Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem az, hogy 600 km keresztül nyíl egyenes utak vannak azt bealszik a pilóta.
Ott te autópályán nem látsz havat(puszit küldő)
én kettőt mondanék mert hát csak meg kell élni valamiből 😅
hát ugye elméletileg a te köteleződ fizet a vesztes félnek. Ha valamiért mégsem azt meg a büdös életben nem hajtják be rajtad. 5-10 évig pereskedhet a vesztes fél a polgárin. Erre van valami olyan biztosító ami minden körülmények között fizet.
én nem tudom hol lakik ez a faszi sem jó utak nincsenek náluk meg még télen havazik is náluk tuti román a csávó 😅
Neked nem kell mert az ablakon át is jobban szeretsz repülni (én se szeretem az övet, most is csak azé használom mert emiatt van kilenc pontom és nem akarok többet, de ettől még vannak előnyei a használatának) viszont nem csak traktor mintáju téligumi van. Én se tartom csodaszernek és azt gondolom túl van tolva,kicsit, ráaádsul ezzel egy vélt biztonságérzetet sugallnak sokaknak aztán ugy,mennek mint nyáron száraz uton. Viszont a téliguminak is vannak előnyei, tegnap reggel az m3-ason jobb lett volna. Tavaly,én se raktam fel, meg ha nem járnék 100 km-erekre el akkor se lenne fontos.
mert még ezt a pénzlehúzást valamiért kihagyták.(kezeit széttáró) Majd hamarosan ott is kampányolnak vele mint nálunk. Pont úgy mint a kovid vakcina mindenhatóságával 🤣
ott a pont(meghajlós)
nem tudom te hol a faszba lax nálunk az utóbbi 10 évben felszámolták a szar utakat. Hozzám a legközelebbi szar út kb. 30 km az 52-es dunaföldvári de már azt is csinálják. Az összes fos mellékút ragyogó tüköraszfalt lett nálunk a balesetek nem a 10 évente 3 cm hó miatt van hanem azért mert ezek az utak már száguldozásra csábítanak. Te erdélyi vagy? Vagy hol vannak még szar utak? Nálunk az mellett, hogy az összes mellékutat felújították 4 sávosítják kecskemét-nagykőröst egyidőben épül a város alatt az M8 autópálya és az M44 gyorsforgalmi út. Ha felmegyek a legfelső szintre napközben látom a billencseket dolgozni 😅 Nálunk már nincsenek szar utak csak jó és épülő új utak vannak(kezeit széttáró)
nálunk már ott sincs (kezeit széttáró) 1 este volt 18 órától esett a hó előtte csak eső volt. Most 6:38 remélem 7 kor nyit a gumis gyorsan cseréltetek télire el ne kapkodják 🤣
most egy minta nélküli slick gumit hasonlítgatsz egy utcai autó nyárigumijához 🤣 Tiszta szánalom vagy baszki 🤣
Tegyed azt a qrva téligumidat fel csak ne próbálj vele téríteni engem úgy sem tudsz(fetrengős)
szerinted mi a lófaszt írtam le? du ju szpík hungari?
igen azokban az országokban látnak is havat 😅 A rádió tegnap mondta, hogy ezzel a 3 cm hóval 10 éves hórekord dőlt meg kishazánkba 😂
Bár igazából nálunk nem volt meg a 3 cm szerintem(kezeit széttáró) Tegnap előtt gyorsba húztam a gyereket a szánkóval egy háztömbnyit tegnap már nem volt min húzni 😅 Na ez a ti nagy teletek amiért qrvára kell a téligumi 😂 Vegyétek baszki engem nem zavar de titeket se zavarjon ha én nem hiszek a mesékben. 😅 Gumikeverék télire mi 😅 Ellenőrizted(fetrengős) Lassan felnőhetnétek már(fetrengős)
Az, hogy ilyenkor gyergyószentmiklóson -40 fokba vágják a disznót térdig érő hóban vagy a sógorék derékig érő hóval szívnak azok ott megszokott dolgok(kezeit széttáró) A kárpátmedencén kívül mindenki elkapja a fasz nyelit télen(kezeit széttáró) Na azok rakjanak fel traktormintájú gumit oda az kell. Én hagy ne rakjak már 10 évente 3 cm hó miatt oké?
Akkor viszont elég egy szűkítőt tenni a kéményre és ugyanez lesz az eredmény ráadásul azt a kéményünkre szabhatjuk mert ugye ennél az a gáz, hogy abból indul ki, hogy minden kémény egyforma és a huzatuk is pedig nagyon nem, rengeteg dologtól függ, pl. lányoméknál 2 hete takarítottuk sok üledéket kiszedve és panaszkodtak, hogy gyengébb lett a huzat és füst van a kazánhelységben, kiderült, hogy a tisztító nyílást alul felül nem zártam le gipsszel vagy hasonlóval és mellette falsolt. Tehát ez még enélkül is necces persze szerelt kéménynél jó lehet bár ott is vannak változó lehetőségek milyen magas, tájolás, széljárás stb..
Hogy én, a kéményembe semmit, pláne ami elzár-szűkít (még ha nem is mozgó alkatrésszel) nem építenék be, az tuti.
Majd amikor a fejlesztője, forgalmazója a saját házán tíz éve használja, majd akkor elgondolkodom, de akkor is csak elgondolkodom.
Gondolom mert nincs minősitve, bevizsgálva gázhoz. Amit valószínűleg nem fogsz érteni, mert akár egy rozsdás drótot is beépitenél a kazánba😃 viszont a gázműszakielőírások elég szigorúak. És olyan hülyeségeket előírnak néha ami teljesen logikátlan.
Hja, mond olyat is, hogy akár 20-48% megtakarítást eredményez, de... na... :D
Kétlem azt a +400 fokot, maximum akkor tudom elhinni a jelentősen magasabb hőmérsékletet, ha kint szeles, párás, mérsékelten hideg idő van, amikor a huzat sem az igazi, esetleg kicsit vissza is fúj a kürtőbe és nyálkás a kémény fala. Ilyen körülmények között esetleg, talán.
Nem tudom, sosem méricskéltem a kéményemet, de gyakran lestem bele, mert eleve eldugult állapotban találtam beköltözéskor (HTO fűtés volt ott előtte) és inkább szemmel tartottam. Nem vagyok szakértő. :)
Ellenben ha még ott laknék, lehet feldobnék egyet én is.
Jaja, semmi ilyen okosság nincs, hogy mozogna benne bármi, nekem is a szél miatt lenne jó. Csak az a fura hogy 550 fok helyett 950 fokot mond, ez azért elég szignifikáns különbség.
Leírtam hogy miért nem értek egyet a teszttel. Nem tudok veled mit tenni. Leírtam hogy nálunk sok a nyomvájú, tócsa, sok helyen áll a víz több centiben. Míg a teszteken, amiket én láttam, nem ilyen volt a körülmény hanem egy jó minőségű aszfalt fellocsolva.
Nem tudok veled mit tenni, eddig arról papoltál hogy a nyári gumi a legjobb, most meg 4évszakosat vennél.
A leírás szerint nincs benne mozgó alkatrész, ami elzárna, csak a füstgáz nyílások vannak úgy elhelyezve rajta, hogy a szél kevésbe szívjon-fújjon be a kéménybe, mint egy sima felfelé nyitott nyílás esetén. Legalábbis ez jön le nekem.

