Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én zotya műfajába nem látok bele. Csináltam viszont már életembe néhány vállalkozást abból az információkból indultam ki. Meg ami számokat készen kaptam(kezeit széttáró)
Akkor sem kell sajat.
Ha szerinted egyben van ekkora penzosszegem,foglalkoznek a vevokkel?
Dehat nem ilyen szinu van neki.
Csaló.
Levi utan gipszkartont?
Sarvedo csak fembol lehet?
itt most nem a növekedésen aggódik senki hanem a túlélésen(kezeit széttáró) Most kapaszkodik mindenki(gondolkodós)
Amennyire most neked nehéz annyira másnak is az. Volt már ilyen és lesz is még ilyen(óranézegetős) Ilyen szar helyzet ami most van sem lesz mindég, majd egyszer csak ez is javulni fog amikor a zsidók engednek a gyeplőn(szemeit körbeforgató) Egyenlőre most ez van. Migráció, kovid, háborúval fűszerezett energiaválság és az abból fakadó bődületes infláció. Nem tudni mikor de majd valamikor lesz jobb megint valameddig és majd megint kezdődik előröl (kezeit széttáró)
Neeeem, ezt tévedés. Nem a "lenézéssel" kezdődőtt ez. Mikor feljött ez a prémium dolog, ti nyomattátok Blődi komomáddal, hogy "Nem is prémium a szaros hármas, nem 6 hengeres, nem full extrás, meg csak a magamutogatók vesznek ilyet" meg mióta Bléd megtudta, hogy megsérült, azóta egyfolytában csak "töröttbéemvézik"
Aztán sluszpoénként kiderült, hogy a nagy fikázás közben nektek csak egy szaros öreg fóccvágenre futotta 😅 életetekben nem volt még új és drága autótok...
Na innentől próbáltam megfelelni a "köcsög újgazdag BMW-s" elvárásaitoknak 😄
32 voltam, mikor az első új autómat meg tudtam venni, részben hitelre. Addig mindenféle öreg lom volt, amit állandóan szereltem. Abban biztos lehetsz, én nem nézem le az öreg autó tulajokat, csak azokat, akik engem "köcsög újgazdag BMW-snek" mondanak, mert amögött csak irígység van.
De látod megint saját ostobaságodat mutatod.Ha már ilyen kis tréfarépa vagy,legalább értelmezd előbb a szöveget.Mivel én azt írtam hogy a borral azt csinálja mint az autóval.A felvetésed miszerint "megissza a bmw-t";akkor lenne helyes ha azt írom hogy a bmw-vel is azt csinálja mint a borral.Szóval ismét a butaságodat bizonyítottad.
Akár meg is ihatja.
Megissza a bmw-t?
Asztaaaa.
Ha megunta volna,pont akkor lehetne opció a műhely keresés,nem?A másik hogy nem fémet festek.
De ebben hol van az írva hogy neked saját kell?
Mert a bock borral ugyanazt csinálja mint a bmw-vel.
Megunt az ipse a fadzsagaiddal vagy elfogytak a rozsdas sarvedok?
Nem,te konkretan a bock bor miatt szekalod,eleg kicsinyes goreny vagy.
Az idezett szoveg teljessege.
Tegnap 21:46

Kovesd a tanacsod.
Vagy szembekopod magad es kiragadott elirasokba kotsz.
azért ha lett volna egy picike kis esze aki kiadja bérbe a bútorboltos hodályt akkor már 20 éve kibaszta volna a fenébe a bútorboltost és nyuggermegőrzőt csinál
akkora területen elférne sok nyugger és iszonyat pénz folyana befelé
az elmúlt 20 év alatt meg már jóra is meg lehetett volna csinálni 😆
Pontosan így van,jó néhányszor leírtam én is,nincs bajom magával az autóval,az ilyen tulaj hozzáállásokkal van bajom.
Ezt csinálja évek óta a tökéletes élete mellett. Itt nyomatja a demagóg dumáját, beakad egy egy dolog nála és fennakad rajta, aztán szembeköpi saját magát. Ugyanazokat a dolgokat hajtogatja, elferdíti és csak tovább mondogatja.
Mint ahogy a Mamlaszos bmw-s dolgot is elhazudja mert mi nem azt mondtuk hogy ne vegyen bmw-t hanem azt hogy ne nezze le azt akinek nincs bmw-je
Hol írtam?Az idézett szövegben ez hol található meg?
Ebben hol írja hogy neked kell ? Azt írja ha lenne saját, akkor is lenne haszon.
Köszönöm,de jelenleg nincs szükségem műhelyre,sőt,már nem is lesz.
De te irtad hogy nekem sajat kell.

"Te mondtad hogy gyenge a fűtés,vagyis hogy sokba kerülne kifűteni.Hát nem tudom,ha nem lenne ez a bolt,de lenne egy saját bolt akkor úgy gondolom szintén lenne haszon ."
Folyamatosan ellent mond magának.És nem fogta fel mikor írtam hogy én anyagilag és idővel is megtehetem hogy elmenjek hetekre nyaralni,de ő csak azt hajtogatta hogy nincs saját fényező műhelyem,mert a környékén minden fényezőnek saját van.Ja,és siránkozik hogy csak két napra tudja otthagyni a boltot.Túl hülye hogy felfogja,illetve felfogja csak el telik hozzá pár hét meg szembe hugyozza magát.Aztán leírja hogy nem rossz ez a megoldás,persze csak a saját képére vetítve.
Figyel blődi,egyszeru,keress egy olyan fenyezot aki olyan hulye hogy bebukja a vallalkozasat,es talal egy gazdag ismerost akit csak hetente lepippant egy full felszerelt muhely használataert.
Na ettol az idiotatol siman veheted a muhelyt fenyezokamval,engedellyel egyutt.
Olcson.
Nem hülye,sötét,te meg gyökér.
Figyelj oda.