Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Montanába lesz ha jól emlékszem
Szomszéd börtönviselt is így csinálta oszt egyszer megállították a környéken egy terepjáróval 2-3 szekrény és bántották, gyalog jöttek haza az asszonnyal. 😅
Ért valaki a dpf-hez? (mondjuk pont ahhoz ne? 😁) Néha kiírja a hibát és kiolvasáskor azt írja, hogy lukas a dpf, de se hangja se korom sehol így a fene tudja, ha törlöm akkor párszáz km-ig nincs tengeralattjáró.
ja hát a cigányok is hordták a szuzukit abban az időben mint a cukrot(gondolkodós) Volt olyan időszak, hogy semmi nem kellett hozzá csak személyi(kezeit széttáró) Aztán még valami tankoló kártyát is adtak vele 😅 3 hónapig ingyen használták az autót mire a bank vissza tudta venni, mert hát egy forint törlesztőt sem fizettek 😅 Úgy gondolom ennek a gyakorlatnak viszont hamar véget vetettek(fetrengős)
ez a torkos csütörtök intézménye még létezik?
Azér van az az ipse aki osztrákba viszi szakmányban és átbasszák.
ja túl vagyunk rajta leírtam(kezeit széttáró) Egyébként előtte még használtan volt egy kocka opel valamije. Aztán második autóként lett ez a fábia. Ahogy kicsengette a fábiát nagyjából belépett melléd. 😅 Azóta bmw-i vannak(fetrengős) Persze már nem a tb.nél dolgozik hanem szűk millás fizetésért bár hát el is telt közel 30 éve(kezeit széttáró) Szopott mindig az összes bömbivel persze ezek a magasan pozicionált autók mind németek által levetett 8-10 éves autók voltak. Most valami x faszomtudja milye van ilyen terepjáró forma 10 évesen vette meg asszem 6 körül(gondolkodós) Erről írtam már a nyaralásból hazafelé a szállodától 50 méterre ment szét valami tárcsája ami 300-ba gyorsan megjavítódott(fetrengős)
Semmi komoly, Bléd értetlenkedik... a kínos kérdésekre nem válaszol, akkor továbblép. Pont mint galambbal sakkozni 😁
Az csoda 😁biztos a szülei kisegítették... akkoriban ez napi rutin volt, annyian túlvállalták magukat. Személyi meg 100 ezer kellett, és máris új Sudzuki - hogy mi lesz 5 év múlva, arra kevesen gondoltak. Tudom, banki szolgáltattam én is, amilyen hülyék vásároltak, hihetetlen.
Atyám elugrottam vetem egy mosógépet 😃 mire vissza érek még vadabbak vagytok 😂
Most akkor torkos csütörtök vagy véres 😂 😂 😂 be kéne raknom mindenkihez egy élő net kamerát kajak meg élnék belőletek ,és mivel rendes vagyok jutalékot is dobnék szét a legjobb harcosok közt 😊
pl. én ezt sosem vontam kétségbe 😅
valami boch bort tuti emlegettél nem az ujjából szopta itt ki senki 😅
Én azt sem tudtam, hogy ilyen létezik, 3 havonta ha járok a lidl-be valami párkszájdos cuccért ha a borok felé pillantok akkor szoktam ilyet látni nem túl sok pénzért(fetrengős) Egyébként nem különösebben érdekel a bor leírtam az éves fogyasztásomat már kb. 2 -3 liter 😅
Hát veled elég fárasztó beszélgetni 😅
Szerinted első fizetéses hülyegyerek vesz új autót részletre, az ugyanaz, mint mikor egy üzemelő vállalkozásba vesznek így? -de kérdezzük meg pipit, mi lett az az autó sorsa 😅

És akkor hány éves a bátyád A6-ja?
azt hittem a dákót se kell(fetrengős) lacám nyugtával a napot 😅
nem vették vissza(kezeit széttáró) kicsengette a törlesztőt. (kezeit széttáró) 20-on pár évesen a szüleinél lakott pénzt nem kellett hazaadnia a jövedelmét abban az időszakban magára költhette(kezeit széttáró) A fapados fábia nem a paletta legdrágább darabja volt de hát nem is volt részletezve hanem arról volt szó, hogy új autó(kezeit széttáró)
Miért vinné ha fizeti?Nem azt írtad hogy te is hitelre vettél autót,akkor ezek szerint te is hülye vagy.
Le. Sosem írtam ilyet. Ilyet talán pipi írt rólam, de ez már neked elég, ugye? Már csak azért sem, mert annyiért jobbak vannak, de azt a NÉP nem ismeri, mert nem a Teszkóban árulják.
én értem leírtad(meghajlós)
én meg egy furgont a kombinál(kezeit széttáró) Ez már tényleg az amit mamlasz mondogat kinek mire kell(kezeit széttáró)
Nincs. Azt nem kell szervizbe hordani 😁
Lenne,tehát feltételes mód!De mivel a bmw-hez hasonlítottam a bort így az eredeti sorrend volt a helyes,amit neked sikerült fordítva értelmezned,olyan mint a telefonodon az automata hibajavító,az is csak nálad működik fordítva,hogy a helyesen írt szóból helytelent csinál .
másodállásban napi bejelentéssel dolgozhat teljesen szabályos(kezeit széttáró)
Mondjuk a kritériuma asszem évente 90 nap(kezeit széttáró)
Ha ettől többet dolgozik akkor legfeljebb azokra a napokra nincs bejelentve(kezeit széttáró)
el 😅
értem(meghajlós) Tulajdonképen másodállásban dolgozol nála(kezeit széttáró)
Ehhez tényleg nem kell saját műhely(kezeit széttáró)
Letagadod?Hát itt nyomattad hogy bock bort iszol mert az minőségi.