Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dehogy érted 🤣
nekem a lepukkant astrához 3 garnitúra gumim volt
- téli
- nyári
- románba járós
mindhárom újonnan vásárolt a kocsi értékének legalább fele volt ez a 3 garnitúra gumi

a románba járós megvan, a télit szövetig lekoptattam most a nyári van hátra, ami kb kitart a kocdi élete végéig mert megy pár ezret évente
Oke, ez jogos.
Ilyen szomszedok mellett?
Nem lesz hosszueletu. 😆
Van gumiabroncs javito es kerekkiegyensulyozo OKJ-s szakma is ;)
Lehet jobban jarsz, ha csak a "szereld magad" muhelyt rakod ossze es szezonban nem hivatalosan kerekeket cserelgetsz.
Egy kerék leszedéshez kellene az autószerelő végzettség? Elvileg a jányoknak az út szélén is meg kell tudniuk csinálni, vizsgáznak is belőle a jogsi részeként😁
Többnyire autószerelő,de van egy haverom ő mezőgazdasági gépszerelő végzettségű és gumis műhelye van.
Tényleg amúgy, kell valami végzettség gumisműhelyhez? Van egy jó hosszú utcafrontom, azon gondolkozok, hogy teszek rá egy 2 állásos lemezgarázst(engedély nélkül :-) , bele egy csápos emelőt meg gépeket, aztán szezonban cserélgetném a gumikat, szezonon kívül meg kiadnám az emelős részt órabérben szerelgetéshez. Kell ehhez valami pénzen kívül?
Lehet ez drasztikusabb is.Majd amikor lelép a gyalogos és nem tud megállni,és jön az igazságügyi szakértő aki megállapítja hogy bizony a téligumival meg tudott volna állni.
Neki teligumi se kell. 😆
http://youtu.be/22j0415NmfQ?si=imZ3zrmMhptGJVT_
Nem jól gondolkodsz, 3 évente csere, függetlenül attól hogy mennyit ment mert megkeményedik a gumi. Ja meg a gumis is szeretne valamicskét keresni, nem lehetsz ilyen spúr 🤣
Hihetetlen viccesek,ök meg a ruszkik a best off közlekedők. 😆
Én is olvastam ezeket a teszteket, és el is hiszem. De mi van, ha azon az EGY téli napon csukod oda a teklát? Aztán csak pislogsz...
Nekem a kis őzike 2,5 guriga volt. Tudod, mit fotózott le legelőször a kárfelmérő? Igen, a téli gumit! (jó-e a minta és M+S jel)
Tudom, neked van, csak lusta vagy felrakni, de könnyen rábaxhacc - de ezek szerint neked is arra kell az autó, hogy menj dolgozni 5 km-t.

Az ilyet, mint pl. pipifasz, nem is értem (igazából de 😅) sajnálja rá a pénzt. Megveszi ugyan 8 milláért az új autót, de 120 ropiért gumit rá, áááá, az már drága (1,5% ugye). Azt már nem is írom, hogy neki a munkásszállóra elmenni a szomszédba nem is kell, külföldre meg nem megy, és ugye ott lenne kötelező. Majd neki is megcsúszik egyszer a furgon egy jégfolton, aztán 2 gurigát otthagy a bádogosnál 😅 de akkor is ő lesz a faxagyerek, aki szerint felesleges a téli kerék 😅

Ini nem vesz a lepukkadt Asztmára, azt megértem, de drágább autóra - nekem magától értetődik, és mindegyiken van is.
Nem olyan bonyolult a matek se, eccerre csak az egyik van rajta, tehát sosem kell többé gumit vennem... ha csak 1 szett lenne, az 4 év (kb. 80e) cserés.
Nekem az a kedvencem amikor jön a kukásautó és letarolja az egész sort 😁
Pl az hogy megkeményedik.
Most már akkor tudjuk hogy valójában ezért......
Miért problémás az alu a latyakba?
Az tok vicces,foleg mikor billiardoznak a parkolo autokkal.
Arra hivatkozik amire akar,te meg vagy elfogadod vagy nem,persze nyilván te sem olvasod el a feltételeket.
Tévedsz,ugyanis a te biztosítód fizeti ki a károsultat.Javaslom olvasd el a szerződésedet!
40 ezer? Az én télimben van talán 10 év / 500-1000km.
:-)

HA nem kopott, nem repedezett, mi indokolja a négy évenkénti cserét, a gumikereskedő bevételén kívül?
Ja,van is sok videó ahogy álló kerekekkel csúsznak vissza a lejtőn.....
Igazad van, a gumis sem ajánlja tovább használni, nosza futás gumit cseréltetni hamahama minden is eladó :-D
nem
csak ez a nagy téli mizéria kedvéért
sokan 8-10 éves téli gumikkal járnak aztán ők a nagy bölcs téli közlekedők 😂
Ott lentebb, hogy a télinél rosszabb a 4évszakos a vízen és, hogy a nyári a középmezőny. Na ha nálad mindenhol a nyári a legjobb akkor most nem értem mit akarsz mondani.
Vízen mégis kell a vízelvezető minta ?
Beidéznéd hol írtam ilyet? Nézz már meg akármilyen tesztet. Nem velem vitatkozol, hanem a valósággal.