30 rugó a cucc, nem lehet agyonbonyolítva.
Hááááát, a kéményről inkább az jut az eszembe, hogy minél erősebb a huzat annál jobb hisz ha gyenge akkor az anyjának sem akar meggyulladni ha meg már ég, de kicsi a huzat füstöl a kazán, kandalló belül az meg nem tűnik egészségesnek. Persze nyilván kipróbálták, de ha épp elzár és ott alszotok a kandalló mellett könnyen a hírekbe kerülhettek. 🤔
ha már fűtés
ezt a kütyüt miért nem lehet a gázhoz felhasználni? azt írja az oldal hogy hideg és meleg vízhez
de a bojleren a gáz bevezető olyan csapnivalóan fos hogy tuti szétvágja a hajlékony cső tömítését
savállót nem tudok szerezni csak több hét átfutással csak réz csaptoldó van

200+ ezer és nem tudnak egy rendes saválló vastagfalú csövet rátenni......
Kell ilyen egyáltalán? Kéményem is csak gázos van
Lehet benne valami, elvégre a szél elég sok variációt tesz a képletbe. Ha ez kicsit kevésbé hektikussá teszi a dolgot, lehet hasznos.
Na, hogy kicsit felpörgessük az estét és egymásnak ugrassuk ismét az itteni ős ellenségeket, erről mi a véleményetek? 🙂

http://youtu.be/hhD-XNgB8LI
Nöm,siman birja a 35 fokot is,csak ugy csikorog 20 al a madaras korforgoban mint a trash rendoros amcsi filmekben a rosszfiuk. kocsija.
Meg ha elfelejtem beallittatni a futomuvet komplett csere utan siman megragcsalja a szeleket. 😦