Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az egész
Melyik resze?
Van negy fala,elszivo,viztisztito,technikai kerdes,Kell hozza kb 100 negyzetmeter terulet egy epuletnek.
Nem ezerketszaz hulyegyerek.
Szorozd mar fel.Talan a matek alapszinten megy.
Kifogás kifogás és kifogás
Mifele tereloduma gyökér?
Hogy nincs kedvem heveny 150-200 milliot instabil kereskedelmi helyzetben beletolni egy epuletbe?
Te meg a blődinel is sotetebb vagy.
Szerinted melyiknek vannak nagyobb kritériumai ? Egy bútorboltnak vagy egy festőkamrának ?
Haha, erre úgyis csak valami kamu terelős duma lesz. Más szemében a szálkát esete 🤷🏼‍♂️
Szerinted egy boltnal nem kell engedely?
De sötét vagy,meg a tuzoltosagtol is kell. 🤣
Hany fok van bent?
Szerinted.Pont te vagy az aki ezt nem fogja fel,egy bútorboltnál mi kell egy telken felhúzni egy üres épületet és kész.Fényező műhelynél nagyon sok kritériumnak meg kell felelni.Felülvizsgálatok engedélyek.....
Nyitva hát,a friss levegőbe a legjobb aludni.
Hány fok van bent mikor kint +2 van?És hány fok van mikor kint 34fok van?Mert gondolom a klímához is szarrágó vagy.
Miért ne tudnám?Tudom hogy a kika már nem kika,attól a köztudatban még mindig így szerepel.
Masodik kerdes,nem volt -5 fok tobb eve.
Kerdezz jobban.
Nyitva van az ablakod?
Egy fenyezo muhely pitlak penz egy 1200 negyzetmeteres mostani uzlethelyseghez kepest,nincs akkora latokorod hogy ezt felfogd.
Majdnem,ma renitens voltam es nem feccoltem ra azt a 3/4 orat ami meg saccra kellhet.
Talan holnap.
A kulso resze a vizternek mar jo,a belso alakul,a tocsavar furatok korul meg olyan feles.
Kel meg az a ket papir.
Látod milyen hülye vagy?És akkor te jössz nekem azzal hogy miért nem csinálok fényező műhelyt,miközben te magad ezekkel takarózól.Na,és akkor hány fok van bent mikor kint mínusz 5 fok van?
Mindezeket zárójelbe téve...
Sikerült becsiszolni a hengert?
Te olyan sötét vagy hogy azt sem tudod mit mondtam.Ez a legjobb.
Tehat,a futesnel elmondom hogy 135kw a kazan teljesitmenye.
Mukodik is,mivel minusz fokban esetleg elfagyna a rendszer ha nem mukodne.
Tovabba olyan sotet vagy hogy fingod nincs valojaban milyen ingatlan arak vannak.
Elsosorban sem az ilyen meretu uzlethelyseg sem a megfelelo meretu telek nincs ilyen lokacioban.
Ami nem oszehasonlithato egy 75 negyzetmeteres nyitott ablaku balaton kozeli csaladi hazeval.
Masodsorban,te ha lenne akkora penzmennyiseged ami egy ekkora epulet felepitesere telekkel egyutt futna,belevagnal?
Jelzem hogy kaposvaron egy sajat tulajdonu regen jol mukodo ilyen bolt 3500 negyzetmeteres most zart be.
Te olyan sotet vagy hogy fogalmad sincs mi az de oda vizionalod ahol en arulom a "lomjaimat",egyaltalan tudod mi az a kika?
Te mondtad hogy gyenge a fűtés,vagyis hogy sokba kerülne kifűteni.Hát nem tudom,ha nem lenne ez a bolt,de lenne egy saját bolt akkor úgy gondolom szintén lenne haszon .
Honnan tudjam?Sose voltam ott.Hol egyenesen arányos ha megemlítem, azzal hogy van bármi véleményem róla?
Nem,az tudnam miert merult fel benned a kika?
Annyira jo az a bolthalozat?
Te tenyleg ostoba vagy,kitalaltad ezt a fagyoskodas dolgot.Meg az osszes bullshitet ami a fejedben koroz.
Szeintted ha nem lenne ez a bolt hogy lenne haszon?
Es fordiva.
Mi van,kika fóbiád van?