Már az erömüben le van földelve a csillagpont. A hálózati trafók meg döntöen delta kapcsolásuak, viszont ahol már érkezik az áram a szekunder oldal csillag kapcsolásu földelt csillagponttal. A potenciál rögzités alapfeltétele a minél több és jo földelés, igy az oszlopok 2-300 méterenként földelve vannak, a vasoszlop meg mind, plusz a fogado ponton szintén földelés kell.
A nagy fesz szállitás lehetne szigetelt, de az se az a védelmek müködöképessége miatt.
Nem szokott menni éjszaka.
ezres papírral csiszold le a sorját aztán halkabb lesz
Én csak kívülről látom őket, a maximum amíg elmerészkedek a szűrők portalanítása :D

Bár az 5kW-os (GWH18ACD) ventije kicsit zajosodik két év elteltével, lehet ki kéne nyitnom vagy nyittatnom tavasszal. Majd utánaolvasok, mennyire kunsztos kikapni a mókuskereket.
Nagyjából. De konkrétan kaptak iránymutatást, mert a gree akkori minösége egy daikin matricával nem volt összeegyeztethetö. Ezzel a házassággal valamelyest képbe vagyok.
Szóval egyrészt minöségben jót tett nekik másrészt el hitték hogy ez már olyan akkor mint a daikin.
Nem haverkodtak, megbizást kaptak mert a daikinnak ebben a szegmensben nem volt terméke, és nyilván áldozni se akart a gagyiságra. Viszont ez egy hatalmas szelet a piacon amiben látta az üzletet és nem annyira akarta maga mellett elmenni hagyni
Lehet ám cáfolni ha valaki jobban tudja, én csak írogatok itt a sokadik gin-tonic után 😁
Eccerse mondtam, hogy hangos. Azt mondtam, engem zavar a zaja. Téged meg nem. Akkor mi van?
Van alapja de nem teljesen igaz. A gree nagyon sok gép belbecse. Az aux is hasonszörü, de egy gree belsöt a legtöbb esetben egy tipuskódból is látni. Ez a klima gyártás összetett.de nagyon egyszerü.dolog. a többség kinában készül, de ott is vannak saját fejlesztések és annak egyszerüsitett verzioi. De alapjában ugy készülnek az olcsó gépek hogy a megrendelö meghatározza mennyit szán rá, mi legyen ezen belül a müszaki tartalom és mi legyen a neve. Ha rendelsz egy tetemesebb mennyiséget (két három konténer) akár laller air condition is lehetne azzal a paraméterekkel amiben az ár függvényében megegyeztek.
És itt dobja is hogy miért szar az olcsó klima, ugy hogy a nagyker áron már legyen böven haszon.
Egyszer próbáld ki, hogy lekapcsolod éjszaka, akkor feltűnik, milyen csönd lesz. Napközben hozzászokik a füled, és bele is olvad a környezet zajába.
...de biztos a hallásunk se egyforma, az én dobhártyám még nincs ki a sorompó csattogástól 😄
nem lopott a gree, összehaverkodott a daikinnal aztán a gree gyártja azoknak is az olcsó(bb) klímákat
én nem estem seggre a gree klímától, de annyit ért amennyiért vettem
Mégsem nekem kellett a klímát lekapcsolnom mert hangos volt.
csak egy pc cpu hűtőt vegyél alapul
a gyári intel zúg mint a kurvaanyja, de mondjuk egy tizenezres bee quiet meg akkor se hallani ha nincs fedél a házon
pedig pörög rendesen az is csak más a forma, más minőség
Hát olyan biztos van, mint a görög apartmanod, vagy pipfasz munkásszállója 😃
Nem ,nem kötekszek,én sokszor onnan tudom hogy be van kapcsolva hogy ránézek,hát ennyire hangos.
Ezt nem tudom, de hogy a készülékeik között annyi a difi, mint a Suzuki Wagon R és az Opel Agila közt, az gyanús :D
Mert azt írtad a minusz öli meg pedig nem.
Harmatpont a probléma gyökere. Azt pedig. a relativ páratartalom és a hömérséklet határozza meg. A páratartalom függvényében mozog a +2-3 fok felfelé vagy lefelé, de ott a legmarkánsabb.
Állítólag 2 klíma gyártó van Kínában, a Gere és az Aux, az összes klímának ez a 2 cég adja a belsejét.
Az biztos jót tesz neki.
Miért ne érteném?