Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na ha kibéemvéztétek magatokat akkor kapok arra választ ideiglenes kivont autót, hogy adom el?
Megnézted a videót? Nepper cigókhoz hasonlítottalak ? Ebben a videoban van két srác akik vettek egy szakadt bmw-t és dobtak egy csontot a bmw-s életerzésről amiben a bmw-sek azt hiszik, mindneki őket nézik és irigyek rajuk, mert ők bmw-ben ülnek még akkor is ha ez egy lerúgott szar.
Na te pont itt vagy, te pont ezt hiszed magadról, hogy aki nem bmw-ben ül az irigy rád. A különbség annyi, hogy neked feltehetően egy megkímélt szép kocsid van.
A gondolkodás, a bmw-s életérzést parodizálták ki amit te nagyon a szívedre vettél, elkezdtél azonnal fócvágenezni meg öregkocsi meg nekem csak ez jutott. Na tehát tudod, kinek nem inge ne vegye magára, te magadra vetted.
Badki levi neked egy valosagshow-ban kene a csernus-gyurcsok utan szerepelned.
Netrol alanalizalsz.
Ehelyett trogerolsz egy butorkeszitonek. 🤣
Úgy van jól beszélsz 👍️
Az utcán parklásról nem is beszélve
És a "teljesítmény adó"
Nagy fejős tehén a gépjármű tulajdonos
Csíra, én kezdtem személyeskedni? Nem te hasonlítottál a nepper cigóhoz engem meg az autómat? Egyértelmű, ezek szerint mindenki másnak, csak neked nem.
Egyébként hol személyeskedtem? Buta vagy mint a segg - na látod, ez a személyeskedés 🤣
Ennyire azért nem vagyok nagy ember hogy direkt nekem csinálják a videókat 😂
Nem baj Zoli, megint kezd a terelést meg a mellébeszélést, azt hiszed te nagyon okos vagy közben egy teljesen könnyen kielemezhető kis élettelen senki. Persze, hogy személyeskedsz. Mamlasz is azért személyeskedett mert igazam van. Ilyenkor bedurransz te is mint itt a napokban, aztán most megy a terelés.
Na mindegy, csodás kis életedet éljes csak.
Hogyne kezdenék személyeskedni amikor légbőlkapott prekoncepciók tömkelegéből alkotsz egy hülye véleményt,és 4x futok neki hogy bazmeg az én életemet nem te látod hanem én,fasznak ugatsz bele hülyeségeket. 🤣
A videó meg neked lett gyártva,szerintem kicsit mesterkélt a direkt szébaszott autó választással.
Nem ördögtől való az ilyen ahol minden apró geg előre meg van írva a néző ízvilágának megfelelően.
Remélem nem gondoltad hogy autentikusan rögtönöznek és ott találják ki?
Na, látom érted te 😁
Ez egyértelmű, hogy a biztosítók haszna a cél. Ha értem lenne, akkor nem lenne kötelező.
Pesten a hétvége a legrosszabb, mert az összes mazsola akkor szabadul ki 😆 ilyenkor van a balesetek többsége is.
😂 😂 😂
Na ha már biztosítás akkor szakértők válaszát kérem a következő ügyben.
