Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hatarozottan nem.
Amugy nem kamu,letezik az ipse.
Hogy tenyleg antennat mos azt passz,de tenyleg van teszlaja es low budget idomos hornetje. 🤣
De tessék, csak hogy ne kelljen keresgélni, berakom újra:

"Szóval vissza a témára. Szerinted, ha egy reprodukálható mérésen, vizes úton jobban tapad az egyik gumi, mint a másik. Nagyobb sebességen úszik fel a vízre. Akkor valós és rossz körülmények között szerinted a mérésen rosszabb értékeket produkáló gumi fog jobban viselkedni? "
Elolvastam, válaszoltam is rá hol a logikai hiba.
Azt mondtam, hogy 10 fok már túl meleg a télinek, és csúszik, kb mintha rágógumi lenne.
7fok alatt kezd normális lenni, de 0-3 foknál van az ahol már kb egyforma volt a Conti téli/nyári az Astrán.
De a többi általam használt gumikkal is kb. ugyan ez a tapasztalat.
A többit még mindig te magyarázod bele, és ezen szörnyülködsz.
Mégis csak Zoli vagy mert kezdesz kamuzni. Te azt mondtad 10fokban már elmelegíted a télit. A Sanyi meg hogy nyári használat után kikeményedett a téli.
Az én eszem?! Olvasd már el mit írtam, miért nem tartom szentírásnak a tesztedet.
Igen persze, kötelezőre. Nyilván egy casco-nál olyan feltételt határoz meg a biztosító amit akar mivel nem kötelező.
Gondolom kötelezőre. Én cascot irtam
Nekem most fizetett egy kis aprópénzt a biztosító mert belémjött egy idióta hátulról, szerencsére a vonóhorog megfogta. Senki nem firtatta hogy milyen gumi volt rajta, a bejelentőn sem kellett jelölni sehol.
Volt eleinte vas de három év után olyan rozsdaboglya lett hogy már homokszórózni kellett volna. Akkor tértem át az alura télire is. A mazdához meg alapból azt adnak csak 17-est a nyári meg 19-esen fut. Igy nem baszkodják a szélét össze, a ballonosabb gumi télen oldalra is tart
Szerintem.is csak casconál mert pont most van szélvédő cascozás azon a kárfelvétei lapon szerepel meg a szerződésben is volt valami.
Kötelezőnél a.törvény a mérvadó de a biztosítók mindent megtesznek hogy kevesebbet kelljen fizetni
Azta Sanyi, durvábban tolod mint a lányom, pedig Ő már alfa generáció 🤣
Tök mindegy mennyi mert menni kell legfeljebb a munkáltatóknak többet kell fizetni és nem csak a bejárást (mondjuk én most olyat pont nem kapok).
Ha ugyanazt leírod amit én előtte akkor az királyság? Nem, ne válaszolj.......ha megállod. 😶
szerintem ha januártól 1500 lenne a benzin akkor tavaszig duzzogna a nép, aztán csökkenne a lakossági fogyasztás max 1/3 részt azon a nyáron, és következő évben már szinte minden menne ugyanúgy ahogy eddig
😴
Én, sokszor sokfélét és közben netezek mint most is, osztott képernyőn a nagy tv-n 2 adó hiradója megy jelenleg és fetrengve tabletezek közben össze-vissza kattintva. 🤒 😆
most itt az olcsóbb kutakon 560, ha még rámegy negyven, akkor haccáz, volt már korábban is annyi, ezernél már lehet átgondolnám az ótózási szokásokat
Akkor keresd elő a szerződésed és olvasd el!
TV-t ki néz manapság?
emelkedjen 1000forinttal akkor végre lehet közlekedni is, plusz a villanyos kocsik előbb megtérülnének 😁
De, bár a fene tudja.
Nem lehet hogy ez önkormányzatonként változó?
Nem nézed hónapok óta? Nyáron hozták meg a döntést nem most.