Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És ott fagyoskodsz egy bérleménybe?Hát akkor te tényleg nagyon ostoba vagy.
Mondtam amilyen sotet vagy felmerul benned a kika gondolata,miért?
Kb 15-20% kozott.
Mondtam már,az ügy kimenetele szempontjából teljesen mindegy mi lesz ott,a tulaj kap egy jó ajánlatot aztán már adja is el az új tulaj meg szépen felúzza oda amit kigondolt.
Értem én,de mennyi a tiszta haszon?Az a lényeg.
Ja,es amilyen sötét vagy ugy gondolod lehet kika ott.
Nagyon tavol allsz te a tenyektol.
Kezdve azzal hogy a jelenlegi rossz evben a "lomjaimbol" fogyott 95 millos ertekben.
Tavaly jobban alltam.
Ezek a tenyek.
Felőlem lehet kika ikea vagy kínai étterem is.Nem fikáztam én semmit,ezek kb a tények.
Te szerinted minek egy jysk ha van mar egy 2 km-re?Legalabb nezz utana,idod van,nem tortenik semmi sem a kornyzetedben fel evig.
Hasznalod az agyad masra is vagy csak erre a nem tul ertelmes fikazasra?
Akkor az. 2 literes eldobható PET palack, ha ragaszkodunk a pedantériához.
nem kell nagy tartály
itt azért nem kevés ember járt Jézus képző suliba
Pénteken délután még víz volt hétfő reggel még bor
sokszor tartály kamionokban ért a finom nedű
szerintem nem szőlő volt ott mindenkinek hanem 30 tonnás tartály elásva a földbe cukorcefrével 😅
Európába nincs annyi szőlő összesen amennyi bort a 3 falu évente "kitermelt" 😅
Végülis amíg van az a hülye aki azért fizet hogy ott árulja a lomjait,nekik teljesen mindegy ,amíg el nem adják és az új tulaj ki nem basz a bútoraiddal együtt majd a helyére felhúz egy jysket,aztán mehetsz oda dolgozni.De legalább csukott szemmel betalálsz majd.
itt mindenkinek volt régen szőlő
a házak 2/3 része abból épült
nincs pille palack már legalább 20 éve de inkább jóval több
mert ugye a pet palack és a pille palack nem ugyanaz
a pille ugyanúgy el tudott törni mint az üveg csak műanyagból volt, emiatt is lett inkább pet anyagból
ini a bort mérte és hordta szét kocsmákba. Nagy lóvét szakított szerintem abból építkezett meg szórta a zsét abban az időben mint egy herceg(fetrengős)
ha bele öntöd fél literes flakonba úgy hogy ne legyen levegő felette akkor eláll egy hűvősebb helyen is nem kell hűtőbe tenni
hosszú sztori és nem is idevaló(fetrengős) én nem lehettem benne, mert a 10-es évem elejét tapostam(óranézegetős)
Ini abbol gazdagodott?
benne voltál?
az is volt de az csak kiskőrösön 😅
kiskőrös bor és gázolaj nagyhatalom volt a másik kettő csak bornagyhatalom 😅
Kukorica es viz kell hozza.
Meg bazinagy tartalyok.
Annak a mellékága lett. Edény volt, hely volt, lehet a tabletta is ugyanaz volt a két tranzakcióhoz
Nem az olajdzőkítes volt a fo profil?
igen(meghajlós)