Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha lvivben lennel tuti nem menne,jo a magyar videk nem? 😆
mostani klímáknál azt sem veszed észre,hogy mi fűt(kezeit széttáró) Haveréknál ha vagyunk mindig meglepődök, hogy semmi hangja(kezeit széttáró) Az én 10 éves mideám az egy traktor hozzá képest 😅
Az valami sumák munka lehet. Rég nem engedik, az is bővítésnek számit. A 10-es MLC-n meg max 25 A mehet.
Azta, mekkora mák, hogy a fórum még megy 😆
10 évre minek tervezel? 😅
ha jól sejtem ehhez a nap melege kell(gondolkodós)
Télen nem lehet túl jó a hatásfoka 😅
Ami most nekem kicsit vicces hogy az orosz adohatosagot ert hekkertamadasra ami a leallasahoz vezetett, a ruszkik meghekkeltek a kiivstar mobil es internet szolgaltatasait a vodafone is akadozik,nincsenek atm szolgaltatasok. 😆
Ugy nez ki bedurvult a killnet. 😆
Szinte én is csak telefonról vezérlem.
nekem van1 ép leszerelése előtt állok ingyen elvihető 😅
A H tudtommal 1F.
démászos ember mondta hogy beteszik a vezéreltet ha nem kell kábel csere a 25+10 amperhez
de igen a nulla nem szigetelt vezetékes
akkor fel kell dobni még egy napelempanelt 😅
Mi hibát nem találtunk bennük eddig , a hőtàrolós kályhát cseréltük le klímàra ! 😉
Szuper, köszi. A reg szerelő, rakott fel nekem a villanyóra doboz mellé 2 ilyen dobozt
https://www.onlinevill.hu/csat...

Az jó ha ide vezetékelem 2,5MT vagy MBCU-val az összes klímát és ide kerül az ÁVK és KMSZ?

Ha 3f van behúzva, mi alapján döntik el, hogy 1f vagy 3f lesz a H tarifa?
Több hülye kérdésem azt hiszem nincs :-)
No,klimázunk.... 😀
Nincs határidő. Klima megléte, tipusa, adatlapja kell (minden klima nem rakható h tarifára). Kell majd nyilatkozat a felszerelő embertől is, letölthetö az áramszolgáltató oldaláról.
Gyerek is telefonról vezérli , meg ha otthon van akkor is ! 🤔 De annak a lényege , mire haza ér meleg van ! 🙄
Nekem tavasszal kötötték be az áramot, 2 órás doboz. 3x16A nappalit kértem + H tarifa ami még nincs, mert nincs meg a klíma. Mit kell tennem ha szeretném, illetve van erre valami határidő a felszereléshez képest?
Csendes üzemmód egy rohadt jó dolog,mi gyakorlatilag csak úgy használjuk.A másik amit nagyon szeretek az az hogy telefonról vezérelhető.
Nem teszik be. Max csak automata cserével járó munka esetén marad a régibe minden. Minden egyéb bővítés mérőhely szabványosítással jár. A tizes alu már jó ideje nem bővithető 25 A felé. Ennek egyik oka a szigeteletlen nulla lekötése a tetőtartónál, ami már régen is sokszor gondot okozott pedig többnyire csak 10-16 A volt. Másrészt meg a tizes alut már sehol nem engedik semmire.
👌
Nem csinál huzatot bár hallani lehet de azt is csak éjszaka. De van mindegyiken csendes üzemmód
Szerintem egyáltalán nem zavaró sem a hangjuk , sem a huzat ! A mi klímáinknak van szuper csendes funkciója , de még nem igazán hiányzott , második éve fűtünk velük ! 🤔
Ami 20 éve volt az még kissé bár az se nagyon, most se drága cuccok vannak, de ez már nem zavar.
Azért egy normális klímánál ez nem igazán van.