Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Menj el mindenkép és kóstolgasd mert szinte biztos vagyok benne hogy amit itt adnak az nem ugyanaz lesz mint amit a palackban veszed meg
jó-jó.... de te is baszki :)))
Robogó henger témába annyit, hogy az smt 50-esen cseréltem hengerszettet mert tört a gyűrű aztán hamarabb meg volt mint a fúratás de az meg vasbú volt, a rés vagymi hézagoló nélkül is meg volt bővenbiztos csizolgatni kellett volna azt is hogy kisebb legyen, de hálistennek az má elment a portáról.
Ez a taplo itt liheg a forumon allandoan,azt lesi mit irok hogy bele tudjon ugatni.Bezzeg a robogo henger temaban siman kussol mert hulye hozza.De beleugatni azt tud.
Ennek élete?
0-24 ben itt lóg.
Nem igazán vagyok borivó, aszút szeretem, meg néhány tokaji édes termelőit, mert mindig szétsavazza a gyomrom. Aztán az egyik ilyen termelő (azóta is odajárunk néha-néha) mondta, hogy az a tartósitószertól van töbnyire. Vigyek nyugodtan, kóstoljam meg hűtőbe kell tartani - mivel pincém nincs - és igaza lett. Eger itt van közel, ott egy pincészet az aminek tudom inni a borát. De eza balaton környéki bor nem jön be valahogy.
Ezzel a felnivel magadra az igenyes jelzot a büdös életbe ne tedd,mert ez mar 20 eve is a hulyegyerekek olcso felnije volt.
én szeretem a száraz vöröset de a bock már túlzás volt, a seggyukam is összehúzta annyi zsák csersavat kevertek bele
a cuvée is egy katyvasz....... ellenben a félszáraz kékfrankosok egészen faszák arrafelé, sokkal jobbak mint a homoki vörösek
hiába na, ilyen egyszerű vagyok
Én elvagyok mindkettőtökkel, de ez amikor egyszer is egymásra akadtok (az meg aztán tuti biztos bárki ir be) a napokig tarto egymás basztatása már kívülről is fárasztó. Igyekszem is átugrani, de most megint sokat kell görgetni.... Nem bántásból meg mindegy melyikőtöknek reagálok - ugyis olvassa Zoli is, csak úgy zárójelben.
Szerintem is az,de a gond az hogy ő nem ezért írta helytelenül,hanem mert buta.Elég sok hülyeség van a magyar nyelvbe.
Na boch bor.....lenne pince látogatás villányba boch, gere meg még valamilyen felhozatal. A vidék nem igen terem édes borokat, ugyhogy nem tom mi lesz, a száraz annyira nem jön be. Fröccs még ugy ahogy, de hát azzal meg a bort kivégzik, állitólag. Szal magasan pozicionált bort kéne inni, de ez sztem nem az lesz:)
Te az igénytelen jelzőt hitelesen csak magadra használhatod,hiszen még arra sincs igényed hogy valamennyire megtanulj helyesen írni.Mondjuk ez a legkisebb probléma nálad.
ez a hosszú jé meg a rövid jé egyébként is csak flancolás, pont ugyan úgy ejtik mind a kettőt egyébként meg rendhagyó. Tök felesleges a magyar nyelvben szerintem(kezeit széttáró)
Elgepeles,egy igenytelen boyracer gyoker vagy,a hulye fajtabol.
Hát tudod a "pint"egy egyszerű elgépelés,ugyanis az i és az o egymás mellett van,de hogy valamit ly helyett j-vel írsz,hát......azt nem tudom mivel lehet indokolni,illetve de,tudom.Egy műveletlen paraszt vagy.
A pint utan................te.......tenyleg azt a kurva.........
"Kifogyott a telefonja"Azt hogy?
"Valamijen"
Azt a kurva........
Ja, ez ilyen összekannibalizált/Frankenstein motor.
Akkor nem szóltam.
Eleve egy hebo alu hengerrel volt összerakva,ment mint a meszes csak idegbeteg volt mint blődi ha már kifogyott a telefonja és nem töltheti a kóterben.
Csak utána szétkaptam és a blokk hevert a polcon pár évet,meg a többi cucc amit nem árultam ki belőle,jobbára a gyari inyektoros elemek vario stb.
Szereztem hozzá egy vázat,kerék volt,idomokat stb.
Valamijen szinten ment is,de olyan nem igazi,nem így kellett volna mennie.
Megin állt pár évet most előhalásztam unaloműzésnek.
Jobb mint a peca az tuti.
gondolom nem nagyon kedvel egyik szomszédod sem(fetrengős)
Talán nem boch borral kellene kínálgatni őket meg felvágni a 3asra 😅
mer ott van pénz útsózásra azért rohadnak 😅
Gondolom hagy helyet a speckó szerszámoknak amivel az autót javítja ha lerohad vele az út szélén legalább annyira helyre tudja hozni, hogy a legközelebbi szervízig elguruljon 😅
én mire eladtam az enyémet konkrétan kicseréltettem az egészet. Szóval az alvázon kívűl semmi nem volt már az eredeti. egyszerűbb így írni,mint felsorolni, mik lettek benne cserélve 😂
szeretném 😂
én spec két ilyen esetről tudok, mondjuk egyik sem volt szomjas(kezeit széttáró) Az egyik hollandiából ide települt faszi volt aki itt telepedett le és alapított családot. Majd egy házibulin elfelejtette, hogy kb. negyedig van a medence a haveroknak meg mutatott egy fejest. Fejtől lefelé megbénult. Speciális kocsija volt amit a szájával tudott irányítani. Aztán várták a csodát hátha valami történni fog de nem történt. Eltelt 15 év aztán kimentek hollandiába mert ott van eutanázia(kezeit széttáró) Szépen elbúcsúztak az ismerősök barátok aztán tavaly áprilisba levette a terhet a családról(kezeit széttáró) A nej egyébként osztálytársam volt általánosban.(kezeit széttáró)
A másik még nem olyan régi történet nyár közepe felé történt. Egy haveromnak a rokona csinált valami hasonlót a főnöke kerti partiján. Persze egész életében feketén dolgozott és ő tartja el a feleségét és a fiam korabeli gyerekét. Aztán megtörtént a baj ennek a marhának is eltört a nyaka de szerencséjére a gerincvelő nem szakadt el. Karácsonykörül talán már munkaképes lesz(kezeit széttáró) Az asszonya meg elszegődött valahová takarítani, hogy tudjanak enni(kezeit széttáró) Úgy, hogy vigyáznék ezzel az üres medencébe ugrálással (gondolkodós)
Ja, mondjuk arra nem is gondoltam, hogy a főtengely sem gyári. Bár annyira nem értek hozzá, lehet olyan, hogy egy adott blokkba való főtengelynek más méretű a hajtókarja?
Ezek szerint. De azt meg lehetett volna nézni, amikor még azzal volt összerakva.
Talán a metrakit pro race főtengely hajtókarja rövidebb lehetett és így nem jött ki a kompresszió mert lejjebb került a dugattyútető.
Találgatok.