Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

B+,feladtam a visszalapozast. 😆
De hogy legyen jó hír is. Elkaszálták a bazmeg (B+) jogsit. Vicces is lett volna ha külön jogsit kell letennem ahhoz hogy tovább használhassam az eddigi autómat 😆
https://villanyautosok.hu/2023...
Persze, mert jó esetben egy kéményben negatív nyomás van, és befelé szívja a levegőt.
Igazából ennyi fals nem is sokat zavar. De ha rendszeresen megbontod akkor elbaszódik. Ronda, macerás és kényelmetlen, és spóroltál vele 3000forintot a rozsdamenteshez képest.
Akkor van egy jó hírem. Ezek elég régi dolgok. A túl nagy huzatú kémény sem jó. Ezt fékezni kell, mert rontja a hatékonyságot. Lehet kapni állítható szelepet is a kéménybe. Az mondjuk közös mindegyikben hogy teljesen egyiket sem lehet elzárni így biztonságos.
Nagyjából olyan ez mint a gyógyszer reklám.
Emberek bevesznek minden faszságot, mert a reklámban azt mondták attól milyen jó lesz neki, aztán meg kikötnek a kórházban mert a hashajtóra vette be a hasfogót az idiótája, a bélrendszere meg azt mondta hogy sztrájkba lép 🤣
dupla az az ajtó és viszonylag jól szigetel
anyáméknak 83 óta van meg a kazán+ kémény ilyen beton ajtóval és egy korom szemcse nincs az ajtónál
az ellenkezőjét próbája bizonygatni(kezeit széttáró)
szerintem ilyen cikket rengeteget lehetne találni pro és kontra. Nem fizet a biztosító? Na majd a bíró eldönti kinek van igaza(kezeit széttáró)
A mabisz
Tisztító nyílásnak már egy ideje csak a rozsdamentes szigetelt ajtó a jó.
Ez volt az egyetlen dolog kb. amit megcsináltam a kéményseprőknek, mert ennek még van is értelme és nem drága, aztán 10perc alatt meg is volt a beépítés.
Ezek a beton ajtók úgy baromság ahogy van. Csak a kőműveseknek lehet annyi eszük, hogy egy ajtót, aminek légtömörnek kell lennie, betonból csináljanak 🤣
603 nálunk a dízel(kezeit széttáró) nyáron 560-ról ment kb. 670-ig. most 603+41 az egy átlagár lesz 😅
nálunk volt vagy 10 évig a lakótelep közvetlen közelébe. Ott vettem néhány ingatlant azt felújítások közben hallgattam a levegős kulcsot reggeltől estig. Most elpaterolták már onnan a csávót külterületen épített egy nagy gumisműhelyt gondolom megszedte magát a 4 évente eldobott gumikból 😅
oda már úgy tudom a nejed nem szívesen visz mert drága lett a felvonó meg a kóla(kezeit széttáró)
Most nézem nagyon le vagy maradva, még van három.oldal amire reagálni fogsz. Az ujabb három oldal lesz ugyhogy sokat kell lapoznom majd. Faszom a kényszeres reagálásba....piszológus látott már?
Viszont sajnálod, hiába van.😃 lehet hamarabb begyujtanál vele mint bármire is elköltsd😃
A többivel egyetértek😃
hivatalosan biztos kell egy halom engedély swarcba viszont semmihez nem kell(kezeit széttáró)
nem a pénzsajnálat faszikám. Nekem annyi pénzem van ha egész télen azzal tüzelnék akkor sem fogyna el(kezeit széttáró) De én nem kínlódok teljesen felesleges faszságokkal. Azt meg már szerintem néhányszor átbeszéltük neked mennyi a bevételed ugye? Amennyit a nejed ad(puszit küldő) A kis őzike a nejednek került 2,5 gurigájába mint ahogy az autót is ő vette és a téli gumit is rá 😅
Te egyébként miért beszélsz mindig a nejed nevében?
kimegy belőle a téli keverék a levié meg felkeményedik 😅
majd csak utánam be ne előzz nincs időm rád várakozni 😅
Azé jó a felnis mert nem.kell gumishoz szaladgálni vele. Pista haverod is megsporolta volna a tizest meg a sorállást ha nem lusta.
Mondjuk legutóbb én is lusta voltam de ismerős a gumis és négyezerből megusztam. Számitásaid szerint hatezer maradt berúgásra, annyiból meg nekem szokott menni.....
Értem én, de a gázos cuccokat elég szigoruan.elkülönitik a többi használható alkatrésztől. Nekem csak a bekötő flexi csővel van dolgom de arról is kell a minősítés. Nyilván nem kérem el, ha sárga akkor jó........
sokáig volt 4 évszakos a furgonjaimon hanyat nem estem tőle. Nyáron nyekereg tél meg már nincs így értelme sincs cserébe a 4 évszakos legalább jó drága és a gumisok sem ajánlják mert abból csak egyszer van pénzük 🤣 Az asszonynak is mániája ez a téli-nyári gumi mert gondolom sokat hallgat rádiót 😅 Aztán meg jön sírva, hogy a 4 gumit 15 ezerért cserélte le a pista 😂 A kőműves haver aki meg felnistől viszi a készletet azért is elkér egy 10-est 10 perc meló 😅 Mondtam is, hogy a kettőjük 25 ezréből inkább berúgtunk volna alaposan de a nej az nem nagyon iszik(kezeit széttáró)
Sose voltál ott honnan tudod😃 horvátba is alig jutottá ki😃😃😃
gondolom hogy van szigorúság, de csak a leírásban
de amikor az okleveles gázszerelő ilyen réz közcsavart tesz fel és ilyen módon akkor szerintem senki sem tartja be az előírásokat
azért szerintem ez egész magas fokú trehányságra vall hogy 2 menet fogta a közcsavart
ettől én is profibban szerelek