Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A nejem a bordóra lakkozott körmével harmadikra lenyomott, 221ms. ("mit kell nyomni? Ja, ha piros felugrik?") 😾
A sok tankos játék biztos jó készségfejlesztő 😁
Az lehet, hogy ha televered a féket és ha száraz az út hamarabb megállsz mint abs-el, de nem ajánlanám, hogy ezt csúszós burkolaton meg tedd egy rossz abs-es kamion előtt mert a hírekbe kerülsz. A saját pótkocsimon anno szar volt mint ahogy ma is szinte minden 6-7 évnél öregebbnél és láttam párszor mellém kerülni mert blokkolt az összes kerék és arra indult meg amerre épp kissé lejtett az út, akkor én voltam az abs a féket pumpálva vadul, hogy visszatérjen a saját sávjába...........nem az a lényeg amit nyilván tudsz, hogy hamarabb állj meg hanem, hogy irányba tudd tartani.
Voltam már kétszer is először 40 éve másodszor meg egy hónapja 😄
Billentyűzeten nekem 263ms a legjobb. (és 317 a legrosszabb a 20+ kísérletből)
Felvillan egy piros stop felirat, akkor kell minél gyorsabban rátapicskolni a képernyőre, ezzel megméri a reakció idődet.
Menj el PÁV-ra,ott vannak ilyenek.
belenéztem aztán ment az út nyomtam valamit kiírt aztán hagytam a picsába
Telefon belső órájára alapoz, az meg kellően pontos. Szerintem az érintő felület reakciójában sem lehet túl nagy szórás, de mindenesetre 1-2msec nél nem lehet több.
Akkor neked gondolom kiadta a címet hogy hova küld vissza a jogsid. 🤣
Van olyan is amit te mondasz. Versenyzők olyanon gyakorolnak, és fejlesztik magukat, de arra hogy felmérjék az idegi reakciódat arra ez is teljesen jó.
https://f1vilag.hu/magazin/rea...
Amúgy a 320ms az teljesen jó érték, akkor ha tudatos reakcióról van szó. Nekem 320-és 350között van most.

Viszont van trükk ezt megkerülni. Az idegi ingerület maximum olyan 120m/s sebességgel halad. Azon a kb. 1.5méteren amíg a szemedtől eljut az ujjakig olyan 10ms idő telik el. A többi a feldolgozásra és a parancs kiadásra fordítódik.
Viszont némi gyakorlással be lehet programozni magadat, hogy egy eseményhez tanult reflexet rendelj, ami elkerüli az agyadat és előbb fogsz reagálni, minthogy felfognád mi történt, aztán az agy csal egy kicsit és úgy rendezi az időbeli eseményeket hogy szinkronba kerüljenek. Ebben az esetben a kéz és a szem közötti reflexnek ez az 50msec a normális érték. Fiatalon ezt egyébként könnyebb megcsinálni.

Na akkor most már elhiszitek nekem hogy tudok ABS nélkül jobban fékezni, meg téligumi nélkül havon menni? 🤣
Galaxy s8, úgy műxik, ahogy Laller mondta
Mennyit próbálkozhatott a kis töketlen oposszum 🤣
én meg azt se tudom mikor kell nyomni 😂
Úgy hogy lassúak a reflexei 🤣
Milyen telefon?Én pl 3 ujjam végighúzom a kijelzőn és csinálja.
Mükszik, ezt se tudtam 😁egyébként 25 év alá nem tudom levinni jó lenne a progi ha a stop mindig másutt jelenne meg, akkor reálisabb eredményt adna
Látod én már hányszor mondtam, hogy nem vagy normális, akkor nem hitted el 🤣
Nekem is lett egy ilyen
Nem semmi, hogy csináltad? 🙈😁
Hangerő le + bekapcsológomb egyszerre, vagy elhúzod a tenyered élét jobbra a képercsőn, ha gesztusvezérlésben be van kapcsolva
Három próbám volt......
Nekem azt is megkérdőjelezte hogy ember vagyok-e.
Én meg azt nem tudom hogy lehet ilyen képernyő fotót csinálni telóról 😃