Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

5 perc kereses ejfel elott igy adja ki,nagy,es lehet benne sotet es hideg,ahogy akarod.
Viszont draga.
Dragabb mint a fenyezos buli,sokkal.
Felfoghatnad az ingatlan arak kulonbseget a ket tipus kozt,meg az engedelyekkel egyutt is hatatozottan olcsobb egy fenyezo muhely.
Beraksz ide egy zuglói irodaházat.......és?Fényező műhelynek sem ideális.
Kevesebb mint ez:
https://www.ingatlanbazar.hu/T...

Ugy 20% abol mar siman talalnal.Es ez sem idealis butorboltnak.
Mondtam már,nincs rá szükségem.Szerinted az árban hol helyezkedik el?
Igen,és az hogy te egy ilyen helyen vagy,csak téged minősít
Előbb te részletezd hogy nekem miért kéne saját,elvégre te mondtad ezt előbb.De egyszerű a válasz.Te bérelsz ,én nem.Nekem nincs szükségem se sajátra se béreltre.
Vegyel kész muhelyt.Mindene van.
Hol írtam elő?Ez csak tippelt adat,de kb 10%a egy fényező műhelyének.Az biztos hogy amit egy bútorboltnak ki kell kérni,azt egy fényezőnek is,aztán még ott van a zajhatás,a légszennyezettség,a károsanyag kibocsátás,a veszélyesanyag tárolás,veszélyeshulladék tárolás,vízelvezetés,stb.Mindent kialakítani és külön engedélyeztetni.
Amugy figyelmedbe ajanlom azt a tenyt hogy van helyseg,berlemeny.
Es meg mindig nem reszletezted miert is kene sajat.
Neked nem,nekem igen?
Te mondtad hogy gyenge a fűtés,vagyis hogy sokba kerülne kifűteni.Hát nem tudom,ha nem lenne ez a bolt,de lenne egy saját bolt akkor úgy gondolom szintén lenne haszon .

Dehogy nem mondtad re tulok.
Akkor te meg menj még lejjebb,ahol is azt ecseteled hogy miért nincs saját fényező műhelyem!Igen,nekem nem kell,de nem is bérelek.És nem mondtam hogy kell neked,én azt írtam hogy egy csődtömeg vagy hogy egy ilyen bérleménybe vagy.
Tuzoltas es gorog nyaralas kozt siman elmegy,egyszerre csak egy auton dolgozz,jo dragan,profi vagy.
Nekem bezzeg eloirod hogy legyen sajat tulajdonban bolt.
Trhat,milyen engedelyek kellenek egy butorboltnak?
Sorold.
Azt tegyük hozzá hogy a 100at csak te mondod,valójában az semmire nem elég,a felét elviszi a fényező kamra.
Latod milyen sotet vagy,fogalmad sincs milyen engedely kell egy butorbolthoz.
Látod milyen korlátolt vagy?Egy bútorbolt engedélyeztetését vonod párhuzamba egy vegyianyagokat felhasználó üzemmel.
A csencselt fábol?
Nem,ő irta hogy legyen sajat mert az jobb,gorbe tukor.Tudod,csak egy picit lejjebb olvass,mar ha megy az olvasas.
Most irta nem reg.
Tehat neki nem kell muhely mert jobb,de nekem szerinte kell a sajat.
Fogd fel hogy meg mindig hulyegyerek vagy.
21:46 kor irta.

"Azt mondtad hogy gyenge a fűtés,vagyis hogy sokba kerülne kifűteni.Hát nem tudom,ha nem lenne ez a bolt,de lenne egy saját bolt akkor úgy gondolom szintén lenne haszon ."
25körül
Te szidtad hogy miért bérli és miért nem sajátja a kamra.
Görbetükör tudod…ideje lenne felismerni.
Nem fejtetted ki csak terelsz.
Nekem van csarnokom,csak nem sajat,minek?
Ő erolteti hogy legyen.
De neki nem kell.Inkabb uldogel a kóterben egyedul,es nyomkodja a telefont 0-24 ben.
Forditva ülsz a lovon hulyegyerek.
Festokamrat berelhetsz,villany megterul,hidz best off festo sok meloval,csomoron fullosan teli a parkolo meloval.

Mert most annyi van,sok a "lom" amit árulok.
Ez csak kifogás tőled, ne terelj. Ha neki gáz hogy nincs saját kamrája, neked is ugyanolyan gáz hogy nincs saját csarnokod.
Melléduma király.
Szálazd szé es fejtsd ki,egyenként,mert most te terelsz.
Melyik jon ki olcsobban,100 vagy 1200nm?
Mennyibe kerül egy festőkamra? Mennyi annak a villanyszámlája? Légtisztító…
Neked minek 1200m2? Pakolj ügyesebben.