Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

inkább dugd el őket a fagyasztóban, ki tudja milyen idők jönnek 😀
ugyanmár
elásom a szomszédot is a jegyzőt is meg mindenkit is 😂
Jaja, valaki bekapja ha van egy jóképességű szomszéd. Melléképület 100eFt/nm a bünti.
én 50+nm fészereket építek mindenféle engedélyek nélkül
akinek nem tetszik bekaphatja
nekem egy 2ah akku van ráragasztva 4 led aztán az a helyzetjelző peca közben
le van ragasztva kék kineziológiai tapasszal aztán alig van fénye
a 2 ah akku világít a ledekkel 9-10 éjszakát, elég 3 hetente tölteni ha 3 napokat pecázok
nekünk most le egy szinte új szerű állapotban van. Elkelt apósóm háza azt az asszonyék pakolászás közben találták meg a gyerek meg hazahozta(kezeit széttáró)
ja mondjuk én olyat csináltam(kezeit széttáró)
van itthon vagy 20 darab, gyorsan kellett valami ellenállás mert 1 ampert vett volna fel az elekromágnes tekercse aztán a 2 izzóval 0.1 amper lett, ez is elég neki
ha minden igaz holnap jön a hajdú bojler aztán addig meg kellett oldani a melegvizet
amúgy már lámpám sincs amibe ez az izzó jó lenne, régen ilyen vasutas lámpával világítottunk peca közben ahhoz kellett izzó csak elvesztek már mind
Kizárólag az épület homlokzatához erősített előtetőt lehet engedély nélkül. De csak kellene pár oszlop is. Mondjuk nem is tudom hogy kellene ezt megterveztetni, engedélyeztetni.
Nálunk is eső volt egész nap.Most ment át hóba 1-2órája.
azt egy előtető miért engedélyköteles? én az enyémet csak azért nem fejeztem be, mert jöttek fontosabb munkák. Mondjuk 2 hete a saját kocsi beállómon van fél köbméter kimaradt sóder azért már feljelenthetnének területfoglalásért 😅
nem néz ki rosszul de egyáltalán ennek mi a lényege?(kérdőjeles)
Azokat a zsebtelepbe való cseresznyeizzókat hol szerváltad? én azt sem tudtam, hogy lehet ilyet még kapni(gondolkodós)
Akkor ti megusztatok, itt egesz nap esett. Most is esik egy kicsit, 10 centi vastag szemre.
szerintem ezek kardinális problémák(gondolkodós)
na nálunk itt annyi hó volt, hogy 18 órától 19 óráig leesett kb 3 cm. Gyorsan húztam a gyereket egy nagy háztömböt kb. 2 kilométert a vége felé már vason jött a szán. Mire beértünk már elolvadt a hó(kezeit széttáró) én nem is értem ezeket a lapátolgatós emberkéket(kezeit széttáró)
tőlünk kb 300 méterre vannak csak nincs köztünk semmi épület vagy fasor
ha felbontják a silót azt is érezni
mondjuk nekünk mindig is volt disznó is meg nyúl is meg tyúk is szóval van edzettség szarszag ügyileg
a vidék ilyen, akinek nem tetszik menjen panelba
hát köszönöm szépen megvan a karácsonyi albumom is 🤣
Barátomnak van kb 30 tehene , szeretik a szomszédok a falujában ! 😉 😅
a kamionos ember elcuccolt, eladta a portát, most 4 ló futkos a házunkkal szemben
nyáron azért néha érezni hogy naponta kihugyoznak 4x2 vödörrel, amikor trágyáz az is vad tud lenni
na de ilyen a vidék.....
disznó szerencsére nincs, attól mocskosabb állat nincs a világon
Nem kutya, bár néha...
Volt aki lovat kart, abból majdnem emberhalál lett, aztán a szomszéd a disznóival, meg volt egy Erdélyből idetelepült buzi a többtucatnyi liba- vagy kacsájával.
engem egyedül az egyik szomszéd kutyájai bosszantottak, de avval nyugtattam magam hogy olyan a kuty amint a gazdája szóval nem a kutya tehet róla hogy segghülye
de szerintem ők is rájöttek hogy nem az igazi a kutyák nevelése mert egy jó ideje hátra vannak csukva
amúgy igazándiból engem nem sok minden zavar, mág a tehénszag sem amit néha erre fúj a szél pedig van minimum 150 tehén
az hogy kalapálnak vagy ilyesmi nem érdekel, a napokig tartó körfűrészelés(parasztok szeretnek mindenféle limlom fával fűteni) az néha idegesítő de bekapcsolom a 2x300wattot és nem hallom
de engem se basztat senki amikor reggel hatkor flexelek 😂
Az utca a köz- jellege miatt problémás. A felhordott szemetet persze le kéne takarítani, de mondom, ez problémás. Itt volt már fényező a szagával, állatok, stb.
én régebben söprögettem a ház előtti aszfaltot is
a szembe szomszéd kamionos-traktoros-rakodóképes volt ott álltak a gépek, aztán amikor esett hordta fel a sarat-kis kavicsokat az aszfaltra
az eső lemosta a sarat de a kavics maradt és csikorgott a kocsi kerekek alatt és idegesített nyáron
Nálam elég sok leesik az utcán. Amúgy mindenki összeszedi a sajátját, így meg pláne nem akarnék kilógni a sorból. Egyszer a szemem láttára az egyik mama seprűzte az út melletti árkot, szó szerint egy darabot sem láttam a háta mögött.
Nem rosszabb mintha lopta volna a szigetelést 😁 Sajnos vidéken kurva sok ilyen büszke paraszt van, aki azt hiszi kurva okos mert ő tudja a legnagyobbat hazudni a kocsmában, közben meg annyi esze van mint egy marék lepkének 🤣