Szóval édesapámnak van egy s.vitarája még jó régifajta. Aztán mikor vett egy újat már jó régen a régit már nem használta de eladni sem akarta(kezeit széttáró) Aztán végül is az lett a sorsa, hogy kint maradt tanyán aztán 8 évig be sem volt indítva.(kezeit széttáró)
A biztosítást minden évben kifizette rá de akkor ez még apró pénz volt(kezeit széttáró) Aztán egyszer amikor kint voltam a tanyán megláttam az autót mondom atya világ ez még megvan? Elkértem tőle mondom helyrepofoztatom valamennyire jó lesz nekem az erőbe kirohangálni az erdészeti munkákhoz(kezeit széttáró) Nos az lett a lényeg, hogy nem sikerült talpra állítani az autót. Indulni indul küllőre de szét van rohadva (mert ennek már volt valami kezdetleges központi vezérlője) a vezérlője és égen földön nem lehet hozzá szerezni. Le is mondtam én már erről meg nem is különösebben foglalkoztatott a dolog. Csak, hogy minden évben küldtek rá 60 ezer ft-os éves biztosítást(kezeit széttáró) Az elsőt ki is fizettem mert akkor még úgy volt, hogy lesz a dologból valami. Aztán eltelt egy év addigra már kiderült, hogy nem lesz ebből semmi meg már nincs is igazán rá szükség elég jók lettek az erdészeti utak a kéri teszlájával is ki lehetne már menni(kezeit széttáró) Na úgy voltam vele, hogy baszom befizetni a pénzt aztán akkor automatikusan megszűnik a biztosítás(kezeit széttáró) Na az úgy is lett csak arra nem számoltam, hogy az önkori is küld egy levelet, hogy ballagjak be hozzájuk a 2 rendszámmal meg a forgalmival(kezeit széttáró) Persze ez sem okozott gondot levettem a 2 rendszámot, meg bevittem a forgalmit erről adtak egy átvételi elismervényt, ideiglenesen kivonták a forgalomból, hogy 3 évig ugyan ezzel a rendszámmal még forgalomba helyezhető majd.(óranézegetős) Én már rég el is felejtettem, hogy van ez az autó mert a sógorom tárolgatja a fene tudja már hány éve a többi javítandó lom között úgy voltam elfér(kezeit széttáró) Aztán a napokban szólt a sógór, hogy jó lenne most már valahová eltüntetni a lomot mert új műhelyt épít az utcát is aszfaltozzák és kezd már így a hosszú évek alatt útba lenni a kacat 😅 Hát arra gondoltam egészben alkatrésznek eladnám a picsába. Nos ez még édesapám nevén van a törzskönyv is megvan hozzá ezt, lehet így forgalomból kivontan adásvételivel értékesíteni vagy mi a a módja? Vagy ha jön rá valami madár és forgalomba szeretné helyeztetni mert mondjuk neki van hozzá alkatrésze ezt vissza tudja helyeztetni?
A tévképzeteket most akarod belemagyarázni a guberálással.
Teljesen egyértelmű, azonnal kezdett személyeskedni. Megértelek, te is ezt szoktad csinálni, még szép hogy próbálod ezt a fajta viselkedést védeni. Na hát ez már legyen a ti szegénységetek, én jót nevettem a videón. Akkor is jót nevettem volna ha egy tdi-n próbálnak gumit füstölni.
én meg nem kínlódok ilyesmivel a srác elintéz mindent helyettem(meghajlós)
mit csináltál 3 éve pesten hétvégén?
meg örökélet(sípot fújó)
ja ha meg lenne b11 akkor már nekik kéne apránként visszafizetni a pénzt 😅
a kötelező biztosítás az nem azért vagy hogy neked jó legyen(gondolkodós)
Abba gondolj bele ha a cigány a 150 ezr forintot érő szétrohadt opel asztrával telibevág azt lesz a teszlán 8 milliós kár és nincs biztosítása a cigánynak akkor azt, hogy vasalod be(gondolkodós) A roncs opel értékéhez nem igazíthatják a kötelező biztosítás díját 😅
skandalum ez nem pedig más(kezeit széttáró)
én a netrisken kötök mindent, a robogóra már akkor is átkötöm ha 100ft olcsóbb lenne
de most nem volt olcsóbb, ez volt a legolcsóbb ami van
nem is értelek(megsértődős)
pesten tuti kurva nagy hátrányban lennék, mert egész jól be vagyok lassulva itt vidéken, a pesti meg ugye mind idegbeteg hülye 😂
kb 3 éve voltam utoljára pesten kocsival akkor is hétvégén, nem is akarok többet menni
de összegészben szerintem nem mondanám magam rutintalannak, inkább óvatosnak, de ez a motorozás miatt van mert azóta bennem van hogy mindenki az életemre tör 😁
Mondok neked jobbat(kezeit széttáró) Az asszony elektromos dodzsemjének a kötelezője 21 ezer forint volt. Kijött az új árajánlat ugyanattól a biztosítótól most illetve hát jövőre 38 ezer ft lett volna(fejét fogó) Van egy biztosításos srác akivel nyár óta hozott össze a jósors. Rábíztam a biztosítási ügyeimet ingatlanok, járművek stb. Mutatom neki ezt a skandalumot(kezeit széttáró) Na azzal a lendülettel fel is mondta a biztosítást és már meg is kötötte 19 ezerért az ujjat(meghajlós) De a furgonnál is faragott a kötelezőből(meghajlós)
pinki baszod itt agyvérzést is kapna 😅