Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert eleve azt feltételezed hogy irigykedik.Értsd már meg,a 20lves cigánygyerek lehet hogy irigykedik a hármasodra,de egy átlag ember nem, egyszerűen nincs mire.
Vehet hát. Aztán majd visszaveszi a bank 2 év múlva 😅
Jó hülye haverjaid vannak, de ezt is tudtuk, nem újdonság 🤣
Nem fusi,ezt már párszor átbeszéltük itt.
Mert igenytelen vagy,kombi A6 kene neked,csak nem fussa.
hát valóban nem ismerem ezeket gondolom jó sok pénzért fröccsnek való borok 😅
Mondtam hogy megelek szepen,nem kell A6 meg pkane fostaliga alhambra,de ha kell megtudnam venni.
Ennyi eleg.
Van neki alhambra is.Miért irigykednék,többre tartom a magamrészéről a kombi passatot mint egy sedan bmw-t.
Csak tisztázásképp: ha nem vagy alkalmazásban, vagy nem vagy vállalkozó aki számláz neki - akkor az a FUSI 😄innentől lehet ragozni...
Teszlás nincs?
Ha már úgy is a BMW-seket fikázzuk ez is elfér itt 🤣
nem a mostanról van szó. Most egy ilyen ingatlan amibe vagy megfizethetetlen. Gödöllő közepén elég jó helyen ez manapság milliárdos tétel. Csak maga a telek árából el lehetne tölteni a maradék életedet.
Viszont bérlitek 30+ éve(gondolkodós) 30 év alatt kellett volna a nyereség egy részéből eljutni arra a szintre, hogy legyen egy hasonló kaliberű saját (kezeit széttáró) Persze utólag mindenki nagyon okos mint ahogyan én is. (kezeit széttáró) Ha akkor belevágtok a lófasz kamatozású hitelek mellett már lehetne egy hasonló építmény magántulajdonba és tényleg nem kellene a bútorbolttal foglalkozni csak a bérbeadással. (kezeit széttáró)
És attól, hogy azt mondtam, egy superbes irigykedve átnézett, abból hogy következik az, hogy lenéztem? Lehet, hogy cégautó volt, és BMW-t szeretett volna, de Skodát kapott, mert az fért be az árba... nem tudhatjuk...
A bátyád.... (az én apukám meg bibibííí 😃) ment, mendegélt, és úgy érezte, kell neki egy autó, és bement a szalonba egy 20 millás A6-ért? Vagy netán A6 ugyan, de kintről hozta 10 évesen 300 ekm-el, 8 éve? 😁 mert ez nem mind1...
Nem a fusiért dolgozok ott,azt nem igazán vállalok.Nem vagyok alkalmazásba.A munkát ő adja,pontosan ő a megbízó én a megbízott.Teljesen szabadon mozgok,van egy megrendelés én teljesítem aztán fizet.
Szóval te vagy a szakadt csóró a családban.
Akkor már értem miért irígykedsz mlas-ra.
Van ész is nálatok,audit vesz nem fostaliga alhambrát meg fészliftes malacorrút.
és nem prémiumról volt szó(ujjával nemet mutató) Hanem
"magasan pozicionáltról" Maradjunk már a tényeknél, mert ugye idézni csak pontosan, szépen... 😅
hát a haverom első munkahelye a tb. nél volt huszon pár évesen nem túl fényes fizetésért. Már akkor vett egy zsír új fábiát hitelre 😅
Úgy gondolom új autó most is vehet szinte bárki nem kell ehhez 32 évesnek lenni 😅
Fordítva ülsz a lovon.
Tegnap kjelentetted hogy jobb lenne a saját.Nekem.
Magadnak meg nem?
Te bmw-t iszol és bort vezetsz?
Szóval helyesen írtad..............de akkor meg ezt minek írtad?

"akkor lenne helyes ha azt írom hogy a bmw-vel is azt csinálja mint a borral."

Kezdesz beleszomorodni a műveletlenségedbe.
Te tényleg ennyire hülye vagy?De nekem kéne fényező műhelyt,ugye?Több száz millióért hogy utána még csiszoljam 40ezerért az elemeket
volt egy ilyenbe yamahás pálinka. Valamelyik yamahás hozta az egyik fórumos bulira(kezeit széttáró) Na az annyira szar volt, hogy a rá következő 2 bulira fogyott el pedig asszem csak fél litykós volt 😅 Azon gondolkoztunk, nem e tényleg egy r6 lett megerjesztve cefrének és azt isszuk 😅
Neked megy nehezen a szövegértés.
Nem is iszok Bock-ot... akkor is csak példának hoztam fel, és olyat mondtam, amit ismerhettek talán, mert van a Teszkóban is.
Ha azt irom, hogy Szepsyt iszok, Ács Karcsit, Pannon Priort, Kalót - fogalmatok sincs, mik ezek 😅 és emiatt ezt én éreztem nagyzolásnak.
Aztán itt is kiderült, olyan igénytelenek vagytok, hogy még a 3000 Ft-os Bockot is nagyzolásnak tartjátok, mert van öccázé PET palackban háztól 🤣
itt megint keverednek szerintem a dolgok. Ha neked lenne saját műhelyed lehet nem lenne annyi munkád, hogy megérné.(kezeit széttáró)
Gondolataim és elmondásaid alapján én úgy következtettem ki a milliárdos haver begyárt valahová, mintha valami orosz piacra termelne valamit. Így rémlik(kezeit széttáró) Gondolom azért cserébe, hogy te használhasd a műhelyt a saját fusidhoz, cserébe be kell dolgozni a gyártásba(kezeit széttáró) Vagy simán csak bedolgozol a gyártásba a festéssel mint egy alkalmazott másodállásként tehát a munkát ő adja(kezeit széttáró)
De,lenézéssel kezdődött,emlékszel mikor mondtad hogy a superb-s irigykedve néz át a lámpánál?Úgy vélem nincs mire.Érdekes mert a bátyámnak egy A6osa van,azt azért tudjuk hogy egy hármas bmw elbújhat egy A6 mellett,de még sosem beszélt így,még sosem hallottam azt hogy magasan pozíciónált,Ő csak autónak hívja.Akkor most lenézed vagy nem nézed le?Akit lenézel azt miért nézed le?
Szoval csak muveletlen faszkalap vagy aki nem tudja kifejezni amit mondani akar.
Ez latod igaz.