Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez egy szar jatek.
Hát ez elég hülyeségnek tűnik mert szerintem a telefontól is függ... én 34-gyel kezdtem, aztán mikor már tudtam mit kell csinálni 30-32 közt szórt
Na kinek mennyi? Mondjuk nem írják, hogy téli vagy nyári a gumi 😁

https://www.vezess.hu/vezetunk...
már nem,mind megvan.
Dejóneki......
Ne legyen rossz kedved, a Jézuska már a kanyarban van egy csomó motoros cuccal ha jól sejtem 😁
Nem vagyok drasztikusan brutális.
Vegiggörgetem és konstatálom hogy ugyanaz a mocsár maradt.
Ne add fel.........tiltsd le ideiglenesen pipit és nem marad csak egy fél oldal. Elolvasod aztán vissza engeded ámokfutni
A bimbamra van orvosság. Most a kesztyűtartóban várja az elévülést
Ilyenkor már nem szabad térkövezni, tavasszal tiszta szar lesz. Nekem is ott a fele, majd ha száraz fagymentes időszak lesz folytatom. De gyanus hogy erre tavaszig várni kell. A tavalyi tél engedte volna.
Nyugi,Majd a kéribaromtöketlenlaci félék ellövik magukba.
csak úgy,hogy mindig a nejed nevében beszélsz. Mi mennyibe került. Neked baszki egy qrva filléredbe se kerül az életed mert pont annyi a bevételed. (kezeit széttáró) Szólj inkább neki jobb lenne ha ő forumozna helyetted azt se bánom, hogy a te nicked alatt legalább ő hiteles lenne veled ellentétben(fetrengős)
kár sok hülyét ki lehetett volna vele szűrni(kezeit széttáró)
baszki ezek még merik ebből lopni a pénzt?(gondolkodós)
Mi jogon vásárolgatnak az én pénzemből millió szám vakcinákat?
kinek fogják ezt tudni beadni?
mennyi pénzért fogják ezt hűtött laboratoriumi körülmények között tárolni és mennyibe fog kerülni a komplett készlet megsemmisítése 2 év után?
Erről nincs nemzeti konzultáció????
na tudtam, csak nem jutott eszembe a neve (kezeit széttáró)
nekem minden kéményen ez a beton van nem volt vele még gondom(kezeit széttáró) Még katasztrófa védő sem szólt érte, hogy nem jó(kezeit széttáró)
nekem mindenre is válaszolnom kell. utána úgy is megy a meló(kezeit széttáró) Most a nejem lakását kell még gyorsban összeraknom ill. befejeznem az összerakását, mert 3 hete azzal veszkődök az albérlő meg már türelmetlen költené a pénzét(kezeit széttáró) utána egy kis földet fogok hordani egy másik ingatlanon meg sóderágyat készíteni aztán holnap lehet lapvibrizni meg marosizni mehet rá a térkő a szegélyek közé(meghajlós)
a pista az a gumis az nem spórolt hanem jól keresett 😅 a kőműves az tomi már lassan családtag több mint egy éve dolgozik nekem 😆
Azért megkérdeztem, hogy a 10-esért legalább a centírozóra feldobta e a pista a gumikat. Azt mondja igen az egyiken cserélt is súlyt. Mondjuk a téli tárolás közben mi változhatott azt nem tudom(gondolkodós) de lehet, hogy ez a súlycserélgetés csak a műsor része 😅
onnan, hogy a haver 25 éve kint van mondjuk van kint jónéhány(kezeit széttáró) Momentán 10 éve kamion sofőr azokat a csőrös gépeket vezeti(kezeit széttáró)
de nézd az előnyét(gondolkodós) ahol a kóc van rajta ott még tuti ép a menet 😅
én még a városban is használom a biztonsági övet (kezeit széttáró)
Egyszer földdeákon ez egy neve sincs falú békés aljában megbüntetett a rendőr 3000 ft-ra vagy 30 éve az öv nem használata miatt. (fejét fogó)
Azóta kötöm. (kezeit széttáró) Annak ellenére,hogy tudom, hogy ez 50-50% hogy segít a bajban. Rendőr ellen minden képen jól véd meg nem kell hallgatni a bim-bammolást se(kezeit széttáró)
hát az sem jó ha túl nagy a huzat mert elrántja a meleget a kazánból a kémény. (kezeit széttáró) Húzat az addig kell míg nyílt lángú az égés. Amikor már a térdig érő parázs adja a puffernak a meleget akkor már nem kell a huzat. Most vettem egy fojtószelepet beszabom a kazáncsőbe. Számításaim szerint 1 hónapot kell kifűtenem a vegyessel.(kezeit széttáró)
mert kitalálnak valami szabványt aztán ráfogják, hogy gázhoz nem jó. Tudod hány helyen cseréltem már le a gáztűzhelynél a bekötő csövet(kezeit széttáró) 20+ évig simán elműködtek vizszerelési flexicsővel én marha meg lecserélem gyári sárgára csak mert szúrja a szemem 😅 Inikém ha jól el tudod tömíteni szerintem nyugodtan használd amire szeretnéd(kezeit széttáró)
na ez passz nézegettem tavaly én is nem látom lényegi értelmét. Van vagy 15 méteres kéményem nekem akkora benne a huzat, hogy inkább a meleg kiáramlását kell megakadályoznom a kazánból arra meg van fojtószelep.
Nem a pénz sajnálat? 😃 hisz anyádat meghúznád 100 Ft-ért, ezt már itt többx bebizonyítottad...
Enyébként nem tudom, az én bevételem hogyan kapcsolódik a téli gumi témához - úgy is kérdezhetném, mi az anyádért sértegetsz ezzel megint, de akkor azt hinnéd, haragszom 🤣
Nem tehetek róla, de sajna mélyen lenézem az ostobaságodat, az igénytelenségedet, meg úgy egészében a felfogásodat, de megpróbálok ezen túl nem is reagálni a faxságaidra, semmi értelme, mert nem olvasod, vagy nem érted, vagy direkt ferdíted... írtam, hogy biztosító fizette...